• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
dají a jak se máš? děláš tu barmanku?
25. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj barmanko,tak jak to jde,šejkruješ tam těm dobytkům nějaký dobroty?
25. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no jde to nejsu zvyklá stát na nohách tak trochu bolej :frowning2: jo jsu za barem a dnes je akce 110lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je u vás ted fofr o gauč co? :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: to určo,ale Dája je rychlejší,tak manža nemá šanci :grinning:
25. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nešejkruji :grinning: to neumím ale aspon něco naleji :grinning: Leni včera gauč byl můj :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no pěkná akcička a počkej k ránu,to budeě mít chuť mezi ně hodit granát aby už táhli dom :rolling_eyes:
25. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nenávidim ožralce .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala bych jim pěstí hned po 2pivu a nebo bych musela chlastat s nima
25. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je a právě jsu zvědavá jak dlouho tam budou otravovat :angry:
25. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky je nenávidím,proto je dobrý,když kalíš taky :grinning:
25. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já je taky nesnáším hlavně ty urejpaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsu zvědavá jak dlouho mě to vydrží se chovat slušně bo kolikrát si nevidím do huby,ale když mě naserou maj smůlu :grinning:
25. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizim aspon zadělat až budu kynout tak zase zaskočim
25. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Leni jen jdi,ale hlavně moc nevykyň :grinning:
25. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsi jak já,já makala v hospodě,púodle vzhledu si každej myslel,jé taková panenka milá,ale...bacha,panenka jim pěkně vyprala žrádlo :grinning: jednou jeden ožrala rozbil bar,to jsem měla teda bobky veliký,přišel šef,dala jsem mu kasírku a šla dom,ať si to tam dělá sám.Pak asi týden předtím,přišli podnikatelé-to je největší pakáž,a jak se sežrali,tak stříleli :confused:
25. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak to je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: z toho mám strach nesnáším hlavně hospodský rvačky,ale jedinou útěchou je že tam nejsu sama,že tam je aspon šéf a kuchař
25. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale máš změnu,nehniješ doma,je to lepší ne?
25. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aaaa,Lenka už asi hněte na koláče
25. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu jsu ráda že jsu v práci doma mě začalo už z toho hrabat :grinning: jsem byla od dubna doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tam jsu mezi lidma a ti co maj tu restauračku tak to jsou známý tak to je fajn :wink: jo Leni už hněte
25. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasně,že je to lepší,pokecáš,přijdeš na jiné myšlenky a co je ještě paráda,vyděláš nějakej ten čočos :sunglasses:
25. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no šak právě přijdu na jiné myšlenky a vydělám si něco což potřebujem :wink: a kdo né v dnešní době že
25. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mizím jdu se dát trochu do kupy a zkrášlit no ikdyž mě to moc nepomůže :rolling_eyes: a pak frčím.Tak se mějte krásně pa pa pa
25. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne ranko
25. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale,jaký to řeči,to neni zkrášlování ale jak říká moje máma,jen podtrhneme svojí krásu :wink:
25. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno
25. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu analky uz mam :grinning: .Vcera mi je mamka koupila u cincounu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 280kc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Ted jeste aby mi pasovali.
Daji tak hezkou sichtu :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já šmejdím stále v ledničce a to Roman říká,že jsem jak černá ruka v noci a včera bylo něco kolem 22hod,jsem si šla zašmátrat a najednou stál za mnou a říká mi:ukaž a já se otočím a nevěděla jsem co mám ukázat a on mi veme ruku do jeho ruky a čumí na tu moji a říká:no,ta je ale černá :grinning:
25. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš,oni maj pěkný věci,lepší než člověk koupí tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja se s vami zase hned rozloucim pac musim balit.Jedu do chech za rodicema a dnes mam slezinu po 20 letech tak se fakt tesim.Si konecne properu mozek nejakym dobrym lihem :grinning: . :stuck_out_tongue_closed_eyes: Juknu zas az v pondeli.
25. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jsou fakt dobry,uz :grinning: jsem je videla pres skype
25. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak vzhůru do bezvědomí :grinning: :grinning: :grinning: potřebuju se taky zbezvědomit,nebaví mě nějak nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek