• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ja jsem dnes taky malinko v bezvědomí :sweat_smile: hezky den :dizzy_face:
25. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,jakto?
25. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
nemohla jsem vyhnít z postele dneska nějak.. A začíná mi šichta až do pondělí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi ja jsem nemohla vyhnít včera :grinning:
25. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Nadi,tak už je z toho hajzlu venku?
25. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dádi mě příjde, že nemůžu nikdy. Hodinu ležím a přemlouvám se at už vylezu.

Medu jo vylezl.. :rolling_eyes: On tam sedí častěji než je se mnou.. :grinning:
25. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dadoušovi vždycky na hajzlu po pul hodině zdřevěněj nohy, že pak leze po čtyřech :grinning:
25. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Karel tam vydrží dlouho. Že ho to tam baví...

Holky já mám dneska nějakou na hovno náladu..Nebo ne jenom dnes už dýl..Ale je to čím dál horší... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadi vítej do klubu
25. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám takové chvilky,že bych nejradši byla zas sama... :confounded:
25. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,tak to já taky,ale pak mě popadne panika,jak dál a co dělat
25. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale vůbec mě nějak vše sere,mám pocit,že nemám sílu,že je to furt dokola,nemyslím teď Romana,ale můj život,že je nudnej a prázdnej a to naplnění ...bohužel
25. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu to je přesně ten pocit.... I s Karlem mám pocit občas jestli vůbec to je ono..Je zvláštní povahou a tak mě na takové myšlenky přivádí víc než kdyby se choval jinak..Není zlý na mě, nechodí do hospody ani za ženskýma...Ale prostě občas z jeho chování mám pocit jestli vůbec se mnou chce být..A občas mě chytne nálada, že mám chuť se zbalit a odstěhovat se..
25. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my zase furt řešíme dokola a už mě to sere,on optimista-já prostě ženská,kterou cloumaj hormony,takže pesimistka a o to víc co už mám za sebou,to ale on pochopit nedokáže.Já byla taky taková dříve,natěšená,důvěřivá,ale po pár ranách už nejsem a to je kámen úrazu u nás
25. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je to zas naopak. Neřeší se nic....Já jsem se za dobu co jsem s ním tak změnila..Radši nemám na nic svůj názor a jsem ticho..Prostě mě asi ubíjí určitá NUDA...A to že necítím, že hrajeme jako tým, ale každý si hraje na svém...
25. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jako bacha on taky neřeší nic rád,to já jsem ta co za nim chodí a má chuť řešit,ale R ne,ten jen řeší neustále moje špatné životní nastavení a tím mě přivádí do nepříčetna
25. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu to je přesný. Já bych řešila, ale s čímkoli za ním jdu tak mě nějak sejme...Tak proto už se o nic nepokouším a jsem ticho a z toho vzniká to, že mě ten vztah sere.Hlavně že se věčně stará o to jak žiju nebo jsem žila,věčně rýpe do něčeho a on je ten mistr NEJ...
25. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsou to paka
25. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
za chvilku musím jet uklízet k babě,se mi nechce,ale neudělám nic,ani kdybych se pokákla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky do rachoty za chvilku. Nemám vůbec náladu. A vypadá to na dlouho. Šéf jde na fotbal a má přijet milion lidí a skoro všechny až večer... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já budu myslet na tebe a ty na mě a nebude nám to tak líto,že makáme.Jako mě bolí jazyk jako kráva,asi mám už něco z toho hulení
25. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu moje mamka má taky něco s jazykem. Už ale dobrý 2 měsíce. Má ho celý popraskaný a nemůže skoro jíst protože to pálí a bolí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem docela i ráda, že jdu do práce a nebudu doma. Trochu si orazim od těch chmurů. Pohraju si v práci s miminkem našim a bude líp.
25. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky , co je to tu za naladu :angry:
25. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau holky,tak co ta Lenka,ještě tam hňácá ty koláče?jsem byla uklízet,huž je hotovo-uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: venku docela pěkně,ale nic naplat smrdí to už podzimem.Dadoušku,to asi ten podzim,nám dává pohulit :grinning:
25. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo medu, poslední dobou jsem taky takova nijaka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš,je to ten podzim-mršák jeden
25. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, dadouš zas chrape :confused: a ja nemužu zas zabrat večer :angry:
25. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jakto?vždyť ještě nedávno jsi byla jak medvědice :grinning:
25. zář 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím, jdu třeba v jedenact spat, pak se hodinu převaluju a stejně se pak zvednu a jdu čumět na telku třeba do tří :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak se rano nemužu vyhrabat z postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jako neumím si představit, že bych ted měla chodit do prace :grinning: možna tak na odpolední :grinning:
25. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek