IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
25. zář 2009

dají a jak se máš? děláš tu barmanku?

meduna
autor
25. zář 2009

ahoj barmanko,tak jak to jde,šejkruješ tam těm dobytkům nějaký dobroty?

daja.w
25. zář 2009

Leni no jde to nejsu zvyklá stát na nohách tak trochu bolej ☹ jo jsu za barem a dnes je akce 110lidí 😝

lenkacar
25. zář 2009

tak to je u vás ted fofr o gauč co? 😀 😀 😀

meduna
autor
25. zář 2009

😀 😀 😀 to určo,ale Dája je rychlejší,tak manža nemá šanci 😀

daja.w
25. zář 2009

Nešejkruji 😀 to neumím ale aspon něco naleji 😀 Leni včera gauč byl můj 😀 😀

meduna
autor
25. zář 2009

no pěkná akcička a počkej k ránu,to budeě mít chuť mezi ně hodit granát aby už táhli dom 🙄

lenkacar
25. zář 2009

já nenávidim ožralce .. 😝 😝 😝 😝 😝 dala bych jim pěstí hned po 2pivu a nebo bych musela chlastat s nima

daja.w
25. zář 2009

no to je a právě jsu zvědavá jak dlouho tam budou otravovat 😠

meduna
autor
25. zář 2009

taky je nenávidím,proto je dobrý,když kalíš taky 😀

daja.w
25. zář 2009

Leni já je taky nesnáším hlavně ty urejpaný 😝 tak jsu zvědavá jak dlouho mě to vydrží se chovat slušně bo kolikrát si nevidím do huby,ale když mě naserou maj smůlu 😀

lenkacar
25. zář 2009

mizim aspon zadělat až budu kynout tak zase zaskočim

daja.w
25. zář 2009

jj Leni jen jdi,ale hlavně moc nevykyň 😀

meduna
autor
25. zář 2009

to jsi jak já,já makala v hospodě,púodle vzhledu si každej myslel,jé taková panenka milá,ale...bacha,panenka jim pěkně vyprala žrádlo 😀 jednou jeden ožrala rozbil bar,to jsem měla teda bobky veliký,přišel šef,dala jsem mu kasírku a šla dom,ať si to tam dělá sám.Pak asi týden předtím,přišli podnikatelé-to je největší pakáž,a jak se sežrali,tak stříleli 😕

daja.w
25. zář 2009

ty jo tak to je mazec 😝 z toho mám strach nesnáším hlavně hospodský rvačky,ale jedinou útěchou je že tam nejsu sama,že tam je aspon šéf a kuchař

meduna
autor
25. zář 2009

ale máš změnu,nehniješ doma,je to lepší ne?

meduna
autor
25. zář 2009

aaaa,Lenka už asi hněte na koláče

daja.w
25. zář 2009

Medu jsu ráda že jsu v práci doma mě začalo už z toho hrabat 😀 jsem byla od dubna doma 😝 a tam jsu mezi lidma a ti co maj tu restauračku tak to jsou známý tak to je fajn 😉 jo Leni už hněte

meduna
autor
25. zář 2009

jasně,že je to lepší,pokecáš,přijdeš na jiné myšlenky a co je ještě paráda,vyděláš nějakej ten čočos 😎

daja.w
25. zář 2009

no šak právě přijdu na jiné myšlenky a vydělám si něco což potřebujem 😉 a kdo né v dnešní době že

daja.w
25. zář 2009

Tak já mizím jdu se dát trochu do kupy a zkrášlit no ikdyž mě to moc nepomůže 🙄 a pak frčím.Tak se mějte krásně pa pa pa

milagross
25. zář 2009

Pekne ranko

meduna
autor
25. zář 2009

ale,jaký to řeči,to neni zkrášlování ale jak říká moje máma,jen podtrhneme svojí krásu 😉

meduna
autor
25. zář 2009

dobré ráno

milagross
25. zář 2009

Medu analky uz mam 😀 .Vcera mi je mamka koupila u cincounu 😀 😀 😀 😀 😀 280kc 😀 😀 😀 😀 .Ted jeste aby mi pasovali.
Daji tak hezkou sichtu 😀 😀

meduna
autor
25. zář 2009

já šmejdím stále v ledničce a to Roman říká,že jsem jak černá ruka v noci a včera bylo něco kolem 22hod,jsem si šla zašmátrat a najednou stál za mnou a říká mi:ukaž a já se otočím a nevěděla jsem co mám ukázat a on mi veme ruku do jeho ruky a čumí na tu moji a říká:no,ta je ale černá 😀

meduna
autor
25. zář 2009

no vidíš,oni maj pěkný věci,lepší než člověk koupí tady 😝

milagross
25. zář 2009

Holky ja se s vami zase hned rozloucim pac musim balit.Jedu do chech za rodicema a dnes mam slezinu po 20 letech tak se fakt tesim.Si konecne properu mozek nejakym dobrym lihem 😀 . 😝 Juknu zas az v pondeli.

milagross
25. zář 2009

Jo jsou fakt dobry,uz 😀 jsem je videla pres skype

meduna
autor
25. zář 2009

tak vzhůru do bezvědomí 😀 😀 😀 potřebuju se taky zbezvědomit,nebaví mě nějak nic 😝