IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
29. zář 2009

ten můj rád páč to neumí a neba ho to ..já měla bejt chlap ..vždycky jsem si přála mít pindourka .- 😀 😀 😀 😀 😝

daja.w
29. zář 2009

Mili ty se teda nezdáš 😀 to musel být krásný sex když jses u teho tlemila 😀
Leni jo práce no jsem v té restauraci,ale mále jsem zkončila bo manžovy se nelíbí že když je akce že přijdu až v noci dom,jsem byla na něj nasraná a tak jsem mu řekla že teda zkončím a že pak nechci slyšet že maká jen on 😠 no a pak jsme hodily v klidu řeč a tak mu neva že jsu v práci ale to že přijdu teda až k ránu a tak jsem dnes byla v kolbence a domluvila se sněma a tak jen budu dělat přes týden a akce bude někdo jinej

blazenkaa
29. zář 2009

Leni už prodávají toho umělého tak si ho kup a budeš jako chlap

blazenkaa
29. zář 2009

Ahojky Daji ty jsi teda šikulka jak se umíš krásně dohodnout na o já by jsem neměla

daja.w
29. zář 2009

😀 no holky já ucvrkávám prej pindoura no Leni 😀 ale je fakt že chlapy se maj líp

lenkacar
29. zář 2009

blaži ,já už nemusim vidět žádnýho ,ani opeřenýho ani gumovýho ... 😀 😀 😀 😀 dají tak to by se vladís posral přímo a ještě by mě chodil za okno šmírovat s kým se bavim

daja.w
29. zář 2009

Blaži já myslela že skončím úplně bo mě tak nasral je žárlivej a myslí si bůhví co tam dělám už jsem zkoušela po dobrým a po zlým aby přestal žárlit ale je to v něm a nechci být ted nervní když chcem jít do druhýho boje 😉 a v práci to jsou známý tak to je fajn to se sněma domluvím vždy to je v poho 😉

blazenkaa
29. zář 2009

Leni ty to jsi dílo

lenkacar
29. zář 2009

jojo blaži dílo mi jde dobře od ruky 😀 😀 😀

blazenkaa
29. zář 2009

jé konečně půjdete na další pokus to je dobře už se těšíš co

daja.w
29. zář 2009

Leni tak to on mě zas vyvolává a nebo vypisuje,ale řekla jsem mu ted jeden stupidní telefonát a vypínám ho a kdyby přijel za střízliva tak to by ještě šlo a to vím že nepřijede,ale kdyby byl ožralej a přijel za mnou tak to by byl mazec bud bych ho nechala vyhodit a nebo bych odešla já 😠

lenkacar
29. zář 2009

dají tak práce na chvilku a šup na mateřskou než jí ty idioti úplně zrušej 😝

daja.w
29. zář 2009

Blaži ani nevíš jak jo moc se těším tak snad to vyjde

blazenkaa
29. zář 2009

ty pometlo jedno poblázněný 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Lenďulkojak dlouho bolí to břicho po OPU

Zítra mám totiž hlídat sousedce mimísko celé dopoledne včera mu bylo měsíc tak mám docela obavy

daja.w
29. zář 2009

šak su domluvená že tam budu dělat jen do OPU a pak budu už doma,jo stou mateřskou je to děs prý to zase snížily nebo co 😠

lenkacar
29. zář 2009

kojak? já mám ještě vlasy 😔 😔 😔 😀 😀 😀 😝 ,blaži podle toho kolik máš píchanců po folíkách,někoho vůbec a někoho i po ET

lenkacar
29. zář 2009

já myslim že to těm hajzlům neprošlo dají ,ale neni na co čekat

lenkacar
29. zář 2009

tak si jdu procvičit co nás dneska naučili když tady tak dřepim ..

blazenkaa
29. zář 2009

jo prošlo jim to porodný a rodičovský příspěvek zůstává a meteřská je asi o litr nišší
Leni mě bolí jen jedna strana a celé tělo k tomu tak je možné že to bude zítr už dobré ?

blazenkaa
29. zář 2009

Daji a kdy na to jdete 🙂

daja.w
29. zář 2009

ty jo tak to se pak na to mrknu na tu mateřskou to zas budou lítat slova 😠
Leni jen se uč a procvičuj snad tě to kněčemu bude 😉

daja.w
29. zář 2009

Blaži ted kolem 10.10 by měla přijít mrcha tak hned bud první nebo druhý den mrchy by jsme měly jet do Brna

blazenkaa
29. zář 2009

no jen aby to bylo k té zedničině potřeba ,co mysíšě LEni

blazenkaa
29. zář 2009

a pak už budeš stimulovat od téhle mrchy

blazenkaa
29. zář 2009

jdu něco upéct nevíte někdo recept na tu buchtu od dadouska

daja.w
29. zář 2009

jj to už budu stimulovat teda asi jo vyfásnu léky atd. no já ti s receptem neporadím bo nevím 😅

milagross
29. zář 2009

No jeste k tomu sexu.Ja totiz opravdu po slezina nevydala ze sebe zadny ton,jen jsem septala a vcera po sexu poprve (a bylo to nakonci 😀 )jsem najednou zaskrehotala jak raneny slavik 😀 to bylo fakt vtipny.

milagross
29. zář 2009

Tak ja zednicinu teda k smrti nenavidim to radsi budu neco natirat-to muzu

milagross
29. zář 2009

Blazi urco to dobry nebude ale muze to byt snesitelnejsi

meduna
autor
29. zář 2009

čau holky