• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ten můj rád páč to neumí a neba ho to ..já měla bejt chlap ..vždycky jsem si přála mít pindourka .- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili ty se teda nezdáš :grinning: to musel být krásný sex když jses u teho tlemila :grinning:
Leni jo práce no jsem v té restauraci,ale mále jsem zkončila bo manžovy se nelíbí že když je akce že přijdu až v noci dom,jsem byla na něj nasraná a tak jsem mu řekla že teda zkončím a že pak nechci slyšet že maká jen on :angry: no a pak jsme hodily v klidu řeč a tak mu neva že jsu v práci ale to že přijdu teda až k ránu a tak jsem dnes byla v kolbence a domluvila se sněma a tak jen budu dělat přes týden a akce bude někdo jinej
29. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni už prodávají toho umělého tak si ho kup a budeš jako chlap
29. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Daji ty jsi teda šikulka jak se umíš krásně dohodnout na o já by jsem neměla
29. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no holky já ucvrkávám prej pindoura no Leni :grinning: ale je fakt že chlapy se maj líp
29. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
blaži ,já už nemusim vidět žádnýho ,ani opeřenýho ani gumovýho ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dají tak to by se vladís posral přímo a ještě by mě chodil za okno šmírovat s kým se bavim
29. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži já myslela že skončím úplně bo mě tak nasral je žárlivej a myslí si bůhví co tam dělám už jsem zkoušela po dobrým a po zlým aby přestal žárlit ale je to v něm a nechci být ted nervní když chcem jít do druhýho boje :wink: a v práci to jsou známý tak to je fajn to se sněma domluvím vždy to je v poho :wink:
29. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ty to jsi dílo
29. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo blaži dílo mi jde dobře od ruky :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé konečně půjdete na další pokus to je dobře už se těšíš co
29. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to on mě zas vyvolává a nebo vypisuje,ale řekla jsem mu ted jeden stupidní telefonát a vypínám ho a kdyby přijel za střízliva tak to by ještě šlo a to vím že nepřijede,ale kdyby byl ožralej a přijel za mnou tak to by byl mazec bud bych ho nechala vyhodit a nebo bych odešla já :angry:
29. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dají tak práce na chvilku a šup na mateřskou než jí ty idioti úplně zrušej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži ani nevíš jak jo moc se těším tak snad to vyjde
29. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty pometlo jedno poblázněný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Lenďulkojak dlouho bolí to břicho po OPU

Zítra mám totiž hlídat sousedce mimísko celé dopoledne včera mu bylo měsíc tak mám docela obavy
29. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
šak su domluvená že tam budu dělat jen do OPU a pak budu už doma,jo stou mateřskou je to děs prý to zase snížily nebo co :angry:
29. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kojak? já mám ještě vlasy :pensive: :pensive: :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,blaži podle toho kolik máš píchanců po folíkách,někoho vůbec a někoho i po ET
29. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslim že to těm hajzlům neprošlo dají ,ale neni na co čekat
29. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si jdu procvičit co nás dneska naučili když tady tak dřepim ..
29. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo prošlo jim to porodný a rodičovský příspěvek zůstává a meteřská je asi o litr nišší
Leni mě bolí jen jedna strana a celé tělo k tomu tak je možné že to bude zítr už dobré ?
29. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daji a kdy na to jdete :slight_smile:
29. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak to se pak na to mrknu na tu mateřskou to zas budou lítat slova :angry:
Leni jen se uč a procvičuj snad tě to kněčemu bude :wink:
29. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži ted kolem 10.10 by měla přijít mrcha tak hned bud první nebo druhý den mrchy by jsme měly jet do Brna
29. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen aby to bylo k té zedničině potřeba ,co mysíšě LEni
29. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak už budeš stimulovat od téhle mrchy
29. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu něco upéct nevíte někdo recept na tu buchtu od dadouska
29. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to už budu stimulovat teda asi jo vyfásnu léky atd. no já ti s receptem neporadím bo nevím :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jeste k tomu sexu.Ja totiz opravdu po slezina nevydala ze sebe zadny ton,jen jsem septala a vcera po sexu poprve (a bylo to nakonci :grinning: )jsem najednou zaskrehotala jak raneny slavik :grinning: to bylo fakt vtipny.
29. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja zednicinu teda k smrti nenavidim to radsi budu neco natirat-to muzu
29. zář 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blazi urco to dobry nebude ale muze to byt snesitelnejsi
29. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau holky
29. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek