IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

ivulinecka
29. zář 2009

ahoj holky jsem tu nová.

ivulinecka
29. zář 2009

holky poradími někdo nebo neco poví o leku utrogestan?DĚKUJI PŘEDEM 🙂

meduna
autor
29. zář 2009

ahoj ivuš a co chceš vědět?

milagross
29. zář 2009

Ivus precti si pribalovy letak.Jinak je to lek po embyotransferu na podporeni tehotenstvi,aby se mimi lepe uchytilo

ivulinecka
29. zář 2009

tak že i kdyby měl manžel slapší sperma tak mi to pomůže?ja jsem zřejmě v pořadku říkal doktor.už se snažíme o mimi od března a pořád nic sice jsem užívala HA 10let z jednou roční přestavkou 😕

meduna
autor
29. zář 2009

Ivuš na to ti nikdo nemůže odpovědět,nejprve musíš mít všechny potřebná vyšetření,spg-manžela,potom tvoje vyš,takhle ti to nemůže nikdo říct,to je těžké.pokud jsi v pořádku a manža taky,tak se jistě zadaří,normálka je tak ten rok,apk už bych začala něco podnikat.taky záleží kolik ti je

dadous
29. zář 2009

jsme si trichu dachly 😅 jo jo triple testy 🙂

milagross
29. zář 2009

To ze se snazite od brezna jeste nic neznamena,neboj az tak jak pise Medu za rok bych se zacala zajimat o vysetreni.Jinak co popisujes mela moje kamaradka(snazili se rok nez zasli k lekari) a dr ji predepsal take tabletky a otehotnela takze nakonec nebyla ani na umelem oplodneni.Hodne zdaru 😀

milagross
29. zář 2009

Blazi a co ty?No pochlub se tak kolik?Budes mit mrazacky? 😀

liptonek
29. zář 2009

hola hou, je tu někdo?

blazenkaa
29. zář 2009

Ahojky Kobylky jste tu ještě nějaká

blazenkaa
29. zář 2009

ahoj Lip jak je

liptonek
29. zář 2009

Ahoooj, spíš jak je tobě? Kolik mate vajicek? 🙂

blazenkaa
29. zář 2009

No Lip sice jich odsáli 36 ale po přebrání jich nakonec zůstalo 24 a když jsem tam dneska volala tak 10 jich udělali na ICSI chytlo se jich 9 a ostatní tou normální metodou a to se nechytlo ani jedno tak uvidíme zítra mám tam zase ráno volat 😒

liptonek
29. zář 2009

tyyy bláho.36 jo? no tak to jseš dobrá nosnice🙂 Tak to budu drzet pesti!! Já jich mela jen 6. Jedno se nepodarilo oplodnit vubec, 3 nic moc, že je ani nechteli zamrazit a dve mi tam soupli...a povedlo se 🙂 A jak ti je? Bolí to?

blazenkaa
29. zář 2009

No bolí to jako blázen ,ale už je to lepší ,ymslím si že o je tou cystou co tam mám ,ale zítra už to bude určitě dobré ,akorá chodím skor každou půl hodinu na záchod ,ale s velikema bolestma

liptonek
29. zář 2009

no, mně to bricho od OPU bolí furt. Ale to je díky tomu OHSS. Hlavne koukej hoooodně pít. Kor když jsi jich měla tolik. 4-5 litrů denně, at nedopadneš jak já.

meduna
autor
29. zář 2009

Ahoj holky,bože můj Blaženko,jsem tady v šoku,tolik vajec.Buď na sebe opatrná.

liptonek
29. zář 2009

Ahoj medu, blaženka tady má snad rekord, ne?

meduna
autor
29. zář 2009

ahoj Lip,no to je děs,tak to bych měla docela naváto 😕

meduna
autor
29. zář 2009

se divím,že jí třeba nesnížil dávky

liptonek
29. zář 2009

Naváto? kvůli OHSS nebo hrozí ještě neco? No to se taky divim. Ale pokud mě pamět neklame, tak rikala, že jich tak moc nebude. Jen o fous víc, než minule. Je to tak Blaženko?

ivulinecka
29. zář 2009

no pravě je mi už 38let mam 2 děti kluk 20 a holka 13let.a manžel je po druhe transplantaci ledvin le sním mam jenom holku a to byl po prví transplantaci asi 3roky a pořad bere leky ktere mají zřejmě na sperma vlil říkal mito dnes doktor na ženském.tak ho poslal na ten spermograf sice nadšení nebyl ale co by pro mě neudělal musím ho zítra obědnad a ani nevím za jak dlouho ho obědnaj.taky mluvil o umělem oplodnění kdyby to měl asi dost blbe a
to pojištovna hradí prý jenom do 39let a pak už by sme si to museli platit sami a ani memam přehled kolik to stojí.holky a co to je to IVF asi si řeknete že jsem blbá ale nikdy jsem to nepotřebovala vědět proto že jsem vždy otěhotněla normální cestou 😖 😕

blazenkaa
29. zář 2009

už jsem tu snažila jsem se to trochu semsat do alba ani nevím jak to tam vypadá

blazenkaa
29. zář 2009

Lipánku máš pravdu to mi dr. říkal že jich tam bude o pár víc, ale neřekl o kolik víc ,ale když si to tak vemete už jích mám jen 9 ještě že to ICSI je jsem zvědavá jak to bude zítra vypadat až tam budu volat

liptonek
29. zář 2009

nic tam nemám ☹

blazenkaa
29. zář 2009

to snad není možné takovou práci mi to dalo no to by jsem se na to vys.... takovou práci mi to dalo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

meduna
autor
29. zář 2009

ivuš,já myslím,že tobě to pojišťovna ještě hradí,myslím,že je to až od 40,ale to si nejsem jistá.Blbá nejsi,protože proč by jsi o tom měla něco vědět,když jsi to nikdy nepotřebovala?Všichni jsme tady na tom stejně na začátku,každá se vyptává.Až budete mít spg manžela,tak si zavolej do nějakého centra reprodukční medicíny tam u vás,určitě tam nějaké máte,nebo v okolí a tam ti už ve všem poradí.Jinak já jsem si to platila taky sama a vyšlo mě to na 60 000,tím myslím vše dohro,léky a pak celý ten proces

liptonek
29. zář 2009

jaký jen? 9 je úžasný číslo !!! ted musime vsichni drzet pesti, at pekne rostou 😉 a říkal ti doktor o tom pití? a že mas jist hodne billkovin?

meduna
autor
29. zář 2009

Lip,naváto bych měla právě kvůli OHSS