IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
13. říj 2009

dadu taky se přidávám ke gratulaci 😵 😵 😵 😵 u nás je taky hnus fiaklovej padaly krupky a je strašlivá kosa

lenkacar
13. říj 2009

v neděli jsem přesadila jahody tak ty to asi nezvládnou 😠

dadous
13. říj 2009

leni děkuju 😅 tady jako na ferovku chumelí 😝

lenkacar
13. říj 2009

jinak vám musim říct že projekt ,,cesta do práce ,,je nejdebilnější věc co jsem zažila ,absolutně se to neslučuje s realitou a jen posloucháš jak by to mělo vypadat dle zákonů .. 🙄

dadous
13. říj 2009

ježiš co to zase studuješ 😕 ?

lenkacar
13. říj 2009

tak jsem soi ostřihala vršek vlasů ,taky zčásti ze stresu ,volam jako pako na číslo kde maj jako nabírat prodavačku do obchodu se svíčkama a jinýma pizdourovinama a co myslíte ta fíča to ani nevezme ,tak to odsraly moje chuděry vlasy ..

dadous
13. říj 2009

hele třeba měli hodně lidí na kramě a nemaj ani čas zvedat telefon 😀

lenkacar
13. říj 2009

tio celé se jmenuje ,,cesta do práce a součástí byl kurz na pc a pokračuje se další výukou a končí to až odchodem do práce ,myslim že smyslem tohodle projektu je otrávit lidi ,aby za každou cenu mohli z toho odejít ..kamkoliv 🙄 ,jinak pokud práce nebude tak od listopadu najedu na rekvalifikaci ,ale jsem úplně mimo ,nevim jakou ,neni pro mě výběr

dadous
13. říj 2009

no to jsem zvědava co z tebe nakonec bude 😀

lenkacar
13. říj 2009

dadu to neni číslo do krámu je to na mobil..do krámu jsem volala a i jsem v něm byla osobně

lenkacar
13. říj 2009

co bysis tak vybrala ,kuchař ,číšník ,prodavač,vazba kytek,nehty ,kosmetika ,masage což je spíš pro podnikání

dadous
13. říj 2009

hele to je všude stejny, inzerat že nabíraj lidi, apak je nemužeš ani sehnat, takže to je takovy to vyběrovy řízení, kde kandidat už je znam dopředu, jen se to musí ofiko dat vědět 😅

lenkacar
13. říj 2009

jako tato rodinka co to ovládá ta je vyhlášená špatným chováním k lidem co tam pro ně dřou ,ale já prostě zkouším co se dá ..

lenkacar
13. říj 2009

ale s tou rekva fakt nevim a povinně na něco musim

dadous
13. říj 2009

kuchař číšník, to je od nevidím do nevidím 😝 nechty, to už dělaj hodně levně čínani 😝 vazba kytek to by mohlo bejt zajímavy, ale zas musíš shanět místo v kramě 😝 masaže jsou asi gut, to mužeš dělat i doma a kosmetiku taky, ale jestli u vas nějaka je, jako že asi jich tam bude víc, tak kde by si shaněla klientelu? 😝

lenkacar
13. říj 2009

u nás jsou tyhle služby na každým rohu .. a já podnikat nemínim..

dadous
13. říj 2009

tak si otevři školku, nebo raději jesle, dětí je hafo a školek malo 😉

lenkacar
13. říj 2009

jako prodavačka jo? to jo ..

lenkacar
13. říj 2009

tak jsem se dovolala a jak jsem s tím nepočítala že to vezme tak jsem začla tak blekotat že jsem se musela začít smát jak debil ,takže to byl dobrej úvod ..na shánění nové práce ne? 😀 😀 😀

tulik1
13. říj 2009

ahojky, jdu docist 🙂

dadous
13. říj 2009

😀 😀 jo to si umím živě představit 😀

lenkacar
13. říj 2009

tak jí mám zítra zase zavolat ,to víc provolam ne? 🙄 a prej jí mám připomenout že jsme spolu mluvily ikdyž myslím na tohle nezapomene jen tak ..takovej trapas a to jsem si to tak pěkně vymyslela jak zapůsobim 😀 😀 😀 a ono hov..na příští týden bude schůzka se životopisem a motivačním dopisem

milagross
13. říj 2009

Ahoj Leni take bych volila kyticky nebo ty masaze 😵 ,al jak Dadu pise skolku.Nad tim jsem totiz take uz premyslela,jen tak pro 5-7 deti,ale tam jsou prisna kriteria kvuli soialnimu zarizeni a vareni.Prakticky musis mit extra mistnost(dostatecne velkou),socialni zarizeni,kuchyn,mistnost na spani a hrani atd.Takze to je tak pro nekoho kdo ma barak 😖 .Ja v nasem 3+1 v panelaku ha,ha,ha

dadous
13. říj 2009

no dyt leˇna ma chalupu 😉

lenkacar
13. říj 2009

dadu už vidim jak mi ty malý smrady vozí na chatu a já je hlídam aby nespadli do rybníka ,aby jim sousedojc pes neukousnul ruku ,aby je nerafla kočka kterou budou rvát za ocas ,aby jim ježek nesnědl svačinu ,tůdle nůdle ..

lenkacar
13. říj 2009

já jdu zítra na pokec na sociálku kvůli tý rekva tak tam dam vážnou řeč ,páč jako fakt nevim ,mě by se hodil leda ten zedník

milagross
13. říj 2009

Předmět: Fwd: Kdyby sis náhodou myslela,že nemáš hezká prsa!

milagross
13. říj 2009

Jeee holky toho si nevsimejte 😀 😀 .Jsem vam chtela ukazat co jsem dostala mailem ale takto to asi nepujde 😀 😀

lenkacar
14. říj 2009

jo mili taky jsem vám chtěla poslat tu chatu a byl z toho problém na celý večer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

nadis.h
14. říj 2009

Guten Morgen,

holky mě je jako bych měla mít srajdu.A přitom nic. Tak doufám, že mě nedohoní hajzlik hyperstimulák. 😝

Jinak hlásim v Liberci sníh,déšť,černo,kosa jak v řiti..Je to tu milé dámy. 🙄