IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
20. lis 2009

Ahoj holky zdravím všechny jmenovat nebudu,to bych nedala,jojo věk je věk 😀 😀 Tak a zase se tady žralo,to je dílo s váma.Tak o čočkovce slyším poprvé,že jí dlabete na vánoce 😕 a klobásku vinnou bych si dala,mňam,koupím ji v Čechách pro sebe,Roman to nemusí,že prej to je jako by lízal mrtvole patu 😠 on si udělá kapra,toho zase nejím já 🙄 Leni vyfoť ty výtvory a pošli mi je,abych chytla inspiraci.

dadous
20. lis 2009

evi ja jen, že v caru když je špatny spermio, tak hend nutěj darce, nam taky, 😵
ahoj medu, ja žehlím 😝 a u toho čumím na sněženky a machri 😀 ted musím vyvětrat 😀

dadous
20. lis 2009

a až dožehlím, tak budu dělat tvarohovy koblížky, našla jsem ten recept a dostale jsem na to chut 😅

tulik1
20. lis 2009

nazdarek holky, zdravim vas po pekelne dlouhy dobe, prave jsem dodelala dakouskovo buchtu, tak jsem na to zvedava 🙂 prubezne vas docitam, takze jsem v obraze,my zatim zadne dalsi pokusy nepodstopujeme, mam to v planu az na leto-podzim, ted si davame oddych, vsechny vas zdravim a moc gratuluji nadi k tehulkovstvi 😉

dadous
20. lis 2009

čau tulik, jakou?

tulik1
20. lis 2009

tu s tim pudinkem a zakys smetanou navrch skor cukr 😉 , takze nas mas na svedomi, zitra mezi desatou-jedenactou dame s manzou kavicku ...

dadous
20. lis 2009

tak to nezapomeň dat do lednice, nebo někam do chladna 😵 😵 si pošmaknete 😵

tulik1
20. lis 2009

jo jo, cekam az to vystydne a hned to tam soupnu a jak je dadu?

dadous
20. lis 2009

no u nas dobry 😅 až na to pohlaví, ale musíme vyržet no 😖
takže vy si ted budete užívat, a pak se na to vrhnete? to bude určo nějaka pořadna dovča?

meduna
autor
20. lis 2009

ahoj Tulik,tak to půjdeme spolu se nechat oplodňovat 😵 když to necháte na podzim 😉

meduna
autor
20. lis 2009

a je to pracný Dadoušku?

dadous
20. lis 2009

no jako když dělaš bramboraky, umíchaš těsto a pak smažíš ve voleji 😀

tulik1
20. lis 2009

jo jo odlitame v sobotu, tak uz se tesim, letela jsem jenom jednou a uz je to osm let, tak mam bobky, ale to zvladnem

nazdarek medunko, jasnacka podzim to jisti a to by v tom byl cert ...

meduna
autor
20. lis 2009

aha.no receptík nám tady dodáš viď 😵 😵 😵

dadous
20. lis 2009

jo tedka už? 😕

meduna
autor
20. lis 2009

jé,a kam letíte?to se máte,taky bych tak někam letěla,ale poletím maximálně tak do prdele 😀 😀

meduna
autor
20. lis 2009

jo jinak holka od Romana má prasečí chřipku 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

tulik1
20. lis 2009

covece jo, vyslo to celkem za dobry prachy, je to sice jenom osm dni, ale i tak se tesim, na jare pofrcim do lazni a pak do toho budem busit doma a pokud nic, tak podzim a prazskej pronatal je asi nase posledni sance ...

tulik1
20. lis 2009

medunko je to na kanary, na fuerteventuru 🙂

meduna
autor
20. lis 2009

Pronatal,jsem už slyšela a jsou tam dobrý?není tam Mardešič?

dadous
20. lis 2009

😀 😀 medu pro vas všechno 😀
20dkg hl. mouky
4vejce
tvaroh
prdopeč

to vše smícahat, a lžící vykrajujeme koblížky a smažíme z obou stran 😅 ma to zvalštní tvary 😀 pak obalit v moučka cukru a je hotovo 😅 klidně si udělej první varku jen z pulky surovin, vono jich je docela dost z ty cely davky 😉

meduna
autor
20. lis 2009

Tulik a víš čím je to tam vyhlášený-věčné jaro,nádhera

dadous
20. lis 2009

medu neke 😕 ale dostane se z toho ne? ted na to maj nějakou metodu

dadous
20. lis 2009

tak ja jdu smažit, než dorazí dadouš 😵 jo jinak, kdyby jsme měli holku tak ma dneska svatek 😀

tulik1
20. lis 2009

ty jo dadousku safra, skoda ze jsem nepockala, zrovna dneska jsem premejslela co s tvarohem, tak jsem udelala tvarohovou pomazanku, ale tydle tvoje koblizky by byly lepsi 😉

meduna
autor
20. lis 2009

nevim,ona jak je hodně nemocná,tak nemá vlastně žádný imunitní systém,takže tři ,nebo čtyři dny budou kritické.A od holky z práce syn,jí má taky a ten je taky nemocnej,má něco s ledvinama,takže taky imunitu na hovno

dadous
20. lis 2009

tuli tak příště 😀

dadous
20. lis 2009

medu to je v prdeli, fakt člověk aby seděl radši doma na zadku 😠

tulik1
20. lis 2009

holky, jdu na to debilni zehleni, bych se tady z toho zejtra picla, tak dam aspon hodku ted ..., mejte se krasne a zase nekdy juknu, opatrujte se 🙂

meduna
autor
20. lis 2009

tak ahoj Tulik a pěknou dovolenou přeju,foť a pak vlož,abych to viděla,mě se tam moc líbí,čumím na to vždy v bedně