• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
Tak mi psala doktorka,že po dovči uděláme imunologii a že její názor je,že mám alergii na trofoblast?No a že po dovči se vrhnem do 3 kola :confused: akorát budu muset vzít kuklu a jít vykrást banku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 tak to ho teda nechci. Asi si zase objednám ty čaje.Těma snad nic nezkazím.
18. čer 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 co je trofoblast?
18. čer 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu ne neblázni nemusíš být na HCG lačná :wink: jen se pěkně napapej!
18. čer 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 Ahojky ne měla jsem neschopenku od mé doktorky a ona je ochotná i další mi vystavit,na ten druhý pokus jenže jsem zjistila že co se týká zad a těhotenství tak pojistka je na nic.....aspon na dva tři měsíce něco a pak klidně už to vzdám a dám to na těhu pokud to vyjde.....tak to myslím víš? děkuju
18. čer 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 já jdu taky do tý banky vezměš mě jako komplice?? :wink: :wink:
18. čer 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katuleb No já jsem třeba u malé měla přes známého vystavenou delší neschopenku na rehabce,abych těhu nemusela pracovat v nemocnici.A bylo to O.K :wink:
A co se týče diagnóz z gynekologie na PN ,to by záleželo na doktorce.Třeba si vymyslet nějakou cystu,při které musíš mít klidový režim a pak zase třeba nějaký zánět,jako komplikace...moc záleží na doktorce jak bude ochotná.
18. čer 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho a jaké čaje?Já chci taky :grinning:
18. čer 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 tak to záleží jestli by pan doktor v caru něco vystavil na razítku mají gynekologicko porodnické tak hlavně aby to nebyla prostě neplodnost....
18. čer 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb bude fakt záležet na domluvě.A taky na ochotě doktora,takže nakup úplatky,pěkně se vyfikni a šup šup :wink: A neboj,diagnoz si najde plnou pr...el když bude chtít,spíše by jsi ho naštvala více tím,že by sis určovala sama diagnozu :wink: Řekni pravdu jak to s tou pojistkou je a určo se najde vhodné řešení
18. čer 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 jj to já vždy na rovinu to já to řeknu no mám poradnu před stimulací tak mu to povím a bude,jen aby tam pak zase byl ten samý sakra....no uvidíme uvidíme a k mé dktorce jdu taky ještě ted tak ji to taky řeknu...
18. čer 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb tak je to nejlepší :slight_smile: říct pravdu a najít vhodná řešení,držím pěsti :wink:
A na tu imunologii se jako musí jezdit do Prahy? :fearful: Ty bláho já asi fakt jdu něco vykrást :zipper_mouth:
18. čer 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 no dělají to snad Praha,Plzen a tak ale i některé Cary si to možná dělají a možná tobě to udělají tam uvidíš,nějak jsem zazdila odkud jsi a kam jezdíš do Caru?? :sunglasses: Jinak vyber banku a čas a dej vědět ,jsem tam jak na koni.... :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 pila jsem bylinky - čaj na endometriozu a na neplodnost. už jsem tady holkám dávala kontakt na jejich stráku. www.otehotnet.cz Tak jukni
18. čer 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb já jsem tenhle měsíc taky uzavřela novou pojistku. Prý tam je,že pokud budu na rizikovém těhotenství tak se to na tu PN vztahuje. Má to Alianz a prý tohle má jako jedna z mála pojišďoven. Platit by mi to mělo 3 měsíce od uzavření smlouvy. Takže teď počítám každou korunu jak mám ukončit PN a jít do práce,ale v září už bych to nemusela řešit,protože by mi to pojišťovna dorovnala do výše platu.
18. čer 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ještě se podívej jestli tam není u těhotenství vyjímka,mě pojistka na Pn taky platila od 3 měsíce od uzavření ale těhu tam není nabo tam mají prodlouženou tu čekací dobu na 8 měsícu,ale nevm koukni do pojistných podmínek raději....
18. čer 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb no právě psala,že buď Praha nebo Plzeň. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: mafiánko
18. čer 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho děkuji.A jak je jinak?Už je lépe?Teď máš vlastně takové šestinedělí,co?No až se to u mě spustí na plné kule to krvácení,tak rovnou můžu zůstat celý den sedět na wc :angry: ...hrozný pocit,už ať je to zamnou .
18. čer 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 snažím se.Přesně mám šestinedělí - takže žádný koupání,žádný sex až do konce července :angry: Přemýšlím kdy mám jít do práce jestli ve čtvrtek nebo až v pondělí. Pořád si to tady propočítávám.
@katuleb už do nich čučím,ale kdo se v tom má vyznat.Je to čtení na několik večerů-Ale dala jsi mi brouka do hlavy. Tak snad to tam najdu.
18. čer 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho promin to jsem nechtěla a to máš to připojištění pro ženy?? Tak se to jmenuje??
18. čer 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jestli se to nevztahuje na hospitalizaci v nemcnici v suvislosti s těhu tak to jo,ale nevím jestli normálně na prac neschopnost....když tak si zavolej na infolinku...
18. čer 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 aha, já myslela, ze jo :slight_smile: to jsem trdlo :slight_smile:
18. čer 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu Ne neboj a nestraš s mimoděložním!Mysli jen pozitivně :wink:
18. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 já nějak už po tom všem pozitivně myslet neumím :frowning2:
18. čer 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu to znám......ale nebudem se trápit.Já jsem úplně po té noční hotová :unamused: o půl třetí ráno příjem-astma a chlap nemohl dýchat :unamused: no hnus,jdu át spršku a huráááá do postýlky :dizzy_face: .Dobrou holky :wink:
18. čer 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuleb mám i pojištění v na nemocnici tak potom náhradu do výše platu když budu na PN a prý se na to vztahuje i rizikový. Je pravda,že mi to ten chlap řekl,ale jak bylo plno informací,tak už jsem to nezkontrolovala. Ale snad to tak je. Zjistím si to.
18. čer 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu koukej myslet pozitivně. Žádný mimoděložní nemáš. Teď se moc pozoruješ,což je pochopitelné.Ale pokud tě bolí břicho jako u MS a občas někde píchne u vaječníků,tak je to normální. Mimi se zahnízďuje. :wink:
18. čer 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Dánsko, já jsem úplné vyjukana a moc se pozoruji, protože mam už strach :frowning2:

@janinka1984 dobrou noc po narocne noční a určitě i dni :slight_smile:
18. čer 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka1984 Dobrou noc a hezky se vyspinkej a načerpej energii :wink:
@zezizu já vím,ale snaž se být v klidu. Bude to dobré,uvidíš. :slight_smile:
18. čer 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek