• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@kiwisek Ahojky, jak se cítíš? :slight_smile:
2. črc 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho hezké ránko, Dani. Kromě toho, že mě bolí prsa (když spím na břiše) a občas chytne kreč do podbřiška se necítím nijak zvláštně :confused: a co se týče nálady, tak jsem pozitivnní a střídavě skeptická. řekla bych ale, že to pozitivní převládá :wink: a užívám si roztomilosti manžela - jak s bublinkama mluví, hladí, pusinkuje bříško.. a píše sms ve stylu holky moje, jak se dnes máte :grinning:
místama jsem nedočkavá na test, jindy si říkám, že je to jedno, stejně už je rozhodnuto... :confused:
no myslím, že to beru relativně v poho...
u tebe něco nové?
2. črc 2012 v 08:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek to je dobře, že to bereš takhle. Udělala jsi maximum a teď zbývá jen čekat a věřit.Manžel je moc milý. je dobře ,že tě/vás tak hezky opečovává. :dizzy_face:
Já pořád beru ATB a doufám,že to pomůže. takže jsem taky ve fázi čekání.Na víc teď nemyslím. Uvidím jak vše dopadne. :slight_smile:
2. črc 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky berušky,dnes jdu zase na UTZ celej víkend jsem si píchala Bravelle dnes 11DC jsem zvědavá co mi dnes řeknou kdy bude OPU????V pátek jsem měla zatím 4 vajucha. :confused:
2. črc 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin Ahojky, tak to ti budu držet všechny palce i na nohách :grinning: není důležitý počet,ale kvalita a ta bude :wink: A jak se jinak vede,co je u tebe nového?
2. črc 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho děkuji no jde to celej víkend jsme byli s děckama na dvorku u bázenu,v sobotu večer došli známí na grilovačku takže bylo to fajn,no a ted čekám až se vzbudí dcera nevím nevím jak jí budu budit do školky až povalí je to spáč po mě,mladší syn je u kámošky na prázdninách do čtvrtka a zítra si berou aji Natálku tak budu 2 dny bezdětná a přemýšlím co budu vlastně dělat. :grinning:
2. črc 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin dáš nohy na stůl a budeš vegetit :grinning: V kolik jdeš dneska na ten UTZ?
2. črc 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zlatíčka :slight_smile: .
Jsem se tady dlouho neukázala.Nevím nějak není nálada :unamused: .
@danaho Danuško jak se daří tobě?
@dadakin Jsem zvědavá,pak mi podej info.My čekáme na výsledky z andrologie a pak to mám poslat do RF mailem.
2. črc 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Ahoj Kačenko, ráda tě tu po dlouhé době vidím. :dizzy_face: Ani se ti nedivím,že není nálada. Já sem chodím jenom proto že jsem skoro pořád doma a ležím a tak alespoň díky MK si můžu občas s někým pokecat. Ale kdybych byla v pohodě tak jsem pořád venku.
Ale je vidět,že je léto a prázdniny. Není tu už tak rušno.
A jak se jinak máš ty? Kdy budete mít ty výsledky z andrologie?
2. črc 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
12:30hod už se chystám
2. črc 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin tfuj tfuj tfuj a dej pak vědět :wink:
2. črc 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky babulky,tak mám v právým vaječníku 5 vajuch 1x20 a 4x 16 no a levej mám fakt asi levej tam je jedno 1x16 ale od tam to brát nebudou páč ho mám schovanej za dělohou,dneska v 23hod píchám Pregnyl 5000,a OPU ve středu v 10hod jdu na to.Jo sliznici mám 8mm,tak ted jsu zvědavá jak to všechno dopadne????? :confused: :confused: :confused:
2. črc 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin tak to vypadá moc pěkně. Tak se ve středu drž a nezapomeň podat hlášení :wink:
2. črc 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin No konečně hezká zpráva,už by to tady chtělo,po těch peckách.Na středu budu držet pěsti at to vajka hezky zvladnou a skamarádí se se spermoníky :slight_smile: Jinak zdravím holky,trochu reorganizujem bydlení,tak nějak nestíhám a ktomu to dusno.Ale myslím na vás pořád. :wink:
2. črc 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Danuško já jela do práce a teď jsem k tomu na chvilku sedla.proč pořád sedíš doma?Zlato proč nejdeš někam mezi lidi,příjdeš na jiné myšlenky a čas rychleji uteče.Jinak výsledky budou po 16.7. :confounded: .Tak se uvidí co mu najdou.
@dadakin to máš moc pěkné na minimálku,škoda toho levého.Držím palečky :wink: .
@evikj33 Evi,ahojík.Dnes jsem zrovna vyhazovala lístek z pošty tak jsem si na tebe vzpoměla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2012 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji všem snažilkám a těhulkám dobré ráno
:slight_smile:
3. črc 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ráda bych se k vám přidala pokud je to možné
3. črc 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočenky,mám problém vadilo by kdyby můj přítel přišel tam zítra až 2 hodiny po mě????Je pracovně pryč a neví jestli to stihne na tu 10hod tam dojed na odběr spermoníků.Achjo to je furt něco.Pořád jsme včera kombinovali jak to udělat a já mám nervy na pochodu což není to pravé ořechové.Pregnyl mám bodnutej a břicho mě bolí jak šlak a v noci záda.
3. črc 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin ja si myslim že to určitě nebude problém ale tak lepší by bylo kdyby jsi zavolala a radsi se na to preptala ale podle me to to určo neva :slight_smile:
3. črc 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bojisek.4 volala jsem tam a pokud dojde 2 hodky po mě tak to neva tak doufám že to bude z té Prahy stíhat. :confused:
měla jsem volat už včera a mohla jsem Pregnyl píchnout později no co už.
3. črc 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš tak jen musiš byt pozityvně naladěná a určitě to stihne protožě než oni udělaji všechny ty procedury tak to bude akorat
3. črc 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
v to doufám tak nějak a pozitivně naladěná jsem byla do včerejška a ted no nevím,právě vypisuju papíry ohledně IVF a ET souhlasy.
3. črc 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin to bude vše dobry :slight_smile:
3. črc 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bojisek.4 už je mi lépe pořád spolu telefonujem a že stíhá(je řidič kamionu) :wink:
3. črc 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin no to je mocinky dobre to jse chtěla slyšet no a vidiš když to řika tak mu preci věř :slight_smile:
3. črc 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky holky tak se hlasim,predevcirem byla ovulka a dneska rano strasnej tlak na spodek ,tak ja nevim,cim to muze bejt,mate stim nekdo zkusenosti?
3. črc 2012 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin Tak, jak? Stihlo se vše? Asi ano viď :wink: . Tak držím palce.
@danaho Danuško, do těch Václavic jsme dorazili až ve 22 hod. a domů až o půlnoci :unamused: . Jak zvládáš práci? A jak se cítíš po "těle" a po "duši"? Myslím, že je dnes úplněk, tak jsme já i Quellin/ ten nový pejsek/, je to Jack Russell teriér nějaký jak přejetý. To jméno má od chovatelky. Celým jménem se jmenuje Quellin Dominik. Dominik je název té chovatelské stanice. Určitě napiš, jak se cítíš :wink:.
@kiwisek Taky jsem slyšela a někde četla, že mírný OHSS není na škodu, ale podpoří uhnízdění embryjek. Jak se cítíš?
3. črc 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jelikož mě pořád píchá na pravé straně podbřišku a včera mě začaly z ATB nějaký kvasinky tak jsem si dneska došla pro jistotu do nemocnice na ambulanci na kontrolu(moje obv.gyn. má dovolenou a zastupuje ji ten důchodce co mi zanedbal endomatriozu,tak k němu jsem jít nechtěla).
Verdikt je takový,že děloha je čistá a na žádnou revizi nemusím. Všechno na první pohled vypadá dobře. Dokud se mě uvnitř nedotknou. To jsem hrozně citlivá a bolí mě to. Takže mi změnili ATB, navíc budu zavádět na noc ATB a ještě mám na tu mykozu mastičku. Také mi vzali krev,jestli nemám zánět v těle a ta dopadla dobře.
Akorát mám po tom zákroku hodně nízkou děložní sliznici,tak budu asi dlouho čekat na první MS.
Jsem ráda,že jsem tam šla na ty svátky budu mít klid a doufám že ta bolení se uklidní.

@katka1311 Ahoj Kačenko já už od minulého týdne chodím do práce a potom už nejsem schopná nikam chodit. Po těch ATB jsem pořád unavená a navíc mě pořádbolí břicho. Tak doufám,že to u konečně přejde a mě bude už jen líp a líp.
@skifarka to máte nějakýho pejsčího hrabětě :grinning: Musí být nádhernej. A jak se cítíš ty? Já se snad konečně budu moci odrazit ode dna a začnu fungovat až se to břicho uklidní.Ale jsem moc ráda,že je to v té děloze dobrý. :slight_smile:
3. črc 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin ahojky,tak už jsi si to vyřešila. Taky bych ti poradila aby jsi si tam zavolala. Tak hlavně aby to stihnul. Držím moc palce ať je to všechno o.k. :dizzy_face:
3. črc 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bojisek.4 Ahoj,vítej mezi námi.A jaký je tvůj příběh-co máš za sebou a co tě čeká? :slight_smile:
3. črc 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek