IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
2. črc 2012

@kiwisek Ahojky, jak se cítíš? 🙂

kiwisek
2. črc 2012

@danaho hezké ránko, Dani. Kromě toho, že mě bolí prsa (když spím na břiše) a občas chytne kreč do podbřiška se necítím nijak zvláštně 😕 a co se týče nálady, tak jsem pozitivnní a střídavě skeptická. řekla bych ale, že to pozitivní převládá 😉 a užívám si roztomilosti manžela - jak s bublinkama mluví, hladí, pusinkuje bříško.. a píše sms ve stylu holky moje, jak se dnes máte 😀
místama jsem nedočkavá na test, jindy si říkám, že je to jedno, stejně už je rozhodnuto... 😕
no myslím, že to beru relativně v poho...
u tebe něco nové?

danaho
2. črc 2012

@kiwisek to je dobře, že to bereš takhle. Udělala jsi maximum a teď zbývá jen čekat a věřit.Manžel je moc milý. je dobře ,že tě/vás tak hezky opečovává. 😵
Já pořád beru ATB a doufám,že to pomůže. takže jsem taky ve fázi čekání.Na víc teď nemyslím. Uvidím jak vše dopadne. 🙂

dadakin
2. črc 2012

Ahojky berušky,dnes jdu zase na UTZ celej víkend jsem si píchala Bravelle dnes 11DC jsem zvědavá co mi dnes řeknou kdy bude OPU????V pátek jsem měla zatím 4 vajucha. 😕

danaho
2. črc 2012

@dadakin Ahojky, tak to ti budu držet všechny palce i na nohách 😀 není důležitý počet,ale kvalita a ta bude 😉 A jak se jinak vede,co je u tebe nového?

dadakin
2. črc 2012

@danaho děkuji no jde to celej víkend jsme byli s děckama na dvorku u bázenu,v sobotu večer došli známí na grilovačku takže bylo to fajn,no a ted čekám až se vzbudí dcera nevím nevím jak jí budu budit do školky až povalí je to spáč po mě,mladší syn je u kámošky na prázdninách do čtvrtka a zítra si berou aji Natálku tak budu 2 dny bezdětná a přemýšlím co budu vlastně dělat. 😀

danaho
2. črc 2012

@dadakin dáš nohy na stůl a budeš vegetit 😀 V kolik jdeš dneska na ten UTZ?

katka1311
2. črc 2012

Ahoj zlatíčka 🙂 .
Jsem se tady dlouho neukázala.Nevím nějak není nálada 😒 .
@danaho Danuško jak se daří tobě?
@dadakin Jsem zvědavá,pak mi podej info.My čekáme na výsledky z andrologie a pak to mám poslat do RF mailem.

danaho
2. črc 2012

@katka1311 Ahoj Kačenko, ráda tě tu po dlouhé době vidím. 😵 Ani se ti nedivím,že není nálada. Já sem chodím jenom proto že jsem skoro pořád doma a ležím a tak alespoň díky MK si můžu občas s někým pokecat. Ale kdybych byla v pohodě tak jsem pořád venku.
Ale je vidět,že je léto a prázdniny. Není tu už tak rušno.
A jak se jinak máš ty? Kdy budete mít ty výsledky z andrologie?

dadakin
2. črc 2012

12:30hod už se chystám

danaho
2. črc 2012

@dadakin tfuj tfuj tfuj a dej pak vědět 😉

dadakin
2. črc 2012

Ahojky babulky,tak mám v právým vaječníku 5 vajuch 1x20 a 4x 16 no a levej mám fakt asi levej tam je jedno 1x16 ale od tam to brát nebudou páč ho mám schovanej za dělohou,dneska v 23hod píchám Pregnyl 5000,a OPU ve středu v 10hod jdu na to.Jo sliznici mám 8mm,tak ted jsu zvědavá jak to všechno dopadne????? 😕 😕 😕

danaho
2. črc 2012

@dadakin tak to vypadá moc pěkně. Tak se ve středu drž a nezapomeň podat hlášení 😉

evikj33
2. črc 2012

@dadakin No konečně hezká zpráva,už by to tady chtělo,po těch peckách.Na středu budu držet pěsti at to vajka hezky zvladnou a skamarádí se se spermoníky 🙂 Jinak zdravím holky,trochu reorganizujem bydlení,tak nějak nestíhám a ktomu to dusno.Ale myslím na vás pořád. 😉

katka1311
2. črc 2012

@danaho Danuško já jela do práce a teď jsem k tomu na chvilku sedla.proč pořád sedíš doma?Zlato proč nejdeš někam mezi lidi,příjdeš na jiné myšlenky a čas rychleji uteče.Jinak výsledky budou po 16.7. 😖 .Tak se uvidí co mu najdou.
@dadakin to máš moc pěkné na minimálku,škoda toho levého.Držím palečky 😉 .
@evikj33 Evi,ahojík.Dnes jsem zrovna vyhazovala lístek z pošty tak jsem si na tebe vzpoměla 🙂 🙂 🙂

bojisek.4
3. črc 2012

přeji všem snažilkám a těhulkám dobré ráno
🙂

bojisek.4
3. črc 2012

ráda bych se k vám přidala pokud je to možné

dadakin
3. črc 2012

Ahojky kočenky,mám problém vadilo by kdyby můj přítel přišel tam zítra až 2 hodiny po mě????Je pracovně pryč a neví jestli to stihne na tu 10hod tam dojed na odběr spermoníků.Achjo to je furt něco.Pořád jsme včera kombinovali jak to udělat a já mám nervy na pochodu což není to pravé ořechové.Pregnyl mám bodnutej a břicho mě bolí jak šlak a v noci záda.

bojisek.4
3. črc 2012

@dadakin ja si myslim že to určitě nebude problém ale tak lepší by bylo kdyby jsi zavolala a radsi se na to preptala ale podle me to to určo neva 🙂

dadakin
3. črc 2012

@bojisek.4 volala jsem tam a pokud dojde 2 hodky po mě tak to neva tak doufám že to bude z té Prahy stíhat. 😕
měla jsem volat už včera a mohla jsem Pregnyl píchnout později no co už.

bojisek.4
3. črc 2012

no vidíš tak jen musiš byt pozityvně naladěná a určitě to stihne protožě než oni udělaji všechny ty procedury tak to bude akorat

dadakin
3. črc 2012

v to doufám tak nějak a pozitivně naladěná jsem byla do včerejška a ted no nevím,právě vypisuju papíry ohledně IVF a ET souhlasy.

bojisek.4
3. črc 2012

@dadakin to bude vše dobry 🙂

dadakin
3. črc 2012

@bojisek.4 už je mi lépe pořád spolu telefonujem a že stíhá(je řidič kamionu) 😉

bojisek.4
3. črc 2012

@dadakin no to je mocinky dobre to jse chtěla slyšet no a vidiš když to řika tak mu preci věř 🙂

deeky23
3. črc 2012

Cauky holky tak se hlasim,predevcirem byla ovulka a dneska rano strasnej tlak na spodek ,tak ja nevim,cim to muze bejt,mate stim nekdo zkusenosti?

skifarka
3. črc 2012

@dadakin Tak, jak? Stihlo se vše? Asi ano viď 😉 . Tak držím palce.
@danaho Danuško, do těch Václavic jsme dorazili až ve 22 hod. a domů až o půlnoci 😒 . Jak zvládáš práci? A jak se cítíš po "těle" a po "duši"? Myslím, že je dnes úplněk, tak jsme já i Quellin/ ten nový pejsek/, je to Jack Russell teriér nějaký jak přejetý. To jméno má od chovatelky. Celým jménem se jmenuje Quellin Dominik. Dominik je název té chovatelské stanice. Určitě napiš, jak se cítíš 😉.
@kiwisek Taky jsem slyšela a někde četla, že mírný OHSS není na škodu, ale podpoří uhnízdění embryjek. Jak se cítíš?

danaho
3. črc 2012

Ahoj holky, jelikož mě pořád píchá na pravé straně podbřišku a včera mě začaly z ATB nějaký kvasinky tak jsem si dneska došla pro jistotu do nemocnice na ambulanci na kontrolu(moje obv.gyn. má dovolenou a zastupuje ji ten důchodce co mi zanedbal endomatriozu,tak k němu jsem jít nechtěla).
Verdikt je takový,že děloha je čistá a na žádnou revizi nemusím. Všechno na první pohled vypadá dobře. Dokud se mě uvnitř nedotknou. To jsem hrozně citlivá a bolí mě to. Takže mi změnili ATB, navíc budu zavádět na noc ATB a ještě mám na tu mykozu mastičku. Také mi vzali krev,jestli nemám zánět v těle a ta dopadla dobře.
Akorát mám po tom zákroku hodně nízkou děložní sliznici,tak budu asi dlouho čekat na první MS.
Jsem ráda,že jsem tam šla na ty svátky budu mít klid a doufám že ta bolení se uklidní.

@katka1311 Ahoj Kačenko já už od minulého týdne chodím do práce a potom už nejsem schopná nikam chodit. Po těch ATB jsem pořád unavená a navíc mě pořádbolí břicho. Tak doufám,že to u konečně přejde a mě bude už jen líp a líp.
@skifarka to máte nějakýho pejsčího hrabětě 😀 Musí být nádhernej. A jak se cítíš ty? Já se snad konečně budu moci odrazit ode dna a začnu fungovat až se to břicho uklidní.Ale jsem moc ráda,že je to v té děloze dobrý. 🙂

danaho
3. črc 2012

@dadakin ahojky,tak už jsi si to vyřešila. Taky bych ti poradila aby jsi si tam zavolala. Tak hlavně aby to stihnul. Držím moc palce ať je to všechno o.k. 😵

danaho
3. črc 2012

@bojisek.4 Ahoj,vítej mezi námi.A jaký je tvůj příběh-co máš za sebou a co tě čeká? 🙂