• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
Zdravím všechny známe i neznáme snažilky a těhulky:slight_smile: Od 23.7 budu stimulovat na druhý pokus, tak bych se k vám ráda přidala:slight_smile: Markéta
10. črc 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elliem Jééé ahoj beruško, jasně přidej se. :grinning:
10. črc 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho :grinning: já musím být všude :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem a že ti to trvalo než si sem dorazila. :grinning: Akorát nevím,jestli bych neměla přelézt teď já jinam,když už mám 2 IVF za sebou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aby mě tu ještě chtěly :grinning:
10. črc 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co potom tedy mam řikat ja to uz jsem k vam vubec nepatrim :frowning2:
10. črc 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho prdlačky, KET se počítá do druhého IVF:slight_smile:
@bojisek.4 já myslím, že o počtu to není, budu si přát za všechny, aby těch pokusů bylo co nejméně:slight_smile:
10. črc 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem :slight_smile: to jsem ráda a držím ti palecky moc a moc
10. črc 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bojisek.4 ne to byl vtip. My se s elliem známe z jiné diskuze. Jasně že k nám patříš :dizzy_face:
10. črc 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem teď to dáme obě neboj.já asi jen o trochu dýl. Ale jenom o kousíček. :slight_smile:
10. črc 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Berušky to víte že to dá te všechny a je jedno kolikátý IVF. :wink: Někde jsem četla že nejúspěšnější bývá 2 a 3 IVF tak uvidím.
10. črc 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ja bych sem stejne neprestala chodit i kdybych mela jen nakukovat :grinning: alejinak mocinky dekuji
10. črc 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin To moje IVF úspěšný bylo akorát se to neudrželo. Tak další pokus snad zvládnu až do konce.
10. črc 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bojisek.4 nakukování by ti šlo. :grinning: Jen koukej hezky psát. Moc nás tu žvanilek nezůstalo,s kým bych kecala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. črc 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho dáme, na kdy to vidíš?
@dadakin no to jsem taky už někde četla, snad se nám to povede:slight_smile: už stimuluješ, nebo se teprve chystáš na další pokus?
10. črc 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tam jsem se na Vas přišla podívat, co je tu nového a koukám, ze moc dobrych zpravicek tu není :frowning2:
10. črc 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem možná na emiminu jsi mě potkala??? já mám 3 den po ET druhej pokus po minimálce
@danaho no tak ja moc velky řečník taky nejsem tak nevim nevim zda si pokečaš :grinning:
@bojisek.4 já myslím že jsi minule jsi taky skoro mluvila sama se sebou přes víkend :grinning: ale já jsem to poctivě četla akorát jsem neměla co psát čekám a čekám
10. črc 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si tu svami vykecávam a malem bych zapomela na kuře v troubě :grinning: to bych tmu dala
10. črc 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadakin :grinning: no alespon nekdo nakukuji maš pravdu čekala jsem ze nekdo dorazi a pokecame ale nikdo nikde tak alespon dnes tu nekdo je prohodi par slov
10. črc 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky chci dělat dneska kuřecí masenko a brambory a ledovej salát ještě by to chtělo někoho kdo to uvaří no zase budu muset já polívka je zelnačka vražedná kombinace :grinning:
10. črc 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin nene, tam já nechodím:slight_smile: tak to držím všechny čtyři, ať se povede:slight_smile:!!!
@bojisek.4 mňam kuře...byla by ho škoda!!!:slight_smile:
10. črc 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem tak nevím odkud,děkuji doufám že se zadaří
10. črc 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin :grinning: no to jo ja jsem k tomu udelala testovinovi salatek hodne moc zeleninky malo testovin :slight_smile: to mi mame radi nejdrive jsem chtela udelat bramburky ale pak jsem si rekla nenene udelame salatek tak uz se docela tesim :grinning: jsem jak mali ditě
10. črc 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadakin jsem ještě na beremku, na Modré střeše a na FB - jsem objetí sociálních sítí :slight_smile:) musí!!!
10. črc 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem jo jo to ano ale už si to hlidam :grinning: radši
10. črc 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
přemýšlím, čím ten úspěch podpořit...?! dnes jsem si koupila Femibion 800, piju čaj na Endometriozu...co ještě:slight_smile:?
10. črc 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu AHoj Pojď nám sem plivnout trochu toho štěstí :wink: Jak se cítíš mamino?
10. črc 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ted volala do Reprofitu ohledně zbývajících 2 embryjek a bylo mi řečeno že nebyli vhodná k zamražení :frowning2: hm tak ted musí zabojovat ten co mám u sebe další OPU apod se mi nechcé.Holky co to vlastně znamená že nejsou vhodná k zamražení??????
10. črc 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bojisek.4 Zatím jsi tu pár dní a už jsme toho nakecaly docela dost,takže spokojenost :grinning: Máš jedničku s hvězdičkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek