IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katka1311
20. črc 2012

@evikj33 Evi,moc ti děkuji pro mě tak vzácné informace.Kdyby se to přeléčilo do konce srpna tak v září IVF 🙂 .Jj David je moc ochotný a důkladně bere léky.Opravdu musí mít manželka z něj radost když si ani na dovolené neopočine.Mě tehdy psal email z dovolené,je super. 😀

evikj33
20. črc 2012

@katka1311 Spolu s Davčou už to určo zvládnete,jen je škoda,že to nikdo nechtěl řešit před posledním pokusem,mohli vám ulehčit od stresu a nervu.Je to nápor na vztah,ale zas to prověří a víš že jste na to dva a bojujete spolu 🙂 Já u něj právě byla naposled pro potvrzení srdíček a těhu hned po té dovolené,tak jsem si z něj trochu utahovala,ale bral to v poho a říkal že manželka tam s ním nebyla že byl v Norsku na rybách.A že ho ta práce baví a nedokáže se odstřihnout,protože má radost když i u složitějších případu se doberou zdárného konce.

sal80
autor
20. črc 2012

Ahoj holky. Strašně dlouho jsem tu nebyla, jsem hrozná, vím 😀 😅 Máte se mi? 😉

@elliem Co Ty tu chceš? 😀 😀 😀
@dadakin Kočičko, to mě moc mrzí 😢
@katka1311 Ahoj Kačátko moje 😉
@danaho Ještě se známe, dívko? 😀 😝

elliem
20. črc 2012

@sal80 🙂) já jsem tu dobře, od 23.7 stimuluju na druhý pokus, ale co tu chceš ty, těhule😝 ;) ;))

sal80
autor
20. črc 2012

@elliem Vím, vím 😉 A držím moc palce 🙂
Já jsem tu proto, že je to "moje" diskuze 😀 😝

elliem
20. črc 2012

@sal80 tak uz je načase, abys založila novou diskuzi, co třeba "čekáme chlapečka";)

sal80
autor
20. črc 2012

@elliem To nemůžu, protože bys tam byla (co nevidět) sama 😝

dadakin
20. črc 2012

No holčičky moje mrchu zatím nemám,pokud nebude do úterý testnu ještě jednou.

elliem
20. črc 2012

@sal80 🙂) víš něco, co já ne?

sal80
autor
20. črc 2012

@dadakin MOžná jenom nepříjemný negtivní polach a skutek bude úplně jiný 😉 Budu na Tebe moc myslet a držet....všechno 🙂

@elliem Já nic nevím, mně nikdo nic neřekne. Vím jen, že já...já jsem si poslala pro vránu 😝

danaho
20. črc 2012

Ahoj kecalky,
dneska jsem se v práci nezastavila,tak na vás jukám až ted 🙂
@dadakin je mi to moc líto. Umím si představit tvé pocity. Ale hlavně to nevzdávej 😉
@evikj33 pošleme mamku do kina a bude klid. 😀 Aby se nám to neprodražilo,bude chtít určitě na 3D 😎 😀
@katka1311 Kačenko,to je dobře,že zjistili kde je problém. Hezky se oba zaléčítě a to by bylo aby to v dalším pokuse nevyšlo. Nakonec do toho půjdeme zase spolu 😅

danaho
20. črc 2012

@sal80 A ty jsi která? 😀 To je dost,že se taky ukážeš. Určitě pořád něco kuchtíš a pak nemáš čas na MK co? A co je u tebe nového? 🙂

evikj33
20. črc 2012

@danaho Jj+ něco dobrého na zub a na pití,to ji radši pošlete do parku krmit kačenky 😀 ,nebo musíte někde najít v parku plácek na stan a místo oběda chodit stanovat.Však vás určo něco napadne a ještě se u toho pobavíte a bude veselé mimi 😉

danaho
20. črc 2012

@evikj33 to víš do stanu,já už chci ve svém věku pohodlíčko. Omylem mamku zabouchnu na balkoně a vůbec jí neuslyším bouchat 😀
Na krmení kačen jí nenalákám. Mamka je taková moderní,pořád je někde v luftě. Říkala jsem jí,že nám bude vařit a prý ať zapomenu,že budu vařit já jí a ona se vrátí domů až večer,protože bude pořád někde trajdat po kamarádkách. Takže to s ní asi tak zlí nebude 😎

skifarka
20. črc 2012

Ahoj holky, zdá se mně, že ty vaše "končiny", pokud se týká CARů jsou nějaké lepší. Ti doktoři jsou asi pečlivější a "nečiší" z nich taková touha po penězích a hlavně chtějí opravdu pomoci a "dopátrat" se příčiny nezdarů. Abych tam taky neskončila, ale pro nás je to opravdu dálka. Myslím, že takové Brno, Olomouc, že tam mají výborné výsledky. @katka1311 Můj přítel měl taky různé infekce, bral Augmentin, ten nezabral, tak jsem bohužel musela "napovědět" doktorům a to vůbec nejsem z oboru / vyštudováno z netu/, jestli by mu nemohlo zabrat ATB- Doxybene a zabralo. Ale nějakou dobu to trvalo, ale asi kdyby začal hned brát to Doxy, tak by to netrvalo tak dlouho ☹. Záleží, co má "choť " za infekci a jak bude reagovat. U vás to může být klidně podstatně kratší doba 😉 . Je hrozný, že si musí člověk pořád o všechno řikat, aspoň my museli. Jestli má manžel heterozygótní trombofilní mutaci, tak tu já mám taky. Přesně h.t. mutaci C677T/ poděděné po rodičích/ a znamená to, že si moje tělo neumí zpracovat kys. listovou a mnoho let užívám Femibion 800 / t.j. pro plánované početí až do 3 měsíce těhotenství, je to už štěpená kys. listová/ a pak od 4.měsíce je to Femibion 400. Tak doufám, že jsem Ti trošku pomohla. Zeptej se Sašenky, jestli je u chlapa nutné používat taky ten Femibion.
@sal80 Tak konečně zase mezi námi 🙂 . Pokud se týká tvé otázky ohl screeningu, tak v mém posledním nepodařeném těhotenství před 2 roky, jsem platila za screening snad ještě víc, 1200 Kč. Ale vlastně u mě je to jinak, jsem už "stará páka". Ty si "děvče v rozpuku" 😀 😀.
@danaho Můžu se zeptat, jaké že to bylinky piješ? Nějaké speciální, já je taky chcííííííííííí, prosím 😉. Já mám jenom kontryhel na sliznici a od ovulace maliník.
@dadakin Když si to nedostala, tak naděje stále "žije".

katka1311
20. črc 2012

@danaho Danuško děkuji 😉 a ty jdeš kdy do KET?

katka1311
20. črc 2012

@skifarka ano má přesně tady tu mutaci 😒 a je to nějaký problém když chceme mimi?Já mám homozygotní mutaci.A bereme ATB Nolicin oba.Dnes jsme si koupili Pepina 😀 nutné k dodržení léčby.

danaho
20. črc 2012

@katka1311 teď čekám na MS. Měla bych počkat celkem 3 menstruace a u té 3 bych se měla objednat na hysteroskopii. Chce se mi doktorka podívat do dělohy jestli nemám po té kyretáži srůsty a pokud bude vše v pořádku tak další měsíc KET. To vychází asi až někdy na říjen ☹

danaho
20. črc 2012

@skifarka pila jsem na endometriozu a na neplodnost. Teď piju na neplodnost a na podporu IVF. Objednala jsem je tady www.otehotnet.cz, ale tam si to jen nastuduj. Tenhle týden jsem zjistila,že je berou od bylinkáře a tam si je můžeš objednat za daleko nižší ceny. Jen jsem tam nenašla ten na podporu IVF.Je to na www.jukl.cz 😉

dadakin
21. črc 2012

Ahojky kočenky,dneska jsem netestila,mrchu nemám ani se na ni necítím,bazalní teplotu mám 37,5 takže to ani dlouho nedostanu to mám vyzkoušený když jsem byla těhu vždycky jsem měla tak vysokou teplotu až klesne na 36,8 tak dojde mrcha.Takže nevím dneska jsem měla oficielní den na test 14den od ET a 30 DC.Dneska jdeme s kámoškou do Vankovky na kafčo a prolítat obchody něco by se šiklo,děti nemám vzal si je po měsíci na víkend jejich otec.Tak já se jdu chystat a na večír na vás nakouknu přeji vám děvčátka krásnej víkend.

sal80
autor
21. črc 2012

@danaho Já jsem taková ta hodně sympatická 😀 😀 😀 😀 Jak víš, že něco kuchtím? 😲 😅 Ano, dělala jsem dort, Tomáš má 26.7. narozeniny a chtěl Hello Kitty-nu, tak jsem mu jí udělala a trochu jí.....zastřelila 😀 Pak ještě dostane tričko s ní, kde je oběšená a upálená 😀 Ale pšt 😀 Dorta posílám, jmenuje se HELLO KITTY IS DEATH 😀

danaho
21. črc 2012

Hezkou sobotu všem 🙂
@dadakin kup si něco hezkého pro sebe a dej si ke kafču nějakou dobrůtku. 😉
@sal80 samozřejmě,že jsi sympatická a navíc děsně šikovná. Proto s tebou kamarádím 😀 😀 To jsem zvědavá jaký brutální dort jednou uděláš mě ?😝 Ale je dobře,že dáváš Tomíkovi jasně najevo jak by dopadl kdyby zlobil - jako ta kočička 😀 😀 😀

dadakin
21. črc 2012

@danaho ke kafču jsem si dala zákuseček a koupila si hadříky ve výprodejích za super ceny udělala jsem si radost
no a před chvíli jsem byla na wc a mrcha dorazila takže ten test co jsem si koupila si můžu nechat na někdy na příště 😠
ted mě píše kámoška at k ní dorazím na víno že to spláchnem a miláček jak pojede dom tak by mě vyzvednul no asi pojedu ona vyexpedovala malou s tatíkem ke tchýni že by damská jízda celej den spolu,dneska mě říká aspon vidíš jaký to je z té druhé strany těch co chodí po umělím oplodnění a má pravdu až ted to vidím jinýma očima,a obdivuju všechny co jdou do toho po 9 a dál,že naděje umírá poslední a že to prostě vyjde 😉 takže já to taky nevzdávám a věřím že se toho malího Tomáška dočkáme nebo že by holčička mě je to jedno já mám obojí.Dneska jsem své malé holčičce nakupovala věci do školky a už vidím jak mě to bude zase trhat srdce ju tam nechat a odejít.Ona se těší a já budu brečet.

z4401
22. črc 2012

@danaho Ahoj Danuško, tak tuto zpravičku jsem opravdu nečekala a moc me mrzí!!!! Ach jo, nějak je tonto rok smolny a zaklety či co. Tak hlavně že to nevzdávaš a na podzim se do toho pustíte znovu. Jednou to prostě musí vyjít. Držím palečky.
No a já? Tak už je to přeci jen lepší, ale musím přiznat, že sem tam jsou ještě večery kdy na to musím myslet a pak to opět bolí. Nějak se stále nemůžu vyrovnat s tím, že bude Nell sama. Dnes jsem balila první věcičku (tříkolku) po ní 😢 začínám pomalinky prodávat její vecičky a nerada se s tím loučím. Pořád jsem to všechno schraňovala pro druhé 😢

z4401
22. črc 2012

@katka1311 Ahojíček Kačenko 😉 tak jsem jen maličko zpětně něco dočítala a doufala, že bude i u tebe už změna stavu a zatím nic ☹ Mrzi mě, že se o vás pokouší nějaký bacil a musíte brát ATB, ale přeléčite se a bude to O.K. a vyrhnete se na snaženíčko 😉 Držím palce

z4401
22. črc 2012

@sal80 Saši tak ten je úžasný 😉 jsi šikulka. A co jinak mimi? Hýčáš si je v bříšku????

katka1311
23. črc 2012

@z4401 Zuzi moc děkuji.Dnes budu volat na objednání na KO,pak nám vemou stěry a zas týden ještě čekat na výsledky.Doufám,že to bude v pořádku a my budeme moct začít další pokus.

katka1311
23. črc 2012

Holky mě ještě pořád nedorazila MS od 4.7.i přes píchnutý Agolutin 😒 nevím co se děje????Mám strach ať nejsem v přechodu ☹ .

danaho
23. črc 2012

@katka1311 AHoj Kačenko,tak to čekáme spolu. Dnes je to od revize 38 den a MS stále nikde. Už jsem z toho dost na nervy. Neblázni,přechod to nebude. Víš jakou máš hodnotu AMH? To je zásoba vajíček.

katuleb
23. črc 2012

@katka1311 ahojky Kači jsem ráda,že Vám našli příčinu,bude to dobré uvidíš 🙂