• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@danaho ahoj beruško, 16.7. jsme byli opět u dr. Kočího... u manžela našli v krvi zánět, tak dal vzorek spermatu, kt. poslali na bakteriologii a čekáme na výsledky, ale více méně nám rekl, že testosteron je na ideální hladině a že víc nám neumí pomoct... spermiogram se sice o něco zlepšil z 0 na 100 tis. jsme se dostali (po koncentraci) jinak v zorném poli pořád jen ojedinělé ks :( a kvalita na bodě mrazu... :confounded:
Tomu 2. pokusu sem hodně věřila, a ještě s tak krásným počtem zralých vajíček (19) sem si říkala optimisticky, že určo bude i na mrazák a vidíš... nevydrželi ani PK....
no a dál nevím... nechce se mi jít do posledního pokusu, když nenastane žádná změna ve spermiogramu... to je hrozná loterie a pravdepodobnost uspechu je stejna jako byla ted... tak vubec nevim, bojim se jeste vic... na ten 2 pokus sem sla s optimismem, ze mame lepsi spermio, tak to urcite vyjde... ted to vidim jinak. :zipper_mouth:
25. črc 2012 ve 14:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek to mě moc mrzí. Ale je rozumné,že se do 3 pokusu nehrneš předčasně. Jste mladí,tak raději počkej,dokud se něco nezlepší ať si ten 3 pokus zbytečně nevyplácáte. A ten doktor tomu dává jakou naději?
Pokud by se to manželovi zlepšilo,tak by to chtělo hned odebrat vzorky a zamrazit. teda to je můj laický úsudek.nerozumím tomu,ale mohlo by to takhle jít,ne?
25. črc 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ted pred 2 IVF jsme nechali postupne v čase namrazit 5 dávek, ale rozmrazili jen tu nejlepsi a nebyla tam zadna ziva spermie... takze asi jsou tak ve spatnem stavu, ze to zmrazeni a rozmrazeni nepreziji :cry:
25. črc 2012 v 15:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek tak snad se to zlepší. Musíte tomu věřit. Je to jen o čase a o nervech. Ostatně jako všechno u IVF. myslím,že už jsi to psala,ale teď si nejsem jistá,tak se nezlob,že se tě na to kdyžtak znovu ptám. O dárci jste neuvažovali?
25. črc 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho dárce jsme po dost velké debatě vyloučili...možná by úplně v krajném případě svolil, ale to já nechci, protože vím, že manžel by se s tím nesmířil a brál by to jak dítě někoho jiného, jakkoliv by se snažil, prostě to tak cítí... takže dárce u nás nepřichází v úvahu. nechtěla bych kvůli touze po dítěti přijít o manžela... :pensive:
Dani jak píšeš je to o čase, nervech... a o penězích. Kdyby pojišťovna hradila a 3- 4 pokusy za rok a ne za život, tak si fandím, že bych se dokázala obrnit trpělivostí a šla bych do toho třeba i 3x za rok, co by v našém případě bylo odpovídající vzhledem k šancím... :frowning2:
ale stálo nás to spoustu peněz a vyděláváme tak- tak na věci co musíme platit, ani na hypotéku nedosáhneme, takže to šetření je opravdu hrozné... když si vezmeš jak je člověk nešťastný, že to nejde a šance na úspěch jsou malé a ještě si nedopřávat ani radosti jako je dovolená, kultura, cestování.... to člověk nese ještě hůr
25. črc 2012 v 15:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek Je to těžké rozhodnutí. Do poslední chvíle chce člověk vlastní dítě. Neumím si představit jak bych se rozhodovala já. A dokud to nemusím řešit,tak na to ani nemyslím.
Ten život vás někam nasměruje. A dokud je šance tak bojujte za vlastní. :wink: My teď taky všechny peníze cpeme do CAR a jelikož máme tu hypotéku,tak jsme museli omezit dovolenou,koníčky. Je to ale někdy těžký. Chtěla bych žít a ne přežívat. :slight_smile:
25. črc 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho díky zlatí, ani nevíš jak mám pocit, že mi opravdu z hloubi duše rozumíš... :wink:
25. črc 2012 v 16:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek v září asi né bude škola a malá jde do školky vidím to tak říjen listopad.A bude to 3IVF v minimální stimulaci.
25. črc 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek a co zkusit tu minimálku a nevyplácat si pokus??????
25. črc 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin no minimálku jsem zvažovala ale na to jak malá šance tam je - pouze 1 vajíčko, tak to stojí strašných peněz - v ISCARE - NATIV 15 tis, + PISCI 1 embria 8 tis, PK 3,5,- , anestezie 2,5 tis., zamražení 1 dávky spermií před pokusem 3,5 tis. takže celkem 32,5 tis. a na to jaká je šance mi to přijdou bohužel vyhozené peníze, kt. navíc ani nemáme :confounded:
25. črc 2012 v 16:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin do jakého CAR chodíš ty a kolik si platila za minimálku?
25. črc 2012 v 16:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek chodím do Reprofitu první minimálka vyšla celkem na 16400kč bylo v tom 2x ICSI a narkoza je už v tom a druhá minimálka 19100kč byli 4vajucha a 3 se oplodnili ISCI
25. črc 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj kočko moc gratuluju k Mrše červené,tak snad už ted bude šlapat jako dřív.Dej si večer sklenku na oslavu a hurá na Kontryhel? :slight_smile: :slight_smile:
25. črc 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přemýšlím o sklence abych to prorazila tu mrchu,o víkendu si dám šampusek chladí se v ledničce už 2 týdny
25. črc 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin Jen si dej po tom boji si to zasloužíš a myslím že všechny tady.Je to nápor,tak pak člověk potřebuje nějak odfrknout a pročistit hlavu a sklenka občas docela pomuže :sunglasses:
25. črc 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek máme sice každá jiné problémy ale stejný cíl. :wink: A co dovča,byli jste na té Malorce?
25. črc 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Děkuji Eviku :dizzy_face: Ani nevíš jak se mi ulevilo. Už jsem byla pěkně na tečku jak jsem byla protivná. Teď můžu odpočítávat kdy bude přibližně KET a ještě předtím ta hysteroskopie. :slight_smile:
25. črc 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira Ahojky, mě nic nezbylo. Zkus jiné diskuze, jsou tu přímo zaměřené na prodej léků. A jak je,chystáš se do dalšího pokusu? :slight_smile:
26. črc 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko babulenky,mrcha stále nikde už ju vyhlížím at to mám za sebou to bude zase masakr.
@danaho kolik máš vlastně mražáčků?????
26. črc 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin Ahojky, mám 4 kousky. jsou zamražený po 2,takže mám na 2 KETY. Hlavně aby se rozmrazily :slight_smile:
26. črc 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho tak to je super ne????Já nemám nic do háje zase půjdu pod narkozu.Ted jsem si vzpomněla když jsme s holkama ležely na pokoju po císařu tak jsem říkala že jsme na těch hadičkách jak v Matrixu.
26. črc 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin :grinning: .já jsem na pokoji vždycky byla sama. po prvním pokusu jsem taky neměla sněhuláčky. na kdy plánuješ ten další pokus?
26. črc 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho plánuju to na říjen-listopad,už minule jsem byla rozhodnutá kdyby bylo co mrazit tak neváhám a zamražuju,ale nebylo co nebyli vhodní k zamražení po 6 denní PK
26. črc 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin tak do toho půjdeme asi přibližně spolu :grinning:
26. črc 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho tož budeme se vzájemně podporovat,moc bych si to přála aby to vyšlo,to už budu na tom psychický líp bude před vánocama a těma já žiju,sháním a plánuju vyzvídám už ted od děcek co by no na prvním místě u nás vede lego to je vděčný na první nákupy se chystáme s holkama ted v září na dny Marianne.
26. črc 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, je to až neuvěřitelný, jak jsme si v tomhle podobné. My chtěli miminko už v mých 23.letech, bohužel nám to nešlo,tak jsme museli na IVF. Našli se ve mě mrchy, které brání spermiím přežít. Tak jsem byla jako pokusný králík a dr. mi dávala různé léky.S každým pokusem ve mě rostla naděje na úspěch a až při třetím se na těhu testu objevily 2 slabé čárečky, já byla šťastná, ale bohužel každým dnem to klesalo a klesalo až se mrcha dostavila a nebylo nic:frowning2: Měli jsme zamražená 2 embrijka a tak do měsíce jsme šli na ET. Z těch dvou přežilo jedno jediné-bojovníček! A vida, teď tady vedle mě spinká můj krásnej, milovanej rok a půl starý miláček:slight_smile: Stojí to za to, i když člověk má málo peněz a nedopřeje si kvůli tomu nic, stojí to za to čekání. Nás to stálo 7 let čekání a já nepřestala doufat. Musíte věřit v naději, určitě se zadaří, musíte opravdu věřit! Prožít těhotenství krůček po krůčku, cítit, jak se ve vás miminko hýbe a potom drobečka držet v náručí, nejkrásnější pocit, co znám:slight_smile:
26. črc 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martinely souhlasím a proto chci zase :wink:
26. črc 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadakin beru tě za slovo s tou podporou :wink: já mám vánoce moc ráda,ale každým rokem mi je víc a víc smutno,když si uvědomím,že jsme u stromku jen ve dvou. Miminko nám moc chybí. Kéž už bych i já mohla nakupovat různý hračky pro radost děťátku. Já sama nepotřebuji nic. Pokud budu mít zdravé mimčo,budu ta nejšťastnější ženská. :dizzy_face:
26. črc 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinely musí to být nádherný pocit. Já bojuji s přestávkami už 12 let,ale přes CAr to řeším teprve rok. Pořád mi říkali,že jsem zdravá a pravda to nebyla.Ale nevzdávám to a nevzdám do poslední naděje. Jsem ráda za každý příběh tady který má šťastný konec. Dává mi to velikou naději :dizzy_face: Tvůj malej bojovníček je nádhernej :sweat_smile:
26. črc 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho to je pravda a věřím ti to taky nic nechci na vánoce,ale mám radost jak děcka rozbalujou dárky očka jim svítijou a jak jsou nedočkavý a já jsu celej den vždycky na měkko a mám na krajíčku páč jsu štastná že jsme se ve zdravý všichni sešli.
26. črc 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek