IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

sal80
autor
30. srp 2012

@darazv Jo, jo, Zuzka je v tom 🙂 Tedy...o revizi nevím, tak nestraš 😨

evikj33
30. srp 2012

Ahoj kecky 🙂 Tak @katka1311 a @danaho jsou opravdu na dovče Kačka myslím na SK a Danuška někde na chalupě bez netu v přírodě.Však ony se zase ozvou jak dojedou.Hlavně Katka myslím čeká na konzultaci před IVF někdy koncem týdne.Tak si ještě užívejte sluníčka a hezkého počasí 🙂

evikj33
30. srp 2012

Jo a @cilkaa musím taky prásknout,je taky těhu čerstvě maj srdíčko 🙂 Ale nějak na nás prdí s infem ani se nepochlubí.

darazv
30. srp 2012

@sal80 Ahojky jasné ze nechcem strašit fakt som vtom ze som si myslela ze jej to nevyslo,samozrejme by ma potešilo ak sa mýlim prejdi na stranu 148 to bola naposledy čo tu písala,,

dadakin
30. srp 2012

Ahojky kočky,
tak kdyby to šlo to zkoušet přirozeně otěhu u mě tak už dávno jsem 😉 pro nás je strašný před OPU mít ten půst sexuální.

@sal80 ty teda valíš 21.týden za chvíli rodíš rychle to utíká minulej pátek se narodil neteři chlapeček tak se těším až ho uvidím live.

evikj33
30. srp 2012

@dadakin Tak s tím pustem jsme natom podobně,a přirozeně to taky nešlo,bo mám nějaké horší vajka.Ale alespon jinak si to mužem užívat no né 😀 Já ted teda jen pozvolna a asi bude brzo utrum,ale zatím žadný dr.nic nenamítal. 😕

ivapo
2. zář 2012

ahoj kočky...ja ted taky chodim na diskusi porod unor 2013...tak k vam občas nakukuji co je noveho...

ivapo
2. zář 2012

@evikj33 ted jsem zapomnela...holčičku čekáš?nebo se to dozviš až na velkem ultrazvuku?me budou volat vysledky z plodovky v utery...tak mi i reknou pohlavi a velky ultr až 11.9...

evikj33
2. zář 2012

@ivapo Já se to možná dovím 14.9.na velkém UTZ,co čekáme pokud budou miminka mít náladu se ukazovat.Zatím je to nejasné 🙂

ivapo
2. zář 2012

@evikj33 a máš tušení co to bude?ja u Veroniky měla...ted nějak ne...možná na 60 % myslim kluk...

ivapo
2. zář 2012

@evikj33 a kdy že máš přibližně termin? ja asi 27.1.2013....

evikj33
2. zář 2012

@ivapo Já myslím že by to mohl být Páreček(kluk,holka) ale jinak je mně to fuk,hlavně at jsou v pořádku.Termín mám 2.2.2013 ale jsou to dvojky,tak dle dr.pokud se udržíme tak cca ve 38tt(bud plánovaný CŘ,nebo vyvolavání)Tak snad se udržíme co nejdéle. 🙂

ivapo
2. zář 2012

@evikj33 držme se..a hlavně ty s dvojčátky...to je krásné...

evikj33
2. zář 2012

@ivapo JJ musíme to zvládnout co nejdéle všechny.Pupek už celkem roste,ale váha zatím Ok.První nařadě tady je tuším Saška. 🙂 Tak žádné předbíhání.Už jsem celkem zvědava na ten UTZ a taky trochu nervozní at je vše v pořádku. 😅 😅

ivapo
4. zář 2012

@evikj33 no nápodobně.ja už mam nahoře 8 kilo bohužel..ach jo...a to moc nejim...oteklá jsem...dnes jsem byla na těhotenske masaži..super ..moc doporučuji...

kiwisek
6. zář 2012

ahoj holky, jak píše@sal80 nějak je tady prázdno 😕
taky jsem byla na 5 dní za rodinkou na SK u mámy, a hlavně u ségry - má 2 zlatíčka 4 a 2r. tak jsem si to s nima maximálně užila 😉 no pak na zpáteční cestě to na mě nějak dolehlo jak moc si přeji být taky máma ☹ a bulela jsem ve vlaku... fakt mi asi hrabe a to jsemzačínala být po 2. neúspěchu konečně trochu vyrovnaná, a neřešila jsem to tolik... 😔
No teď zpátky v pracovním procesu a krachuje firma, takže se propouštělo a na mě ted připadla práce po 2 kolegyních, takže se v normálním čase nedá zvládat.. dělám přesčasy,, kt. nikdo nezaplatí, práci za 3... a mám držet hubu a krok 😖
tak uvidíme co dál

kiwisek
6. zář 2012

@katka1311
@danaho holky, až se vrátíte krásně odpočaté z dovči a v dobré náladě, podělte se s náma o novinky 😉 chybíte nám tady

katka1311
6. zář 2012

@kiwisek Ahoj zlato já jsem pořád tady.Čtu ale srdíčko je zlomené ☹ . Teď fičím do práce ale odpoledne napíšu,podělím se o smutek 😢 .
Zatím papa 😉

katka1311
6. zář 2012

Jste tady holky????????

dadakin
6. zář 2012

ahojky holky, já sem se dívám denně 🙂

kiwisek
7. zář 2012

@katka1311 zlati, tak copak se deje, proč máš smutek, povídej... :o*

kiwisek
7. zář 2012

@ivapo ahojky, nic si z toho nedělej, to roste mimi, no já mám 8 kg nahoře jen ze 2 sprostých IVF 😖 , kt nevyšli z těch hormonů a to cvičím a jím o dost jinak( racionálněji) než dříve.
ať se vám s miminkem daří 😉

katka1311
7. zář 2012

Ahoj holky.
Tak já si trošku dnes přispala 🙂 ,mám odpolední.
No smutek mám,že dnes jsem si měla jít do CAR pro léky a začít IVF ale po léčběkterou manžel absolvoval se spermijky neobjevili,tak jsme museli IVF zrušit ☹ .A ani nevím jestli se vůbec objeví ☹ .
@dadakin jak pokračuješ???Už si na tom zdravotně lépe?

ivapo
7. zář 2012

@kiwisek děkujeme....tobě držím vše co se da....at už se zadaří..ja ted volala pro vysledky z plodovky a vše o.k a cekame holčičku....to bude mit dcera radost...ja doufala v kluka...trochu sklamaní...ale hned sem se miminku omluvila.... 🙂 🙂

dadakin
7. zář 2012

@katka1311 ahojky děkuju za optání je mi fajn, a kdy do toho půjdu nevím další MS očekávám ted 17.9. ale to ještě clostík zobat nebudu snad po další MS nevím uvidím mám aji strach do toho,že bude zase zklamání,ale zase vím jak to letí ty měsíce v lednu mám 37let no co už že?

cilkaa
8. zář 2012

Ahoj holky, no jo, je to tak. Včera jsem zacla 9. tyden.
Zatím je vsechno v pořádku!!! Tuk tuk. Tak snad to dobře dopadne.
Vyšlo nam 3. IVF a dokonce je jeden na mrazu!!
Tak to holky nevzdávejte, někdy to chce čas..

Zdravim vsechny.

katka1311
8. zář 2012

@dadakin já mám taky v lednu 37 😉
@cilkaa gratuluji a tiše závidím 😀
Jinak ahoj holky.

kiwisek
9. zář 2012

@katka1311 ahoj zlatko. Prosim Tě, kromě těch antibiotik, co jste brali oba, co ještě dali manželovi? Trochu jsem se divila, že vás hned po antb. léčbě posílají na další IVF, jelikož mám od tří doktorů info, že po léčbě antibiotiky se spermiogram zhoršuje a doporučuje se aspoň měsíc počkat a udělat spermiogram, a podle výsledku dále... Jěště mě tak napadá, jestli mu urolog dělal hormonální profil? třeba tam bude "pes zakopaný"... a co Vám vlastně ted navrhli v CARu? Myslím na tebe 😉

kiwisek
9. zář 2012

@danaho kdepak si, beruško? doufám, že vše OK u Tebe v rámci možností a nejsi tu proto, že si užíváš zaslouženýcho relaxu.. 😉 ozvi se brzy!