• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@danaho jo to budu na konci měsíce pojedu asi na pár dní do chorvatska tak tam si odpočnu než půjdu k tomu doktorovi. Pak máme naplánovanou vodu a pak v červenci zase chorvatsko, nebudu mít ani čas přemýšlet :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira to je super, sama dovca a cerny myslenky pujdou stranou. :sweat_smile:
3. kvě 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho moc děkuji za podporu, jj chodím k dr. Vykysalé a ta je skvělá!
3. kvě 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu Ahoj Luci, no kde jsi. Jak to vypadá s tvýma bojovníčkama. myslela jsem na tebe :wink: Dr. Vykysalá mi dělala OPU i ET. Byla milá. Tak to jsi v dobrých rukou. :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty moje klebetilky :slight_smile: včera mi nebylo nějak hej, tak jak jsem přijela z práce, tak jsem to zalomila a jela 18 hodin spánku v kuse :slight_smile: ale Vás dočíst, to je síla teda :slight_smile: se to tu rozjelo nehoráznou rychlostí :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dneska zpráva z Gennetu: stále 4 bojovníčci :slight_smile: hurááááá neubili :slight_smile:)) ET v sobotu 5.5. jako cilka :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho ahojky, mě včera nějak nebylo hej, a byla jsem i nějaká psychicky mrtvá, po tom úbytku 2 embryjek. už jsem slyšela v duchu, že mi dneska řeknou, že jsou jen 2. a oni jsou díkybohu lumpíčci pořád 4 :slight_smile: tak v sobotu si pro ně pojedeme :slight_smile: jsi moc hodná, že jsi na mě myslela, to potěší a moc děkuji :slight_smile: to je skvělá dr. jemná a taková citlivá. hlavně vše vysvětlí jako pro pitomý :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tu vítám nové drbalky :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu mám z tebe radost. :sweat_smile: :dizzy_face: Dáš 2 do bříška a 2 do mrazáčku?
3. kvě 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sal80 Sašenko, moc tý zmrzlinky těm mrňouskům nedávej, ať nejsou nemocinkatý :slight_smile: a ani těch hranolek ať moc nepapají, ať nejsou, jak americký cvalíci :slight_smile:)))
3. kvě 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho do bříška 2 a do mrazáčku nic :frowning2: prej nemají až tak skvělou kvalitu aby zvládli zmražení a rozmražení.... ale aspoň v tom bříšku aby byli a chytili se a pak mi jsou mrazáčky fuk :slight_smile: moc si přeji aby to vyšlo, ale zároveň se na to snažím nemyslet a netešít se, abych to nějak nezakřikla a konečně to vyšlo :frowning2: už jsem se nabrečela dost a nastresovala, že teď bych si snad zasloužila trochu štěstíčka v tomto směru :slight_smile:
a jak vy to máte naplánovaný? :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu já začínám zítra píchat ve 21 h. 9.5. jdu naUTZ kde mi řekne doktor jak vypadají folíci a kdy by měl být OPU. A kolik miminek budem zavádět zatím neřeším. To asž všechno podle situace jak se to bude vyvíjet. :slight_smile: Tak teď se snaž myslet pozitivně,protože až ti tam ty prcky strčej tak ať je nevyžene nějaká depka :grinning:
3. kvě 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho tak budu na Tebe myslet, aby jich bylo co nejvíce a měli dr. z čeho vybírat :slight_smile: budu snažit myslet pozivně, ale ono to nějak nejde zatím :frowning2:
3. kvě 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu děkuju, jsi moc hodná :dizzy_face: :sweat_smile: Musím běžet. Jdu dnes ke kadeřnici. Budu večer. Páááá
3. kvě 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu super, moc gratuluji a jsem ráda, že dáte tu PK, určitě se tam vyberou dva nejlepší!! Neříkali ti stádium- kolik buněk?
3. kvě 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mrcha nedorazila :frowning2: .Ale hormony se mnou bouchají.Normálně manža pozdravil nějakou kočku,no mladší o dost než on a já hned kdo to byl a v autě jsem se normálně rozbrečela,to je divné :confused:
3. kvě 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Vůbec Vás nestíhám dočíst tak se nezlobte. :wink:
Cilko a Zezi moc gratuluji k bojovníčkům. 5.5. bude určitě šťastné datum. Mě nemá přijít mrcha a vy jdete na ET :grinning:
Já jsem v té nové práci a je tam docela mazec. první den na mě všechno vychrlili, že jsem myslela že druhý den ani nepříjdu :grinning: Ale jsem silná a šla jsem. Dnes už je to lepší a dokonce jsem už normálně pracovala.
3. kvě 2012 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm vlastně nebudeš muset daleko dojíždět do práce?Jak mrcha prosím tě frajer to zvládne :wink:
3. kvě 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Jojo nedojíždím, jen kousek autobusem. do Prahy jsem denně projezdila 4 hodiny :unamused:
3. kvě 2012 v 18:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veromira Na konzultaci se dozvíš jen samé hezké zprávy :wink:
3. kvě 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zezizu Vůbec se neboj o jejich zdraví :slight_smile: Hranolků dostali asi pět a zmrzlinu žádnou, neb byla šmoulová a jedovatá už na pohled. Nechtěla jsem jí koupit ani Lízince, ale řekla mi, že jí miluje a že jí potřebuje :slight_smile: No...když jí potřebuje, pak není co řešit :grinning:
3. kvě 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@evikj33 Gratuluji k tetce s červeným kufírkem :wink:

@katka1311 Kačenko moje, víno ani vana nepomáhá :frowning2: Vlastní zkušenost :unamused: Jen jsem se zlískala jak zákon káže a zlomila si prst, jak jsem se snažila projít zavřenými dveřmi :grinning: Ale zkusit to můžeš...je to dobrodružné :grinning:
3. kvě 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cilkaa Já dokupuji léky pokaždé. To co dostanu je pro mě málo a tak musím paltit. Navíc je Tom samoplátce, páč nemá v ČR pojistku.
Co se týká IVF ve světě, tak třeba v USA je IVF drahé extrémně, ale při nezdaru se peníze vrací zpět.
3. kvě 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka1311 To, že pláčeš, Kačenko, nás spojuje. Já řvala kdykoliv mi Tomáš nevzal telefon, byť byl na poradě. Viděla jsem ho hned s nějakou jinou v posteli, bo já jsem tlustá, rozpíchaná a nepřitažlivá :frowning2:
3. kvě 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem tu sama????? :frowning2:
3. kvě 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho @sal80 dekuji za privitani!!! :wink:
@danaho chodime k Apolinari... :wink:
3. kvě 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka87 Vitej mezi náma :slight_smile:
@sal80 Sašenko to máme asi stejné.Teď popíjím vínko tak jsem zvědavá ráno ale zatím žádný náznak :frowning2: .Bolí mě už strašně hlava z těch nervů.
3. kvě 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm 4hodiny si dojížděla do práce :confused: tak to je mazec.
3. kvě 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Dekuji moc!! :wink:
3. kvě 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho tak ses jako princezna? :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek