IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
4. kvě 2012

@veromira Děkuju 😵 snažím se.

z4401
4. kvě 2012

Holky přeji vám krásný den. Ikdyž teda nejspíš upršený, teda aspoň u nás teď začalo a tak jsem byly vyhnány z venku domu :(
Jinak koukam, že tu jsou samé krásné zprávičky, tak jen tak dál.

zezizu
4. kvě 2012

@evikj33 aha, tak mě řekli právě ten stejný čas večer.....

zezizu
4. kvě 2012

@danaho moc děkujeme 🙂 my na Tebe budeme taky myslet, až tě bude čekat OPU a ET 🙂

zezizu
4. kvě 2012

@evikj33 co si pícháš, že to musí být v lednici? já měla Gonal a Menupur a ani jedno jsem mít v lednici nemusela? ☹ nebo jsem se na to ptala a řekli mi, že to tam být nemusí.

zezizu
4. kvě 2012

@cilkaa já jdu až po obědě. jelikož ráno mají nějaký zákroky s narkozama, pak doktoři obídek a pak se budou rozdávat děti 🙂 kolik jich máte vy? jsem ráda, že lumpíci bojovačný vydrželi, zítra je budu ve bříšku hladínkovat 🙂 wow, jak já jsem šťastná dneska 🙂
v 10:00 sepnu a budu na tebe kočí myslet 🙂 dostáváte i ve Vašem CARU fotečku po transferu embryjek? my při 1.IVF jsme dostalu po UZ fotku 🙂 takový dvě tečky, jedna vypadala jako slůneček a jedna jako kytička 🙂

zezizu
4. kvě 2012

@danaho a ta na to spuštění ovulace se musí píchnout přesně na čas, mi bylo řečeno. na to jsem měla dbát 🙂 mě to teď u toho dlouhého prodloužila o 2 dny, to jsem si právě musela píchnout Menopur, jelikož na Gonal už jsem neměla nárok ☹ už jsem měla dané dávky vyčerpané.

zezizu
4. kvě 2012

@z4401 V Praze zatím krásně slunečno, ale bohužel pracovně ☹ jinak též přeji krásný den a brzké vynoření sluníčka 🙂

z4401
4. kvě 2012

@zezizu Tak tady na Moravě je pořádně deštivo a začalo to i pěkně bouřit, ale to jsem čekala, hlásili to a jsem i ráda, zem je suchá jak pepř, tak je potřeba aby pořádně popršelo. Jen je blbé, že to vychází zrovna na víkend ☹

zezizu
4. kvě 2012

@z4401 my jsme tot u měli včera a předevčírem.... ale voda je potřeba, v rozumné míře...

z4401
4. kvě 2012

@zezizu takže jste to pekně suply k nám 🙂)))) ale to je dobře, tak snad to bude s mírou, my naštěstí nejsme záplavová oblast a nemáme ani sklep, takže já jsem klidná 🙂

evikj33
4. kvě 2012

@danaho Já mám kontrolu až na 16:45 v Olomouci,tak ráno ještě popracuju 🙂 Jinak dám určo vědět jak dorazíme. @zezizu Mám Menopur a myslela jsem že ty ampule maj být v lednici,měli je tam i v Caru,tak je tam taky mám?No pokud by to nemuselo být tak bych to mohla zkusit namíchat a píchnout na šatně,taky se bojím at něco nepokazím když ten čas nebude stejny,hlavně když už za to doplácíme. 😖

danaho
4. kvě 2012

@zezizu přinejhorším si to odskočím píchnout na záchod. Ale sama jsem ještě nepíchala,tak nevím jestli bych to dala 😕 Pošly vodu do Liberce, tady je oblačno a dusno na padnutí. Včera to vypadalo na bouřky a večer spadlo nakonec jen pár kapek. Už aby sprchlo. já osobně jsem raději když bude chladnější počasí. Při stimulce bych vedro těžko snášela.

danaho
4. kvě 2012

@z4401 Ahoj Zuzi, pošly do Liberce trochu deště,nebo tu padnu dusnem 🙂 Dneska mi začíná stimulka,tak už jsem dost nervózní ☹

cilkaa
4. kvě 2012

@zezizu ahoooooj, u nas se dnes embrya nesledují, až zitra se dozvím, co vsechno bude.

HOLKY, všem budu i já moc držet palecky. Děkuji za podporu- vrátím Vám to.

Já měla mít ten Puregon v lednici mi říkali. Dokonce jsem nahodila autolednici, když jsem jela na služebku. Pak jsem si musel píchnout první injekci sama a pak uz mi to nepřišlo. To pero byla brnkačka. Ale zvládla bych i ampule asi, i kdyz ty pak píchal chlap.

zezizu
4. kvě 2012

@z4401 jasně ale jenom malinko, aby se Vám zalila zahrádka 🙂

zezizu
4. kvě 2012

@evikj33 já jsem si je platila úplně celý, ten Menopur. měla jsem 8 ampulí na 2 dny a platila jsem přes 2500. v lednici je tam taky měli, a já se ptala jestli tam mít taky musím a ona mi řekla ta sestra, že ne. že to hned zdělám tak ne. ale kdybych je měla mít venku měsíc, že to by pak mohlo vadit. tak jsem je měla normálně v ložnici v nočním stolku. a asi účinek to mělo, když se vajíčka podařila.

zezizu
4. kvě 2012

@danaho no, já to vedro měla a bylo mi na omdlení, ale v buse, když jsem jela z práce a doma jsem moc nevylejzala a byla zalezlá v chladu. i mě hodně bolela hlava. my Vás tak za 3 týdny až měsíc pojedeme navštívit do Liberce 🙂 budeme na chalupě v Rudolfově, kde má chalupu manželová babička. já si myslím, že do konce týdne deštík bude všude 🙂 ono je to dobrý, když zaprší rozumně, vyčistí se vzduch a i to smyje ty pyly trochu.
zase, když si to píchneš sama, tak jsi k sobě citlivá 🙂 jde o první a druhý píchnutí, pak už to jde samo 🙂

zezizu
4. kvě 2012

@cilkaa aha, a včera jste je měly jaký? je to taky OK?
pero je dobrý to je pohodička skákačka 🙂 ale ten Menopur se taky dal. měla jsem si ty 2 injekce píchnout do zadku, tak jednu jsem si musela píchnout sama, jelikož můž manžel se na to necítil a tou jehlou mě spíš ohrožoval 🙂 byla to fuška ale zvládla jsem to. a ten druhý den byla doma mamka, tak mi to píchla ona a byla z toho celá orosená, prej by to dělat nemohla nikomu ani sobě 🙂

danaho
4. kvě 2012

@zezizu jé tak když budeš mít čas tak se ozvi. Dáme kafčo 😅 Já jsem ráda,že se se mnou přítel moc nemaže a neklepou se mu ruce. Přijde bodne a jeto. já bych držela tu skříkačku a poříd bych si říkala mám-nemám. Asi je to o poprvé,ale pokud nemusím tak to ráda přenechám chlapovi. 🙂

sal80
autor
4. kvě 2012

@evikj33 Starám se seč mi síly stačí. Hlavně v ně věřím, že tam jsou 😵 🤐
@zezizu Chlapi dnes řeší hokej a ne naše hormonální rozvraty 😅
@danaho Pokud máš píchat přesně, tak píchej přesně. Klidně si to ďobni i na koncertě v rohu 😉 Já píchala o Čarodějnicích kousek od klina, mezi hromadou lidí s kelímky s pivem 🙂 Do zadku i do břicha. Žádná křeč 😀 Kousel stáli kluci s PČR i MěP, jsem čekala, že mě zavřou za narkomanii či veřejné pohoršování 😀 😀 😀 A pokud jde navíc o Pregnyl a ne Menopur, pak musíš píchat přesně, protože v tom hraje čas podání extrémně důležitou roli.
@veromira Zvládnete to, neboj 😉 Finančně i psychicky 🙂

sal80
autor
4. kvě 2012

@evikj33 Menopur být v lednici nepusí, jen Pregnyl 🙂

cilkaa
4. kvě 2012

@zezizu včera jsem měla 1 morulu, 2 osmibuňky a 3 šestibuňky a 1 pětibuňák 🙂

z4401
4. kvě 2012

@danaho Ahojíček, nebuď nervozní, bude to v pohodě, teď to musí klapnout 🙂

z4401
4. kvě 2012

Tak a deštík poslán jinam, už nepršíííííí

z4401
4. kvě 2012

Holky v uterý jdu si sednout se šéfama "na kobereček" probrat mou situaci, tak asi ten den budu mít pěknou srajdu 😀 Manžel s nima dnes už mluvil a tak se ho pak při řeči zeptali i na mě, jak to vypadá se mnou, páč mě končí rodičák a tak jim to řekl na rovinu s tím, že já jsem s něma stejně domluvena na úterý, že to probereme. No jsem zvědavá s čím na mě vyrukují 😖

danaho
4. kvě 2012

@sal80 no jo ale ty jsi starej píchací mazák. 😀 Vždyť víš že já si nic neďobnu. 🙂 A hlavně jak bych na koncertě míchala 5 ampulí Menopuru taky nevim. Pregnyl mít nebudu. K Menopuru budu mít pak Cetrotide a ta poslední se myslím jmenuje Ovitrelle. Ta jediná musí být v lednici.

danaho
4. kvě 2012

@z4401 Deštík zatím nedorazil. budu se snažit neplašit. Díky za podporu 😵 Tak to jsem zvědavá jak to v práci vezmou. Snad to bude v pohodě. 🙂

katka1311
4. kvě 2012

@danaho
@sal80
Tak dnes ráno přijela mrška jedna a hned jsme frčeli do CAR přijeli jsme síce později ale vysvětlila jsem jim to.UTZ v pořádku a mám v sobě píchnutou včelku 😉
@cilkaa Zítra na tebe myslím a budou to kvalitní embroušky 🙂
Ostatní holky moc zdravím 🙂

z4401
4. kvě 2012

@danaho Jak je to možné, říkala jsem deštíkovy "mazej do čech" :D
No v práci to vezmou snad v pohodě, čekali to a je tam místo mě holčina na záskok, takže bude ráda, že může ještě zůstat a vydělat si nějakou tu kačku než půjdě také těhotnět 😉 otázka jen, zda s ní jsou spokojeni 😀 ale já myslím, že jo, když tam zůstala doteď. Spíš budeme řešit jak to vymyslet se mnou, zda nastopit na chvilku do práce, nebo neschopenka atd. Což má představa je, do záři neplacene volno a pak na cca 2 - 3 měsíce do práce, na neschopenku nechce to neeeeeeeeeee