• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

27. října 2014 
@danaho Jj už ty kuřata nemusím,všude kuře,už mám pocit že mně raší perutě :grinning: Ja mám ráda i mladoučké hovězí a krkovička je taky mňam. :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho hmmmm dobrý nápad na nedělní oběd sekaná :slight_smile: tu už jsem neměla ani nepamatuji :grinning: Taky u vás fučí takovej větr jak v Brnisku?
25. kvě 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahojky, to je asi špatný tlak :slight_smile: my jsme měli včera usmiřování :slight_smile: to je na tom to nejhezčí, asi se pohádáme zase :slight_smile: néé, dělám si srandu....
copak Véna provedl? :frowning2:
jinak je dobře, že Tě včera paní nakopla pozitivníma myšlenkama! to potřebuješ :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira chtělo by to tiskárnu viď? :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu no to by chtělo a aby tiskla nonstop :grinning:
25. kvě 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veromira to mi povídej :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veromira já budu dělat filé a fuj ty kuřecí řízky. Ale to máme jediný v mrazáku. Fouká tak normálně ale je studenej. tady byl hrozný vichr v pondělí. :wink:
25. kvě 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu jé usmiřovačka. Povídej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Venouch přehnaně vyprudil až jsem z toho celou noc nespala a bulela. Ale už poslal velkou omluvnou sms. tak to necháme jít asi do ztracena ať je doma klid. Má teď taky spoustu starostí. :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho bylo to hodně příjemný :slight_smile: to je dobře, ze si uvědomil svou chybu a omluvil se, ikdyz to člověka stejně mrzí vid?
25. kvě 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zezizu jasně že mrzí. Ale nemá cenu se v tom babrta dál. Každý má občas své dny. Taky chci usmiřovačku :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho Véna má omluvu bolavé zuby a stres z trhání,ale samo že se to nedělá,hlavně ted když jsme v tom čekacím stavu po těch hormonálních palbách.Unás to bylo včera totéž bouchl uplně kvuli cipovině,ještě v autě prudil,a když jsem na něj vylítla tak mně dorazil když řek at se uklidním že vím co říkal doktor.No prostě na ránu.Doma složil nákup a pak sedl z novinama a začal předčítat nějaký článek jako by nic. :confused: Ted jel do práce jako milijus :sunglasses:
25. kvě 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Tak snad už jsme si tu domácí bouřku všechny vybraly a bude zase na dlouho klid. Pomalu se balím v práci a čekám až mě vyzvedne. Pojdeme domů a dáme kafčo,pokud bude chtít povídat tak pohovoříme. Když budu mít pocit,že chce být sám tak si zalezu k počítači a budu kafrat s vámi :wink:
25. kvě 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho Tak to doufám už těch stresu bylo za poslední 3týdny celkem dost a ted už se budem jen radovat :slight_smile: Doufám.Kdepak máme dneska naše holky @sal80 a @katka1311?Katka nejspíš pracuje a Saška se doufám rozmazluje :slight_smile:
25. kvě 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 teď máme doma líbánky :sunglasses: Není to špatný. :grinning: Holky na nás dneska pečou :confused:
25. kvě 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Tak si hezky užívejte :slight_smile: Holky maji asi něco lepšího :sunglasses: Ja jsem sama doma,maly zustal u babičky a Kamil je v práci a dorazí místo v 20.h tak až v 21 :rolling_eyes: No co nadělám alespon pes tu semnou zustal a možná je nás i víc :grinning: Co já vím.
25. kvě 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Možná jste 2 nebo i 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jé kéž by. Mě to břicho pořád tak bublá. Nemůže to být z té vody? Já pořád piju,mám šílenou žízeň.
25. kvě 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Mně z té vody tlačí žaludek,ale ja to pití dost flákam,nemám nanic chut,akorat ta čistá voda se dá.Včer večer jsem si musela dát sklenku birela protože jsem potřebovala odříhnout a pomohlo to.Jinak mně občas pobolíva hlava,ale nic hrozného.Dneska se těším na Vraždy v Midsamru.Pořád bych něco jedla,ale nevím co,jak otevřu ledničku nemám nanic chut. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 já mám taky pořád hlad ale moc nejím. Teď jsme se nacpali bramborama na loupačku s tvarohem. Byli vynikající :dizzy_face: A pití nemůžu flákat,protože bych to nevydržela ,slepila by se mi pusa. Piju pořád vodu, k obědu jsem si dala 2 deci nealko piva a teď mám jahodový kefír.
25. kvě 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho No mně to naealko pivo taky včera pomohlo,jinak mám pořád pocit že mně tlačí žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem měla v ruce jahodovou aktivii,ale zas mně přešla chut,tak nakonec jsem dala rohlík se šunkou a jabko. :slight_smile: Tak přeji hezký večer.
25. kvě 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 čekám do 21 h na včelku a pak jdu spát. Jsem dneska k.o. Kde všichni dneska jsou? Taky ti přeji hezký večer :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Tak to teprv manža dorazí,takže čekám že spát pujdem jako tradíčně kolem 23hMožná si dám staropramen Lemon,Kamča nějaké koupil a tajně je upijí,tak mu přece vše nenechám. :slight_smile: Tak at včelka dnes nebolí :wink:
25. kvě 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 díky,najeli jsme najiny způsob píchání a už to není tak hrozný. Taky bychsi dala staropramen cool ale grep, ten mě teda mooooc chutná, ještě víc jak lemon. Já si taky budu muset nakoupit pořádnou zásobu,vždycky si koupím jen 2 a to druhý mi vypije návštěva. Už nikoho nepozvu :angry:
25. kvě 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Šípkové Růženky,hezké ráno přeji :slight_smile: Kdepak jste?
26. kvě 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Ahoj Eviku, já jsem zde :wink: Jakpak se máš? Já peru a zadělala jsem těsto na houstičky. Po obědě chcem jet s mamkou a se synovcem k tetě do Jabonce na zahradu. Nějak se venku začínají honit mraky.
26. kvě 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj kočko ,ty jsi ale pracovitá poránu :slight_smile: Tak já už mám jasno :slight_smile: na testu mám //a pregnyl to není,testuju už 3den a čárka je den odedne hezčí.Ale pssst at se nelekne.Ted jen doufám že se nic nepos..
26. kvě 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Jéé no tak psssst gratuluju. A to musí být jen ranní moč? Vašek byl ráno doma tak jsem nemohla testnout. A navíc se toho hrozně bojím. Je mi čím dál tím víc menstruačně.
26. kvě 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Nemusí,ale je nejlepší,neředěna a neplaš mi dávali 2bublinky,tak možná jsou obě,proto je to tak brzo :confused: Jinak včera jsem měla odpolední moč a bylo to lepší než předevčírem,ale jinak pokud nic nebude počkej ještě 2dny HCG roste obden.Já testnu až zas v pondělí.Já byla totiž zvědavá zda už je pregnyl Fuč. :wink:
26. kvě 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Tak hezky navař a užíj si synovce :slight_smile:
26. kvě 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 díky. Taky hezkou sobotu. Kde jsou všechny treperendy? Doufám,že vás tu večer najdu :wink:
26. kvě 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Ve středu byl UTZ po týdnu píchání bylo 5 folíků dnes KO UTZ a jen 3 folíky jsem z toho nešťastná :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: kam se schovaly nebo už praskly?Nebo je jen neviděl?Další KO za sv pondělí a to už mělo být v pondělí OPU ale prý jsou ještě malé :frowning2: .Je mi strašně holky.
A co je tady nové?Nějaké //??????
26. kvě 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek