IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

evikj33
25. kvě 2012

@danaho Jj už ty kuřata nemusím,všude kuře,už mám pocit že mně raší perutě 😀 Ja mám ráda i mladoučké hovězí a krkovička je taky mňam. 🙂

veromira
25. kvě 2012

@danaho hmmmm dobrý nápad na nedělní oběd sekaná 🙂 tu už jsem neměla ani nepamatuji 😀 Taky u vás fučí takovej větr jak v Brnisku?

zezizu
25. kvě 2012

@danaho ahojky, to je asi špatný tlak 🙂 my jsme měli včera usmiřování 🙂 to je na tom to nejhezčí, asi se pohádáme zase 🙂 néé, dělám si srandu....
copak Véna provedl? ☹
jinak je dobře, že Tě včera paní nakopla pozitivníma myšlenkama! to potřebuješ 🙂

zezizu
25. kvě 2012

@veromira chtělo by to tiskárnu viď? 🙂

veromira
25. kvě 2012

@zezizu no to by chtělo a aby tiskla nonstop 😀

zezizu
25. kvě 2012

@veromira to mi povídej 🙂

danaho
25. kvě 2012

@veromira já budu dělat filé a fuj ty kuřecí řízky. Ale to máme jediný v mrazáku. Fouká tak normálně ale je studenej. tady byl hrozný vichr v pondělí. 😉

danaho
25. kvě 2012

@zezizu jé usmiřovačka. Povídej 😝 😀 Venouch přehnaně vyprudil až jsem z toho celou noc nespala a bulela. Ale už poslal velkou omluvnou sms. tak to necháme jít asi do ztracena ať je doma klid. Má teď taky spoustu starostí. 🙂

zezizu
25. kvě 2012

@danaho bylo to hodně příjemný 🙂 to je dobře, ze si uvědomil svou chybu a omluvil se, ikdyz to člověka stejně mrzí vid?

danaho
25. kvě 2012

@zezizu jasně že mrzí. Ale nemá cenu se v tom babrta dál. Každý má občas své dny. Taky chci usmiřovačku 🙂

evikj33
25. kvě 2012

@danaho Véna má omluvu bolavé zuby a stres z trhání,ale samo že se to nedělá,hlavně ted když jsme v tom čekacím stavu po těch hormonálních palbách.Unás to bylo včera totéž bouchl uplně kvuli cipovině,ještě v autě prudil,a když jsem na něj vylítla tak mně dorazil když řek at se uklidním že vím co říkal doktor.No prostě na ránu.Doma složil nákup a pak sedl z novinama a začal předčítat nějaký článek jako by nic. 😕 Ted jel do práce jako milijus 😎

danaho
25. kvě 2012

@evikj33 Tak snad už jsme si tu domácí bouřku všechny vybraly a bude zase na dlouho klid. Pomalu se balím v práci a čekám až mě vyzvedne. Pojdeme domů a dáme kafčo,pokud bude chtít povídat tak pohovoříme. Když budu mít pocit,že chce být sám tak si zalezu k počítači a budu kafrat s vámi 😉

evikj33
25. kvě 2012

@danaho Tak to doufám už těch stresu bylo za poslední 3týdny celkem dost a ted už se budem jen radovat 🙂 Doufám.Kdepak máme dneska naše holky @sal80 a @katka1311?Katka nejspíš pracuje a Saška se doufám rozmazluje 🙂

danaho
25. kvě 2012

@evikj33 teď máme doma líbánky 😎 Není to špatný. 😀 Holky na nás dneska pečou 😕

evikj33
25. kvě 2012

@danaho Tak si hezky užívejte 🙂 Holky maji asi něco lepšího 😎 Ja jsem sama doma,maly zustal u babičky a Kamil je v práci a dorazí místo v 20.h tak až v 21 🙄 No co nadělám alespon pes tu semnou zustal a možná je nás i víc 😀 Co já vím.

danaho
25. kvě 2012

@evikj33 Možná jste 2 nebo i 3 😝 Jé kéž by. Mě to břicho pořád tak bublá. Nemůže to být z té vody? Já pořád piju,mám šílenou žízeň.

evikj33
25. kvě 2012

@danaho Mně z té vody tlačí žaludek,ale ja to pití dost flákam,nemám nanic chut,akorat ta čistá voda se dá.Včer večer jsem si musela dát sklenku birela protože jsem potřebovala odříhnout a pomohlo to.Jinak mně občas pobolíva hlava,ale nic hrozného.Dneska se těším na Vraždy v Midsamru.Pořád bych něco jedla,ale nevím co,jak otevřu ledničku nemám nanic chut. 😝

danaho
25. kvě 2012

@evikj33 já mám taky pořád hlad ale moc nejím. Teď jsme se nacpali bramborama na loupačku s tvarohem. Byli vynikající 😵 A pití nemůžu flákat,protože bych to nevydržela ,slepila by se mi pusa. Piju pořád vodu, k obědu jsem si dala 2 deci nealko piva a teď mám jahodový kefír.

evikj33
25. kvě 2012

@danaho No mně to naealko pivo taky včera pomohlo,jinak mám pořád pocit že mně tlačí žaludek 😝 Už jsem měla v ruce jahodovou aktivii,ale zas mně přešla chut,tak nakonec jsem dala rohlík se šunkou a jabko. 🙂 Tak přeji hezký večer.

danaho
25. kvě 2012

@evikj33 čekám do 21 h na včelku a pak jdu spát. Jsem dneska k.o. Kde všichni dneska jsou? Taky ti přeji hezký večer 🙂

evikj33
25. kvě 2012

@danaho Tak to teprv manža dorazí,takže čekám že spát pujdem jako tradíčně kolem 23hMožná si dám staropramen Lemon,Kamča nějaké koupil a tajně je upijí,tak mu přece vše nenechám. 🙂 Tak at včelka dnes nebolí 😉

danaho
25. kvě 2012

@evikj33 díky,najeli jsme najiny způsob píchání a už to není tak hrozný. Taky bychsi dala staropramen cool ale grep, ten mě teda mooooc chutná, ještě víc jak lemon. Já si taky budu muset nakoupit pořádnou zásobu,vždycky si koupím jen 2 a to druhý mi vypije návštěva. Už nikoho nepozvu 😠

evikj33
26. kvě 2012

Ahoj Šípkové Růženky,hezké ráno přeji 🙂 Kdepak jste?

danaho
26. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Eviku, já jsem zde 😉 Jakpak se máš? Já peru a zadělala jsem těsto na houstičky. Po obědě chcem jet s mamkou a se synovcem k tetě do Jabonce na zahradu. Nějak se venku začínají honit mraky.

evikj33
26. kvě 2012

@danaho Ahoj kočko ,ty jsi ale pracovitá poránu 🙂 Tak já už mám jasno 🙂 na testu mám //a pregnyl to není,testuju už 3den a čárka je den odedne hezčí.Ale pssst at se nelekne.Ted jen doufám že se nic nepos..

danaho
26. kvě 2012

@evikj33 Jéé no tak psssst gratuluju. A to musí být jen ranní moč? Vašek byl ráno doma tak jsem nemohla testnout. A navíc se toho hrozně bojím. Je mi čím dál tím víc menstruačně.

evikj33
26. kvě 2012

@danaho Nemusí,ale je nejlepší,neředěna a neplaš mi dávali 2bublinky,tak možná jsou obě,proto je to tak brzo 😕 Jinak včera jsem měla odpolední moč a bylo to lepší než předevčírem,ale jinak pokud nic nebude počkej ještě 2dny HCG roste obden.Já testnu až zas v pondělí.Já byla totiž zvědavá zda už je pregnyl Fuč. 😉

evikj33
26. kvě 2012

@danaho Tak hezky navař a užíj si synovce 🙂

danaho
26. kvě 2012

@evikj33 díky. Taky hezkou sobotu. Kde jsou všechny treperendy? Doufám,že vás tu večer najdu 😉

katka1311
26. kvě 2012

Ahoj holky 🙂
Ve středu byl UTZ po týdnu píchání bylo 5 folíků dnes KO UTZ a jen 3 folíky jsem z toho nešťastná ☹ ☹ ☹ ☹ kam se schovaly nebo už praskly?Nebo je jen neviděl?Další KO za sv pondělí a to už mělo být v pondělí OPU ale prý jsou ještě malé ☹ .Je mi strašně holky.
A co je tady nové?Nějaké //??????