IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katuleb
1. čer 2012

@danaho děkuji moc určitě tam kouknu ale ještě neházím flintu do žita třeba to nakonec klapne....jen to asi nechám na pondělí na krev nebo testnu než odjedeme do Caru.....

sal80
autor
1. čer 2012

@skifarka Gratluji, holka moje 🙂 Kvalitu miminek máš naprosto úžasnou - jedno je té nejlepší kvality AA a druhé je také úžasné - AB 😀 Dostala jsi to nejlepší 😉 Tak neboj a odpočívej 🙂
Co se práce týká, tak s tím Ti nepomůžu. Já sem zastánce být doma, @danaho zase chodí do práce a taky dobré 🙂 Držím palce 🙂

kiwisek
1. čer 2012

@danaho 😀 jj, sem slovenka, no mluvím tak všelijak.. jak kdy 🙂 a častokrát si ta ani neuvědomuji... a taky asi podle toho jestli mluvim s nekym z CR nebo SR 🙂
co se týče PISCI, tak bychom si rádi připlatili, abychom si zvedli šanci, ale v Motole to nedělají 😖 Když sem se na to ptala Dr. tak mi na to jen řekla, že embryologové se stejně snaží vybrat ty nejlepší spermie (nejspíš od pohledu..) škoda, no 😒

sal80
autor
1. čer 2012

@danaho Ofiko utz proběhlo a......čekáme jedno miminko 😵 Bude to asi cvalda, neb má už 11mm 😀 a srdíčko mu bije jako zvon 😵 Srdíčko jsme neslyšeli ☹ , jen viděli 🙂
Fotky dodám 🙂

danaho
1. čer 2012

Čerstvá zpráva z CAR, těhu 13 den po ET potvrzené HCG 1244 emoticon emoticon emoticon , UTZ 22.6

danaho
1. čer 2012

@sal80 užasnéééé gratulujuu a objímámmm

veromira
1. čer 2012

@danaho no to jsem zvědavá a pak ti napíši jaké ma na mě účinky 🙂

veromira
1. čer 2012

@sal80 moc gratuluji a mám z vás holky radost jak se to tu rozrůstá a doufám že jednou vám budu moc dát taky fotečku těhotenského testu 🙂

kiwisek
1. čer 2012

@sal80
@danaho krásné zprávy... konečně jsem dočetla ty 4 stranky, co ste stihli napsat 🙂

veromira
1. čer 2012

@saraha2 To mě právě vadilo že nám taky v tomhle neporadila ☹ A hlavně tam je cena 4-6 ISCI za stejnou cenu jak u PISCI, tak si to pohlídej. Oni nám nic neřekli pak jsme si to přečetli a na poslední chvilku volali at nám to udělají tech 6 a ne jen 4 když je to za stejnou cenu. A PISCI jsme si taky nechali udělat na podruhé, myslela jsem si že to je dobrá věc a že nám to třeba pomůže a stejně nic. Jen dalších 8000kč navím a v pr....
V Reprofitu mě doktor řekl že je zbytečné si platit i asistovaný heatching že je to na prd a na obi mě ho nutili. Člověk neví co si připlatit a co zase ne když ti to nevysvětlí v čem je to dobré nebo naopak to stojí za prd ☹

veromira
1. čer 2012

@danaho taky moc gratuluji a fak mě děláte radost holky moje 😀 Budu muset začít jezdit někam tam k vám aby se mě taky zadařilo 🙂

sal80
autor
1. čer 2012

@danaho No, Dančo, vypadá to, že Tě Venda zbouchnul 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jak to řekneš vašim? 😅 😀 😀 😀

sal80
autor
1. čer 2012

@veromira Jasně, že sem tu fotku brzy dáš 🙂 Neboj, my počkáme 😉
@kiwisek Jsme strašné drby, že? 😀

danaho
1. čer 2012

@veromira díky. Klidně přijeď, já tě ráda nakazím 😵

danaho
1. čer 2012

@sal80 asi jo 😕 mám a bude v pohodě,ale táta aby nevzal řemen 😀 😀 A co vaši?

veromira
1. čer 2012

@sal80 tak snad počkáte uvidíme jetli už nebudete chovat a já budu v nervech že to nejde 🙂

sal80
autor
1. čer 2012

@danaho Naši už to oplakali a jsou smíření 😀

sal80
autor
1. čer 2012

@veromira My tu na Tebe budeme slintat, prskat, plivat, mrskat a kdo ví co ještě 😅 ty všechny těhu bacily, ano? 😀 😉

veromira
1. čer 2012

@danaho jo tak sedám na bus a nebo radši na vlak? a vyrážím 🙂

veromira
1. čer 2012

@sal80 jo tak už jedu jen mě řeknite kam 🙂

kiwisek
1. čer 2012

@katka1311 ahojky, moc mě mrzí, jak vám to dopadlo. Myslím, že moc dobře vím jak se cítíš. My sme měli špatný spermio od začátku (0,38 mil/ml) ale dr. říkala, že se to vyřeší ISCI a bude to " v pohodě" další spermio byl jen 0,1 mil. tak se manželik bál a mluvil o tom, že co když tam v den OPU nebudou žádné... přesvědčovali nás v CARu ať nestresujeme, že určo budou... No a stalo se to co vám - v den OPU ve vzorku žádné nebyli!! 😖 Taky ho tam poslali ješte po cca 3 hod. znovu - tam údajně bylo pár jednotlivých ks (píšu údajně protože se nedokážu zbavit pocitu, jestli jsi to nevymysleli aby od nás vytáhli peníze za ISCI...., vím, zní to asi hrozně, ale podpořil mě v tom další spermio za 14 dní potom, kde byla opět 0!! 😝 )
Co se týče dárce, tak musím říct, že chápu manžela - byl naprosto v šoku a jeho reakce byla instinktivní (první představa chlapa je, že bys měla mimi s cižím mužem - oni to takhle prostě berou - čistě racionálně, ne pocitově jako my), takže jiná reakce se skoro ani čekat nedala.. to jen popisuji vlastnou podobnou zkušenost. taky nám v CARu doporučili vzhledem SPG zvážit tuto možnost, a první reakce byla - v žádném případě... důvody mě byli jasné, a řekla sem si, že bych asi ragovala podobně, řekla sem, že tomu rozumím a respektuji to.
Za několik dní po tom... jak jsme se vzpamatovávali z toho šoku (jelikož už má 11r. syna z prvního manželství) tak prišel s tím, že by bábo moc chtěl... a že když to jinak nepůjde, zvážili bychom adopci (toho se nějak bojíme)... ale, že by mě nechtěl obrat o tu radost a zážitek být těhu, tak že by asi přistal v krajným případě i na dárce, tak ať to zvážim... že nechce o mě přijít... ale taky to pár dní trvalo, a když to řekl, tak jsem se rozbrečela.. jak moc mě miluje, že chce abych taky měla svoje mimi... a že když bude krásné a báječné po mě tak ho bude moc milovat.... 😉 tak snad ten náš kousek příběhu aspoň trochu pomůže na bolavou duši.... 😵 taky jsem si hodně pobrečela, ale rozhodla se nevzdávat to! držím palečky a posílám sluníčkovou energii...

sal80
autor
1. čer 2012

@veromira My je na Tebe budeme plivat online 😀 Ale klidně...jedna slintárna je v Karlových Varech, druhá v Liberci... 😀

veromira
1. čer 2012

@sal80 hm trochu zruky z Brna ale co třeba se jedno potkáme 🙂

sal80
autor
1. čer 2012

@veromira Uděláme pro to maximum 😉 Já tedy ano 🙂

veromira
1. čer 2012

@sal80 tak pokud se rozjede velká akce s návštěvou tak se přidávám, ráda vás poznám jste super 🙂 mám vás ráda 🤐

sal80
autor
1. čer 2012

@veromira 🙂

danaho
1. čer 2012

@veromira klidně se můžem domluvit někde na půl cesty. Můžeme domluvit nějaký srazík 😵

evikj33
1. čer 2012

Ahoj kecalky 🙂 @sal80 Krása,jen takl dál 🙂 @danaho Tak ted už to máš 100%potvrzeno,tak at je brzo srdíčko.Ja jdu do caru už 12.6.tak jsem zvědavá co tam najde 😕 Takže bude sraz bubnu někde ve středu ČR?Tak pokud nebudete dlouho otálet,tak to možná stihnem 😀

saraha2
1. čer 2012

@veromira no nám na AH řekli,že nám pak řeknou,podle toho,jak silný bude ten obal..den před ET,když jsem volala,tak jsem se na to ptala a že to není potřeba..tak nevím..babo raď,že?o těch cenách vím..my měli poprvé jen ICSI všech 8mi vajíček..takže 10tis..píchala jsem puregon,takže plus 6tis..pak PK...vyšlo nás to na 20tis..mražení jsme neměli..teď chci picsi i AH,takže už počítám s 35ti tisíci.....a uvidíme..je fakt,že to vysvětlení nic moc teda,ale asi se málo ptáme....
@danaho nááádherná hodnota!!!!!!!!!!!

sal80
autor
1. čer 2012

@saraha2 Je fakt, že to má každý CAR tak finančně jinak ☹ U nás je AH, PK a ICSI (+ anestezie, utz, set OPU..prostě vše okolo odberů a tak) v ceně (nově) 17.000Kč + 2.500Kč PICSI. Neřeší, jestli je to i jednoho oocytu nebo u dvaceti. Ptala jsem se na to doktora a říkal, že je k tomu potřeba jen jedna souprava, tak proč by se mělo platit na kusy?!