IVF Olomouc - kde jste byly?

sluckynek
17. pro 2018
nikinu
17. pro 2018

@sluckynek v Olomouci je jen jedno IVF Clinic 😊

hermij
17. pro 2018

jj, jenom jedno. A přirozeně to už nepůjde? 🙏

sluckynek
autor
17. pro 2018

@hermij těžko říct dva roky dva potraty , jedno zamkle těhotenství 😪 čekáme do února a chci to jít řešit

nikinu
17. pro 2018

@sluckynek to je mi lito,ale v Olomouci jsou dobří ochotní a hodní doporučuji my v lednu už taky budem řešit bud IUI nebo IVF

sluckynek
autor
17. pro 2018

@nikinu držím palce

nikinu
17. pro 2018

@sluckynek děkuji já též držím palce 😊

nikinu
17. pro 2018

@sluckynek chodíme tam od září a sme spokojeni,už toho máme taky za sebou dost tak by sme byly rádi kdyby to už konečně vyslo

sluckynek
autor
17. pro 2018

@nikinu já pokaždé když otěhotněla nedopadlo to 😪 vyšetření na hematologii nic neukázalo čekám na vyšetření se štítnou žlázou 😢 teď jsme přišli o další miminko v.6 tydnu 😪

nikinu
17. pro 2018

@sluckynek to mě mrzí 😞....já sem měla před třemi lety mimoděložní přišla sem o jeden vejcovod,letos mi přišli na endometriózu a spermiogram taky nic moc

sluckynek
autor
17. pro 2018

@nikinu nechápu tu nespravedlivost 😥 někdo o dítě nestojí chodí na potraty , otěhotní jen se o ně někdo otře, donosi zdravé miminko 😪 a my co si mimco přejeme můžeme dělat všechno proto a nic 😥

nikinu
17. pro 2018

@sluckynek jj přesně taky si to někdy říkám ale nenadelame nic no ale určitě se dočkáme všechny věřím tomu 😉

europa00
18. pro 2018

@sluckynek ahoj, jestli ti mohu poradit nenech nic nahode...v ivf centrech vcetne olomouce se spise prvni vrhaji na vklady embrii nez te poradne vysetri...ano udelaji hormonalni profil a spermio coz je vse...coz je opravdu nedostacujici...zacni mene ivazivnimi vysetrenimi...a to je hlavne imunologie, mozna genetika, hormonalni profil vcetne stitne zlazy...tohle si radeji oblitej sama, nez se doprosovat v ivf centru, stejne te prvne budou tlacit do vkladu...proste bussines...zadanku na imunologii ti predepise gynekolog, delaji ji praha plzen, pokud uz jsi musela podstoupit kyretaz ndej boze nekolik, taky doporucuji hysteroskopii deloh pro pripad vzniklych srustu po kyretazich....vsechno je opravdu jen o odberu krve, a kouknuti kamerkou, nez se nechas ukecat na brutalni davku hormonu a vseho mozneho aby do tebe vkladali a vkladali...treba se na problem prijde a ivf nebude ani nutne....ver mi, neuspechej to a mej v rukave vse co pujde aby se zjistila pricina potratu.

sluckynek
autor
18. pro 2018

@europa00 na hematologii jsem byla , genetiku mám dělanou ještě před těhotenstvím protože byly problémy v naší rodině. De štítnou žlázou jdu nyní v lednu ale ja si myslim co zato může 😪

europa00
18. pro 2018

@sluckynek ahoj hematologie je uplne neco jineho nez imunologie...a cim si myslis ze to je? klidne do zpravy

layaa
26. led 2019

@nikinu v Olomouci dělají IVF ještě ve Fertimed a ve fakultce.

sluckynek
autor
26. led 2019

@layaa a nemáš s nimi náhodou zkušenosti?

layaa
26. led 2019

@sluckynek osobní zkušenost nemám. Ale známá má dvě děti díky fakultce a moc si jejich přístup a jednání chválila🙂

vendy1ivf
21. kvě 2019

Fertimeda olomouc.. Čekám dvojčata..

kiissiii
1. čer 2019

@vendy1ivf ahoj, ctu že máš z Fertimedu teď dvojčátka. Já jsem u nich po po 1.ivf nezdařeném,z 2.Ivf jsme měli syna,ale ten bohužel ve třech měsících odešel,v únoru nezdareny KET a teď v dubnu z 3.IVF nezdařene ET. Čeká mě KET teď KET,ale to už sbírám poslední síly. Nechala si zavést dvě embryjka?

evula19
1. čer 2019

my jsme chodili do IVF clinic, 3xIUI - Nic, ET - Nic, ted jsem po KET a jsem zatím v 8 tt...s přístupem jsme byli spokojení...Držím pěsti🙏

carolinca88
1. čer 2019

@sluckynek za mě spokojenost ve fakultní nemocnici. Sice první IVF nevyšlo, ale druhé už jo.. Navíc přístup vždy na 1*, kdyby se něco stalo při odběru, zavedení atd. jsi přímo v nemocnici.. A vyšetření nám dělali standardní, je pravda, že imuni dělají asi až po dvou a více nezdarevh, ale s tvojí diagnózou tolika potratu by ji mohli nechat hned udělat..

sluckynek
autor
1. čer 2019

@carolinca88 imunologie a hematologie už mám dělanou , nic . Jdu teď v úterý na gyndu a jdeme to řešit já si myslím že moje ordinace spolupracuje s horním lanem

vendy1ivf
2. čer 2019

@kiissiii ne, jedno.. Mám jednovajecna dvojčata.. Ale podstoupila jsem studií zdarma..