IVF FN olomouc. Je někdo před?

luuc5
20. dub 2021

Ahoj holky je tady nekdo pred ivf?Me ceka zitra odber a uz mam docela nervy ..jak to dopadne 🤭

vavrovamichaela
20. dub 2021

@luuc5 ahoj,já mám zítra taky OPU.Břicho mám jak balon,tak už se tesim,až to vysajou🙏

luuc5
autor
21. dub 2021

@vavrovamichaela tak to uz mas taky za sebou ..🤭me se rozjelo ohhs takze se transfer musi posunout ..jak jsi dopadla ty ?

slunecnice_87
21. dub 2021

Ahoj holky,jak to šlo? Já jdu v neděli. Sice ne FN ale IVF Clinic. Jan Van je?

luuc5
autor
21. dub 2021

@slunecnice_87 ahooj me nic moc ..Lezim ..Vytahli mi 29vajicek ..rozjel se mi ohss jestli to pisu dobre ..:(tak ted je zamrazi a budeme cekat mesic ..minimalne ..a to jsem si myslela ,ze to budu mit cely za sebou ..

luuc5
autor
21. dub 2021

@slunecnice_87 a jak se citis ?po tech hormonech ?ja jsem jak balon :D

slunecnice_87
21. dub 2021

@luuc5 nic moc. Jeden den mě bolela hlava,jsem unavená. A břicho tlačí, nafukuje se 🤔

luuc5
autor
21. dub 2021

@slunecnice_87 taky jsem to tak mela ..nejdriv uplne v pohode a ke konci jak patym mesici .Ted teda trpim :( tak hlavne at ti to dobre dopadne a vse probehne v poradku ..

slunecnice_87
21. dub 2021

@luuc5 děkuju. Tobě taky. A kolikatej máš pokus? Bylo ti zle z narkozy?

luuc5
autor
21. dub 2021

@slunecnice_87 prvni pokus a taky doufam ,ze posledni ..obdivuji holky co to cely absolvuji vickrat .Nebylo vubec ..az ted noo ..ale to je kvuli tomu Ohss a ty mas kolikaty pokus ?

slunecnice_87
21. dub 2021

@luuc5 můj taky první. Já sem dnes taky říkala že poslední. Ale spíš nervy, manžel se pořád na něco ptá a já sama nevím,tak sem pak protivná. Ale injekce mi pichal, to mu nevadilo

luuc5
autor
22. dub 2021

@slunecnice_87 je to narocny ..necekala jsem to 🙊hlavne at ten prvni vyjde ..Tak napis jak fo budes mit za seboou .

slunecnice_87
22. dub 2021

@luuc5 a jak to dneska je? No už vím proč říkají, že je tam pak pauza 3 měsíce když se to nepovede. Aby ses dala do kupy 🙂🙃

luuc5
autor
22. dub 2021

@slunecnice_87 joo dneska uz je to lepsii ..tak snad nam to vyjdee 🙂) dej taky vedet jak jsi dopaadlaa ..Drzim palce at to vyjde jak maa

slunecnice_87
25. dub 2021

@luuc5 ahoj tak to mám za sebou. Nakonec mi vzali 13 ks 🙃🙂 jen sem tam sebou málem sekla. Teď ležím, všechno mě pne a táhne. Jak ty?

luuc5
autor
26. dub 2021

@slunecnice_87 ahooj tak to je super ,ze uz to mas za sebou .Me je dneska dobre uz ..hura 🙄a volali nam ,ze mame ctyri ..a zbytek se uvidi ..tak jsem raada ❤️

hahahala
26. dub 2021

Fn zkusenost spatna - spatne zvoleny protokol a nedoslo ani k odberu... IVF clinic - ted ve stredu odber vajicek 8 oocytu, 6 oplodneno.... z 6 se vyviji krasne 6, 1 dnes vlozeno a zbytek zamrazen...

slunecnice_87
26. dub 2021

@hahahala a můžu de zeptat kolik jste platili? Mě dali jen přibližně cenu a tak nevím. Ten transfer už je v pohodě?

slunecnice_87
26. dub 2021

@luuc5 tak to je super. A kdy máte transfer? Mám dnes řekli že z těch 13 je dobrých 10. Jen nevím jestli tam mám ještě volat nebo se to dozvíme v pátek, kdy máme v plánu transfer

hahahala
27. dub 2021

@slunecnice_87 Platili jsme 31 tisíc, ale my připláceli za prodlouženou kultivaci a selekci spermií pomocí MASC - bez toho bychom byli na 20 tisících cca. Ceník je naprosto srovnatelný s tím ve fn. Transfer je úplná pohoda 🙂 byl u toho i manžel a ukázali nám embryo na kameře a pak i kde je zavedené v děloze. Přístup na 1*

luuc5
autor
28. dub 2021

@slunecnice_87 tak 6jich mame zamrazenych a transfer kolem 17tyho 🙊

luuc5
autor
28. dub 2021

@hahahala fakt ?my jsme ve Fn zase strasne spokojeni.

hahahala
28. dub 2021

@luuc5 Já nevím jak u Vás, ale ve fn co doktor to jiny nazor a tvrzeni... my uz nevedeli co si myslet a spatne zvoleny protokol i hladina leku byla posledni kapka. Nerikam vsak, ze jsou spatni - 100 lidi 100 názorů.

luuc5
autor
29. dub 2021

@hahahala joo to je jasny ..my uz tan chodime skoro rok a porad mame toho stejnyho ..a jsem strasne rada ,ze jsme zvolili zrovna Fn ..jsou tam vsichni super ..ale je jasny jak pises kazdymu to vyhovuje jindee.Je jedno kde hlavne at to vyjde jak maa.

slunecnice_87
21. kvě 2021

@luuc5 ahoj. Tak už máš po transferu? Jak ti je

luuc5
autor
22. kvě 2021

@slunecnice_87 ahooj joo mam dnes jsem 4ty den ..neutika to vubec ..Co tyy ?

marselina
22. kvě 2021

Holky já v pondělí odber, z 6folikulu tři 🥚, z toho dvě oplozena. Jedno 8 mi buněčné, druhé 6 ti buněčné. Čtvrtek transfer obou.chodím do ivf clinic, je mi už 40tak si platíme vše sami.
Druha stimulace, první jen jedno neoplozene 🥚.Teď ty dvě a platila jsem 32000 plus zamrazeni spermii 3800kc ptz manzel pracuje mimo ČR a nemá českou pojišťovnu, konal bysme platili jen 1000kc

luuc5
autor
22. kvě 2021

@marselina ahooj takze taky cekas jak to dopadne 🤭tak drzim pesti at je vsechno v poradku !!☘️

marselina
22. kvě 2021

@luuc5 ahooojjky, ano ano také cekam jak vše dopadne. Doufám a věřím🍀🍀🙏🙏🙏dvě deti mam přirozenou cestou treti se proste nedaří

marselina
22. kvě 2021

@luuc5 taky drzim moc moc pesticky 🍀🍀🍀🍀

marselina
22. kvě 2021

@luuc5 a jak se citis? Bolí te něco nebo jiné příznaky?