IVF po mimoděložním těhotenství s 1 vejcovodem

kapunka
25. říj 2008

ahoj - máte za sebou někdo IVf po mimoděložním a s jedním vejcovodem?? já jiné problémy nemám, tak se jen chci zeptat, jeslti se to povede..díky

mmonna
27. říj 2008

Ahojte.....nejak sa nas tu s rovnakymi problemami nakopilo,a to som si myslela,ze som asi v SR sama🙂))Mne prve IVF nevyslo,a na druhy tyzden idem na KET.Tak sa snad k vam,tehulky,pripoji dalsia.To akoze ja 😉 Chodi niektora do Gin Fivu?

zuuuzana
27. říj 2008

ahoj mmonna, tak ti prajem aby ti to tentokrat vyslo ale kedze ti aj lekar uz pri ivf povedal na 95% tak tentokrat t o len potvrdi jeho slova🙂

mmonna
27. říj 2008

Dakujem Zuzi.Ja som este uvazovala,ze by som si predsa len dala este do poriadku ten vajcovod,co mi zostal.Keby som tak skusila laparku.Ale ktohovie,ci by nebolo z toho dalsie mimomaternicove,ked tam uz bude nejaky zasah,nejake jazvy alebo co.Zuzi,kolko mas rokov?Ja mam uz 36,takze moc casu na nejake experimenty nemam.Preto som zufala,lebo cas tak neuveritelne bezi.....

zuuuzana
28. říj 2008

hmmm ja mam 27. neviem ci to da lekar do poriadku laparkou ked je uz vajcovod naruseny (myslim tym nepriepustnost), ale v kazdom pripade za pokus stoji mozno vsetko. ja som mala v auguste hysteroskopiu a prefuk vajicnika a predtym som sa pytala lekara ci moze s nim nieco spravit ak bude nejak poskodeny a on ze nie, jedine co je mozne pri nejakych malych zlepeniach to ta kontrastna latka uvolni. takze neviem ale mozno je to pri laparke mozne. ja sa tiez bojim ale radsej si to ani nepripustim ze sa to moze opakovat. musime myslit len a len pozitivne. este mas predsa pred sebou ket. tak pekne doverujem tym tvojim snehuliacikom alebo snehuliacikovy? 🙂

mmonna
28. říj 2008

Vtedy mi povedal,ze sa mohol organizmus proti kontrastnej latke branit,kedze ona ide opacnym smerom.Preto mam ziadost este na jeden rengen,tak asi si dam stretko s tym dr co mi to robil prvy krat,a skusim s nim hodit pokec o tom.Ale az KET neskonci dobre.Ale budem dufat,a verit.Ved mi ine nezostava.Mam dvoch snehuliacikov.Len tyto dvaja sa podarili zmrazit.Ale aspon to.Takze Ty sa tiez pekne snazilkuj 🙂

zuuuzana
28. říj 2008

ahoj no vidis to som ani nevedela. na tomto koniku sa dozviem asi viacej ako u mojho dr 🙂
to mas pravdu musime verit, a predsa verime 😉

ano ano sme opat ako vcelicky, ale nejdem sa kvoli tomu stresovat ked to ma prist tak to pride. raz to urcite pride 😉

hanna
28. říj 2008

Ahoj holky nezlobte se,ze vam sem lezu,ale taky bych se k vam pridala 😢 loni v prosinci mi vzali levy vejcovod po mimod.a uz to bude rok a porad nic 😔 Brala sem clomhexal,chodila na mereni vajicek,pichani pregnylu a nic.takze ted ve ctvrtek si jdu lehnout do spitalu,aby se mi podivali na ten druhy.Kdyz bude pruchodny tak 3krat inseminace a potom IVF a kdyz nepruchodny tak mi ho rovnou vezmou a sla bych potom na ivf.muj dr. mi totiz rikal ze by byl k nicemu kdyby tam zustal,je to pry lepsi ze by se vajicko lepe uchytilo a nehrozilo by opet mimodelozni.Mam z toho vseho strach co me jeste ceka ☹ Kdyz nepocitam to mimodelozni tak se snazime uz dva roky a uz je toho na nas oba moc,ale musime verit,ze se toho vysneneho miminka dockame 😵

mmonna
28. říj 2008

Pri mojom dietati som sa tiez snazilkovala asi 3mesiace,a uz som mala nervy,ze sa mi asi nepodari otehotniet.Ale mala som nervy aj v robote zo sefa.Dala som vypoved,a hned som otehotnela🙂))Proste ta psychika hra fakt svoju rolu.Napriek tomu som v tej praci nakoniec zostala,lebo slubil,ze uz bude na mna dobry 🙂 a aj bol.Aspon do mojej materskej.Lenze nestresuj sa,ked Ti na niecom zalezi,a jednoducho to nejde.Ale Ty si mlada,a mozes sa snazilkovat este aspon 2roky.Zo mna je uz muz dost davno na prasky,ked ho stale linajkujem,vtedy mozes,vtedy nie...tak uz pre zmenu to je u nas uz dlho na mrtvom bode...

zuuuzana
28. říj 2008

no mmonna muzi su v tomto trochu "iny". ta ich tuzba od nasej sa o nieco lisi ...

zuuuzana
28. říj 2008

ahoj hani, no tak budem drzat palce na stvrtok, ale jedno je iste mi sme uz boli tehulky niektore baby tento pocit ani nepoznaju cize svojim sposobom mame stastie v nestasti,
cize myslim ze pri ivf su obrovske sance v nasom pripade 🙂
pozri kolko tehuliek tu po mimo.tehu. je. na prvej strane to mame pekne cierne na bielom 🙂

a kapunka sa nam tiez coskoro pochvali a samozrejme aj henka no a na nas nesmiem zabudnut 😉

cize nenadarmo sas hovori "step by step" ( moj drahy mi to tiez stale opakuje 😉)

hanna
28. říj 2008

Ahoj Zuzi moc dekuji za podporu,budu ji potrebovat 🙂 Sama sem zvedava jak dopadn,to ivf planuju tak na prosinec no uvidime.Tobe samozrejme taky budu moc moc drzet pesticky.ja sem po te nemocnici urcite nakouknu a napisu co a jak 🙂

kapunka
autor
28. říj 2008

ahoj holky!! tak mám v bříšku dvě - a 10 zmrzlíků - tak držte palečky!!! 😎

mmonna
28. říj 2008

Ahoj Hanna,budem aj ja drzat palce,aby Ti vsetko dobre dopadlo......presne tak,naco nam je vajcovod,ked nam robi len problemy...mne doktor povedal,ze ked som mala mimomaternicove na jednom vajcovode,je velka sanca,ze bude aj na druhom.....ale to uz by naozaj,keby sa toto stalo,uz spravodlivost ani neexistovala.....

mmonna
28. říj 2008

Kapunka,pekne sa uloz aj s babatkami,a vela stastia pri zavrtani sa do pelisku: 🙂 Budes odpocivat aspon dva dni?

zuuuzana
28. říj 2008

kapunka tak pokojne oddychovanie 😉

zuuuzana
28. říj 2008

mmonna mas pravdu, aj mne lekar povedal ze ta moznost ze sa to zopakuje tu je

ale radsej si to v nasich myslienkach ani nepripustajme, lebo na zaklade myslienky vznika realita 😉
aj ked viem sama, ze niekedy clovek uplne prepadne panike a strachu ... fuuu ja si v tom pripade rydsej rychlo hladam nahradny program aby som sa poriadne zamestnala 🙂 taka schopping tour nie je na zahodenie 😉

kapunka
autor
28. říj 2008

dr říkala týden klid - tak polehávám, chodím po domě a tak..možná dáme malou procházku.. 😎

mmonna
28. říj 2008

Nam sa to ale nestane,takze nestresuj,a bez sa ukludnit do toho schopu 🙂 ja sa za chvilu idem ukludnit do dalsej roboty,a potom doma ulohy s dcerou.....ale inak pohoda,a pekny den za nami 🙂

mmonna
28. říj 2008

Kapu,tak to mas super dr.Mne nikto nic nepovedal,tak som si dala sakra velku prechadzku po Blave,a potom som tri dni zavarala.A verdikt,neuchytilo sa.Nevedomost sa tresta.

zuuuzana
28. říj 2008

hi hi hi ano mmonna vsak to ja rada 🙂 schoppen - je to moj jediny konicek.
kolko ma rokov tvoja dcera?

inac baby tu casto pisu, ze idu na 3-den dokonca do prace, cize ak sa to asi ma uchytit tak sa uchyti.

kedy si mala to ivf?

zuuuzana
29. říj 2008

ahojte, no musim tuto temu podvihnut 🙂

pekny den

zuuuzana
29. říj 2008

heni kedy testujes ?

mmonna
29. říj 2008

Zuzi ahoj.....IVF som mala minuly mesiac...OPU som mala 7.9.a ET 12.9.Moja Miriamka ma 7 a je druhacka.
Ja by som rada i polihovala,ale mam otrasneho sefa.....takze dovolenka asi nehrozi,ale ja som uctovnicka,takze to nie je taky des.....

henikav
29. říj 2008

ahoj zuzanka, testujem v piatok, tak mi drzte palceky

mmonna
29. říj 2008

Heni,jasne,drzime a isto vsetky,kolko nas je tu....ja idem zajtra na UTZ pred KET....tak mam troska strach...ale aspon sa nieco deje

henikav
29. říj 2008

mmonna, neboj, kvoli babatku sa da vela vydrzat, sme silne baby

zuuuzana
29. říj 2008

heni budem drzat silno,

mmonna a nemozes ist na pn?

mila30
29. říj 2008

Ahoj holky,
můžu mezi vás? Jsem po dvou mimoděložních před 2 lety a zůstal mi jen jeden vejcovod, který je bohužel neprůchodný. IUI jsem měla 4x a 1x IVF. Mám 3 mrazáčky a chystám se na KET, bohužel už z něj 2x sešlo ☹ .
Poprvé to bylo ihned v dalším cyklu po neúspěšném IVF, jelikož mi ale nevyrostla děložní sliznice, tak z toho sešlo. V září jsem byla na laparce kde mi odstranili plno srůstů a hned v říjnu jsem se vrhla na další pokud o KET..opět neúspěšně. Na růst děložní sliznice jsem dostala hormony a i přes to mi sliznice nevyrostla ☹ .Takže z KETu opět sešlo... ☹ . Jsem z toho zoufalá a už nevím co si počít a jestli bojovat dál a jak... ☹ .

mmonna
29. říj 2008

Ahoj Mila....sme rovnaky pripad...aspon co sa diagnozy tyka.....a co pouzivas na rast sliznice?ake lieky Ti predpisali?

mmonna
29. říj 2008

Zuzi,na PN isto nemozem...som uctovnicka,a tie nemozu..a okrem toho,asi by som potom umrela od hladu