IVF po mimoděložním těhotenství s 1 vejcovodem

kapunka
25. říj 2008

ahoj - máte za sebou někdo IVf po mimoděložním a s jedním vejcovodem?? já jiné problémy nemám, tak se jen chci zeptat, jeslti se to povede..díky

zuuuzana
11. lis 2008

ahooooj zulik skusala vies negativne 2. ale pri mimomaternicovom prvom som mala tiez negativne mam z toho hruozu. vcera nic nebolo vidno na uzv. ale nic nespravim vsetko je v bozich rukach a on nas ma vsetkych rad a vie preco sa aj taketo veci stavaju ☹

zuli co ty ? ako pokracujete ? ako sa mas? uz si tu dlho nebola...

zulka29
11. lis 2008

Zuzik, idem teraz na obed, potom popisem 🙂

babulka123
11. lis 2008

zulkaaaaaaaa ahoooj aj ja som tu hehehe som od dnes PN a tak si uzivam kludu a pohody v postielke heheheh

zuuuzana
11. lis 2008

jasko jaso zulik idem aj o pol na obedik 🙂

ahoj babulka.

babulka123
11. lis 2008

ahoj zuzu.. tak vam obom prajem dobru chut..

zulka29
11. lis 2008

Ahoj babulka, ja už po obediku 😝 🙂 . Ako injekcie, pohodka?

Zuzik, ja nič nové, preto ani nepíšem, som zase vo fáze radšej nemyslieť, nepísať ...zabudnúť....
Ale objednala som sa k dr. že sa objednám na tú laparku v januári, ale ani o tom ešte nie som na 100% presvedcená. Fuj, zase nemocka, operácia...bla, bla...

zuuuzana
11. lis 2008

hmmm zulka viem si to predstavit s tou pn to tiez nieje jednoduche. a co vravi tvoj lekar mal by ist ten druhy vajickovod? ach jaj mne je niekedy z toho vsetko tiez zle, ... a to nemam zatial ani paru o tom co take ivf obnasa(a dufam, ze ani nebudem musiet) ale zulka, tehu bolo u teba uz dva krat cize ja myslim, ze do tretice vsetko dobre nie?
kedy by si mohla potom ist na dalsie ivf?

mmonna
11. lis 2008

Ahojte kočenky.Zuzi,takze vyvolavacku Ti nedal......no snad to bude ok.....ved sa uvidi vo stvrtok..ale isto si riadne nervozna..a to si sa ani nenazdala,ze aj Ty budes mat tento tyzden tiez nervaky.....
Moje babulky su zatial ticho 🙂 ja som bola dnes u zubarky,a tam som si uzila bolesti.....
Ahojte Zulka,Babulka

zuuuzana
11. lis 2008

bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zubarka.
obcas ma chyti panika a hlava mi pracuje ako na obrazky - rezirujem v nej dramaticky sceny a potom si poviem dost prec odo mna a poviem si ja sa nedam zahnat strachom do kuta a ono to fakt odide teda ten strach 🙂

priznaky ? nejake? 7 den ze? fuuuu pocitam s tebou ...

ipuska
11. lis 2008

Ahoj Zuz, kuk do alba 😉

zuuuzana
11. lis 2008

ipus su to dvojicky? bola si uz dnes na srdiecku 🙂 ty si ale nedockavec, ale nedivim sa 🙂
suuuper no budeme sa tu vsetky snazit, aby sme ta co najskor nasledovali 😉

ipuska
11. lis 2008

Zuz, já dnes byla v CARu na kontrole, byla jsem tam objednaná na srdíčko a máme ho 😉

mmonna
12. lis 2008

Dobre ranko kočky.....8den,a zatial nic nepocitujem,ale jedna ,co mala ten isty dehn,tak ma //

mmonna
12. lis 2008

ipuska ,velmi Ti blahozelam..takze babatko je krasne ulozene v brusku,a uz bude len rast

mmonna
12. lis 2008

Zuzi,kde si sa dnes podela?Ved vysledky by si mala mat az zajtra,aby si uz dnes od stastia odpadla 🙂 😉

zuuuzana
12. lis 2008

ahoj mmonna nie som tu,ale mám vela prace idu mi tu po krku. keby som mohla explodovat tak explodujem...
mmonni a co prsia zvacsuju sa zmensuju ? hmmm niektore baby predsa nemaju ziadne priznaky.
ja si zelam aby ti to vyslo mmoni 🙂 budem drzat palce veeelmi silnooooo

ipus no fantazia a ako si to predychala - 2 ? vsetko ok?

no nic baby dnes pre dnes sa lucim a musim dalej pracovat moj projekt je vpudnuty do ruk chaosuuuuu:.....
asi tu budem aj nocovat pomooooooooc

tak zajtra drzte sa

mmonna
12. lis 2008

tak pa pa Zuzi......som zvedava na zajtra..ja testnem,a ty tiez budes vediet testik....

zuuuzana
13. lis 2008

dobre ranko, mmonni tak ako ?

mmonna
13. lis 2008

Ahoj Zuzi.....vcera vecer som testla...mam slabu,skor neviditelnu druhu ciarku...tak si myslim,ze nic ☹
Som strasne smutna..a ty?kedy budes vediet?

petkaerdal
13. lis 2008

mmonna ahoj,chcem ta povzbudite,aj ja som mala uplne neviditelnu druhu ciarku,myslela som,ze priesvita ta,co je pod nou,videla som ju len na balkone na slnku a svetle,robila som test poobede,ale Zuzka ma upokojila,ze ziadna priesvitat nemoze,ked si testla vecer,mala si overit rano,to by ukazalo uz silnejsie,si myslim,ze to vyzera nadejne 😀
si myslim,po ET? vsak? kolkaty den? ja som testla 7 poobede a bola priam neviditelna
Zuzi ahoj...

zuuuzana
13. lis 2008

peti ahoooj no pekne, ze povzbudzujes buduce tehulky aj mmonna je uz tehulka .

mmoni to si tehulinka to je suuuuper inac by nebola ziadna ani priesvitna bolo by biele ako na sibiri.
takze potichu sa tesme a nie by skepticke no no no !!!

ze peti? 🙂

petkaerdal
13. lis 2008

Zuzi vsak,ako som stresovala,ci ta ciarka u mna nepriesvita??? ty si ma ukludnila,ze nie,mala by mmonnka spravit z ranneho mocu,ten by bol urcite ovela silnejsi

zuuuzana
13. lis 2008

mmoni testni este rano aj petka testla poobede ze peti ? a bol len tienik. a rano bola nadherna dvojciarocka.
takze sup sup do lekarne a investovat do dalsieho testiku 🙂

ja si myslim ze je to veeelmi nadejne 😵

petkaerdal
13. lis 2008

aj ja si myslim ze je to nadejne,zalezi aj kolky den je od ET,
presne tak,ja som si to overila rano a bola uz dost silna,ved to v albume vidno 😉 😉

petkaerdal
13. lis 2008

Zuz budes ty volat,ci dr.zavola?

zuuuzana
13. lis 2008

ja mam o 12-tej volat on je na sale ale ma zo sebou peiger - ci ako sa to vola ... 🙂

mmonna
13. lis 2008

Babulky,dakujem...uz vobec nesmutim...ste fakt strasne zlate,a idem si po dalsi test poobede.,....zajtra teda testnem hned rano......
Petka ja som dnes 9po KETe.....zajtra to bude 10,tak by to malo byt uz silne,myslim...

petkaerdal
13. lis 2008

mmonna a mala si blastulky transferovane???
ja som mala blastulky ,ale po ET a na 7 den uz pozitivny tesik,ale veeeeeeelmi slabucka ciarka,priam neviditelna...
takze ked si tam mala,co i len tienik,nadej je veeeelkaaaaa
takze vcera si bola 8 den a ratas aj den KET?
myslim si,ze mozes byt pokojna a potichucku dufat 😉 super

zuuuzana
13. lis 2008

superko mmoni takze dalsi testik . uvidis teraz to nude uz super viditelna ciarka ...

petkaerdal
13. lis 2008

ozaj mmoni,aj citis nejake priznaky? prsia naliate?
Zuz,to by bolo krasne,keby si sa aj ty pridala 😉