IVF, přípravy na druhý pokus. Po jak dlouhé pauze?

marsie
14. pro 2007

Ahoj holky,

muj pribeh je velmi podobny, jako spousty z vas. Po 3 neuspesnych inseminacich jsem ted 23.11. absolvovala 1. IVF cyklus. Bohuzel neuspesne.
Chtela jsem se zeptat - pokud mate zkusenost - jak dlouhou pauzu je dobre udelat. Je pravda, ze telo mam cele zblble z tech hormonu, ale zase kvuli psychice to nechci nejak zvlast natahovat... Poradte - jakou mate zkusenost vy??

ahoj marsie

dagina
29. bře 2008

Moc ti držím pěstičky, pokud nešpiníš, tak to bude OK 😉 , uvidíš. Já jsem po prvním IVF začala už 10 den špinit ☹ . Za pár dní budu stimulovat na druhý pokus, tak věřím, doufám že bude úspěšný. 🙂

marsie
autor
29. bře 2008

no tak to je celkem vtipny 🙂 se mudr divil 🙂 - tak ja teda vecer zavedu ..
drzim ti moc palce - duben je za rohem 🙂 -- urcite to vyjde .. na to mam cuch 🙂

marsie
autor
29. bře 2008

mareka - to dopadne dobre - holky moc vam drzim palce.!!
hlavne si drzet psychiku!!!

ja jsem byla na ET (2. IVF cyklus) ve stredu tj 3 den - tak se modlim - UTG 1-1-2 - jinak od 20 dne synarel a pak puregon ..

mareka
29. bře 2008

děkuji za povzbuzení, jinak mám z dneška a zítřka strach z té mrchy mám takový pocit že to nevyšlo, zatim nešpini nic ale mám tuchy ☹

marsie
autor
29. bře 2008

na to ted nemysli a nedpredjimej - to bude dobry, uvidis .. !!!
ta bolest muze byt normalni .. to jeste nic neznamena ..
budu drzet palce - a dej vedet! at ti muzeme pogratulovat !

mareka
29. bře 2008

nezakřikni to !!!! 😉
jste hodný holky 🙂
jsem napapkaná, takhle pozdě nepapám ale od té doby co vaří manža tak jo 😀
no já mám ve zprávě
že se mám objednat do 20 dne když nebudou komplikace a kdyby byly tak mám zavolat, jinak zatim nic
Jsem 11.den po ET , tak nevim zda mám zavolat v pondělí či uterý a zeptat se , ale počkám ještě chvilku 😒

dagina
29. bře 2008

Mareka- proč volat??? To nechápu 😕 . U nás se chodí 14 den po ET na krev bez objednání. Každopádně ať to dopadne dobře 😉 . Dobrou noc kočule 🙂 .

mareka
29. bře 2008

mě to takhle řekli , tak zavolám , tam je vše na objednávku 😒

meleri
30. bře 2008

Cau holky,

tak vám řeknu, že je to fakt těžké..podle mě je asi dobré fakt odpočívat, ale i chůze podle mě neškodí..mě už je dneska líp, ale včera se mi teda slušně motala hlava...dneska už mi je líp, ale stejně je to pořád nic moc...když si představím, že půjdu pozítří už do práce, tak fakt nevím...zpou...

Jinak si myslím, že cesta autem nevadí...kámoška taky po transferu musela jet domů, a v pohodě, tedkom už má malé miminko..

My jsme taky asi 25 km od doktora, takže musíme dojíždět, ale máme výhodu v tom, že můžeme na dálnici...ale upřímně, fakt nevím co to můžue udělat..

Přeju pohodovou neděli..

ahoj!

marsie
autor
30. bře 2008

hezkou nedeli!
mareko - taky mam zkusenost, ze se objednavat nemusis jak pise dagi 14den rovnou na krev s TT (idealnepozitivnim, to se vi 🙂
😀

tak jsem tedy najela na druhy zpusob podavani UTG - teda fakt nic moc .. to je utrecht ... ale co se da delat ..¨

mareka
30. bře 2008

marsie zavádíš jo? 😀 hrůza

marsie
autor
30. bře 2008

jo jo .. hruza ☹

klidovy rezim ne klidovy rezim - prave jsem se vratila z nadherne prochazky po lese - balzam na psychiku!!
urcite to musi byt lepsi nez lezet na gauci ...

mareka
30. bře 2008

no to musí být lepší než na gauči, ale nechci nic podcenovat, sám doktor říkal , že to chce ležet odpočívat, a ne drandit a chodit nějak hodně atd, a jelikož jsem to udělala př 1 pokusu a on to ví že já ráda chodím ven , tak fakt radši ležim jen sme byly odvest lístek na korunky do práce a zase domu
to zavádění je hrůza jsem rád aže už polykám 🙂

meleri
30. bře 2008

Marsie,

ten les a příroda to je fakt nejlepší. Já bohužel nemám na nic sílu...tak nevím...včera po tom transferu jsem byla celkem svěží, ale tedkom je to fakt o ničem...přitom mě nic nebolí jen podbřišek ale prostě jenom vyjdu schody a zadýchám se...minule jak jsem ten ultrogestan brala tak v pohodě, ale tentokrát mi to fakt dělá ze života peklo...

slunickooo
30. bře 2008

Holky nezlobte se , žže vám sem lezu

Meleri ahojík
tak užž mášš po transferu???? Držžím moc paleččky aby to užž klaplo, a na schody prd, hezky odpoččívej, polehávej 🙂 🙂

mareka
30. bře 2008

sluničko: my jsme rádi ,s se potkáváme všude 😀 😀 😀 ¨
a jak ti je
meleri : drž se a hlavěn jestli to budeš mít jako já tak se připrav na celou dobu 😀 tak se připrav

marsie
autor
30. bře 2008

meleri - tak to mas uz taky za sebou ET - budu drzet palce.
ja to mam presne naopak - minule mi bylo hrozne, ted jsem ok je ta unava - vychazka me vycerpala, ze jsem si musela dat slofika 🙂 😔
je to asi jak kdy - a jak to sedne ..

mareka
30. bře 2008

marsie a ty jsi kolikátý den po ET ?

marsie
autor
30. bře 2008

ja byla tuto stredu - takze 5.den ..
modleme se zas a znova ... 🙂

broskef
31. bře 2008

ahojky, holky, tak já také přidam názor z CAR, po ET vyčurat za 15 min, ležet 45 min, o podloženém zadečku nic neřikali, když jsem se ptala na nejaky zvlaštni režim, sestra se tvařila, jako kdyby tento dotaz slyšela prvně, a řikala aŤ to moc nepřehánim se sportem, o sexu mi neřikal nikdo nic,ale ja na to ani při stimulaci neměla náladu, takže jsme nesexovali a po ET jsem se bala, ale nasledně se mě Dr ptlala jak jsme sexovali, neb měla podle děložni sliznice pocit, že tehu jsem a myslela, že se to mohlo v rámci IVF cyklu povest přirozeně a přišlo mi, že se dost divila, že vůbec....tak nevím

marsie
autor
31. bře 2008

ahoj holky,
tak nevim, zacinam trochu ztracet optimismus .. pri dnesnim probuzeni do noveho dne jsem zjistila, ze me ale lautr nic neboli - mam jen nafouklej batoh (na miste, kde bylo vypracovane svalstvem oplyvajici bricho).
nevite co to? mate to nektera taky tak? to je divny ...
.. mam klesat na mysli nebo spis naopak?

mareka
31. bře 2008

marsie - drž se to nic není , to já mám taky , nafouklý podbřišek, furt se mi chce na wc , a furt si připadám plná , vůbec tohle neřeš , to je úplně banální , jinak si 5 den po ET tak bud v klidu a nestresovat se 🙂 držte se i s mimískem 😉

slunickooo
31. bře 2008

Holky já právěě slyššela jak je břříšško nafouklý - je to dobrý znamení, takžže držžím paleččky... 😉 😉

marsie
autor
31. bře 2008

ahoj holky -
slunicko - gratuluji!

mareka - a jak se dnes citis ty??
holky jste na neschopence?

mareka
31. bře 2008

marsie já už jsem na neschopence od 3 března , v práci mě naštvali tak jsem šla marodit ¨
jinak dnes zatim dobrý , jen trošku špiním, ale nic zvláštnního , tak uvidíme 😉
slunicko děkujeme

marsie
autor
31. bře 2008

mareka - teda, to je super, tak vidis, lepsi je vzdycky optimisticky pristup!!!
hele a porad ty jsi to rekla na rovinu - nebo jsi rekla jinou variantu ??
ja jsem taky na NS ale jsou me nejaky tlaky - rekla jsem, ze jdu na zakrok s vajecnikama .. jinak vubec nemarodim a NS si vubec neberu ..
jinak jsem koukala, ze jste obe se slunickem v jine diskusi - IVF leden/unor - muzu se taky pridat?

mareka
1. dub 2008

koukej tam přejít tady to vyhasíná 🙂 čekáme tě tam 🙂

marsie
autor
5. dub 2008

ahoj holky - zkusim to tady zase trochu ozivit 🙂 - kdyz jsem to zalozila ...

zdravim vsechny cekatelky - ktere jsou po ET/KET a ted netrpelive cekaji zda-li se jim na testu objevi dve carky ..

piste jak se dari, jake jsou pocity a tak...
pam

dagina
5. dub 2008

Ahojky, já tedy teprve stimuluji na druhé IVF, na OPU to vypadá v pátek. Folíků mám tentokrát více, určitě zbyde i na případný KET, takže budu tentokrát více v klidu. Ono při tom mém prvním pokusu to bylo dost stresující, když jsem věděla že v mrazáčku není nic 😖 .
Koukám, že už je tady většina po ET, moc vám držím pěstičky ať máte dvě čárečky a HCG aspoň kolem 1000.
Krásný víkend všem 😉 .

marsie
autor
5. dub 2008

ahojy dagi,

zdarvim te .. no jo tak to mas pred sebou - ta provni faze je naprd - ja to ale po druhe snasela daleko lip!
ja jsem dnes 10 den - rano jsem si delala testik NG - sem nevydrzela s nervy, lae doufam, ze je to tim, ze je moc brzo ..