IVF - stimulace při menší MS, nebo raději počkat?

barushka34
17. říj 2023

Ahoj holky 🧡,
mám trošku problém 🥹, chtěla bych se zeptat, jelikož jsem to nedostala ani po prvni vyvolavací injekci 💉 a dostala jsem dnes druhou vyvolávací injekci na menstruaci a měla bych v tomto měsíci stimulovat na IVF, léky mám již doma a zatím krátký protokol.

Šly byste do toho, i přesto že vám doktorka řekla, že menstruace bude pravděpodobně kratší a slabší a nebo byste počkaly se stimulací na další cyklus? Kdy bude menstruace normálně silná už asi?!

Podle lékařky si mám zavolat, jakmile budu mít menstruaci a oni mně tedy řekli, zda budu stimulovat nebo ne. 🥹

Máte někdo zkušenost? Jaká vám dorazila menstruace po druhé vyvolávací injekci? Stimulovali jste i přes slabou MS?

Děkuji za Vaše názory 🤍

*update: bohužel se mi rozsypal celý menstruační cyklus - stimulovaním clostylbegytem a Ovitrelle na IUI v srpnu - prisla normalne menses po vysazeni Utrogestanu a ted uz ne. Do te doby po vysazeni HA - bez problemu po dobu 8 mesicu a lékařka mně tvrdi, ktera zastupovala meho doktora, ze to neni z toho, ale ja mam jiny nazor. Do doby pichnuti injekce na vyvolani cyklu, kdy jeste k zadnemu zpozdeni nedochazelo, se moje telo zblaznilo. 🤦🏻‍♀️🥹*

ksenicovalucie2023
17. říj 2023

@barushka34 ahoj ja jsem měla taky MS a začala jsem stimulovat a zatím vše ok

barushka34
autor
17. říj 2023

@ksenicovalucie2023 jakoze slabsi ms?

ksenicovalucie2023
18. říj 2023

@barushka34 ano měla jsem první den krvácení červenou krev ale bylo slabé potom už jenom světle hnědou krev 2 dny a potom už nic

ksenicovalucie2023
18. říj 2023

@barushka34 mě dnes řekni že mu asi navýší dávky mám málo folikulu takže nevím zda to je skrz tu slabou MS nebo by to bylo i tak při normalni ms

barushka34
autor
18. říj 2023

@ksenicovalucie2023 to si myslim, ze neovlivni, je to reakce na hormony a tu ma kazdy jinou ;)

kopretina85
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barushka34
autor
21. říj 2023

@ksenicovalucie2023 dnes jsem to dostala 🩸🩸🩸, tak od zitra stimuluji, doktorka rikala, ze budu ted mit mozna slabsi ms jen 4-5 dni, tak uvidime, ale dneska normalne krasne cervena ;)

kopretina85
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ksenicovalucie2023
23. říj 2023

@barushka34 tak to je dobře já jdu dnes na 4 ultrazvuk mám zatím 7 folikulu je to je ok když je mi 35 let takže uvidíme kdy, mě objednají po dnešku na odběr

barushka34
autor
23. říj 2023

@ksenicovalucie2023 to je nadhera ;), tak budu mlc drzet ✊🏻✊🏻✊🏻, ja jdu na utz v patek, tak bud navysi davku nebo ne ;)

ksenicovalucie2023
23. říj 2023

@barushka34 děkuji

barushka34
autor
24. říj 2023

@ksenicovalucie2023 jak Ti dopadl utz? 😉

ksenicovalucie2023
24. říj 2023

@barushka34 no zítra jdu na další ultrazvuk a doufám že na poslední pravý vaječník nereaguje na stimulaci zato levý až moc tak mi dali injekce do středy abych měla aspoň na tý levý straně co nejvíc folikulu tak snad už koncem týdne bych měla jít na odběr

barushka34
autor
24. říj 2023

@ksenicovalucie2023 budu moc drzet pesticky ✊🏻, ja mam taky jeden vajecnik dominantni a jeden slabsi ;), tak to jde rychle ;), ja jdu v patek na prvni utz ;)

ksenicovalucie2023
25. říj 2023

@barushka34 tak doufám že ti vše dobře dopadne já nemám pravý vejcovod takže ten pravý vaječník má sice folikulu ale nerostou neboť na tý straně jsem měla operaci tak asi to bude i tím že ta levá strana je zdravá a ta pravá ne

barushka34
autor
25. říj 2023

@ksenicovalucie2023 děkuju 😉💛

ksenicovalucie2023
27. říj 2023

@barushka34 tak mi odebrali 11 vajíček ještě v pondělí jsem měla 8 folikulu a dnes zjistím že tam bylo 11 vajíček ani nevím kdy to všechno stihli a vše ok po narkoze ani mě nic nebolí a krvácení taky žádné prostě to bylo ze jsem nevěděla kdy semnou vůbec skončili

barushka34
autor
27. říj 2023

@ksenicovalucie2023 moc moc gratuluji 🧡🥰, ja dnes na utz - dobre reaguji na hormony, folikulky rostou na kazde strane - od dnesniho vecera picham Ola., lehce neprijemne ;), davku Gonalu nechali stejnou. V pondeli utz - zeptam se, kolik vidi folikulu, streda utz. A kdyz to bude dobre, tak pristi patek OPU. Preji Vam at se oplodni vsech 11 a at hezky sili ;)🧡

ksenicovalucie2023
28. říj 2023

@barushka34 děkuji moc snad se u z lepší výsledek i u vás a bude to vše ok bez nějakých komplikací

ksenicovalucie2023
30. říj 2023

@barushka34 ahoj no oplodnilo se jen 6 z 11 a dnes čekám až mi zavolají jestli je možný jít na transfer ještě dnes nebo počkat do středy... Snad je vše pořádku z vás a vše roste jak má

ksenicovalucie2023
30. říj 2023

@barushka34 tak už mi volali všech 6 embrii krásně rostou takže ve středu jdu na transfer a ještě budu mít co zamrazit

barushka34
autor
30. říj 2023

@ksenicovalucie2023 moc gratuluji a 6 embryjek je primo bozske cislo, ja ve stredu posledni utz a na 99% v patek OPU, rikala mi, ze tam mam krasne folikuly ba jedne strane, i na mne otocila utz, ale ja se v tom stejne nevyznam. 🤦🏻‍♀️😅 Akorat rikala, ze to jestli je tam vajicko se zjisti az pri odberu, takze za me je tohle uplne nadherny vysledek, kez bych mela alespon 4 kvalitni embrya ✊🏻🍀

barushka34
autor
30. říj 2023

@ksenicovalucie2023 budu na Vas myslet ✊🏻🍀 a at se embryjko pekne zavrta 😘🍀

ksenicovalucie2023
2. lis 2023

Ahoj tak jak ti to dopadlo já jsem už po transferu a mám 2 embrya zamrazeny ze 6 ty další 3 nebyli dobrý

barushka34
autor
2. lis 2023

@ksenicovalucie2023 ahojky, zitra jdu na OPU, vcera pichnuty dve injekce Ovitrelle, rano v 7:30 tam mam byt a kolem 8:00 OPU, nemam anestezii uplnou, ale budu dychat Entonox a dostanu asi kapacku na bolest. Mak hrozny strach, aby tam byla krasna vajicka a aby dobre dopadl chlapuv spermiogram ;), doufam, ze alespin ten jeden pokus mit budeme 😉

barushka34
autor
2. lis 2023

@ksenicovalucie2023 to je nadhera, porad dva pokusy dalsi ;), hlavne bud v klidu, nestresuj se a drzim 🍀✊🏻 at se mimisek hezky zavrta ;)

ksenicovalucie2023
3. lis 2023

@barushka34 děkuji taky doufám že já plánuji jít na další pokus a závist si obě embrya protože bych to nedala třikrát za sebou ale to uvidím co bude jinak přeji hodně sil

barushka34
autor
3. lis 2023

@ksenicovalucie2023 urcite, to se musi povest 🍀✊🏻🤍, ja jedu akorat z OPU domu, mam tam krasnych 7 🥚🥚🥚 vajicek skvele kvality, tak uvidime, kolik bude mimisku do pondeli 🥰, ja doufam, ze vsech 7 😘

ksenicovalucie2023
3. lis 2023

@barushka34 tak držím palce at jsou ztoho krásný embrya a vydrží to 5 dne snad budeš mít něco na zamrazeni

barushka34
autor
3. lis 2023

@ksenicovalucie2023 dekuji, alespon dve by to chtelo 🍀🥚✊🏻