Ovitrelle 2021. Jak se může projevit na pozitivním těhotenském testu?

kate1984
6. srp 2021

Zdravím, jsem velmi zmatená a proto sem píši, více hlav ví více🙂 Jak dlouho se prosím injekce Ovitrelle může projevit na pozitivním těhotenském testu? Při prvním kole IUI se mě falešně pozitivní test držel do 12. dne od zavedení spermií na IUI a čtrnáctý den od píchnutí injekce. Potom jsem dostala menstruaci.

Nyní to mám tak, že jsem 16. den od zavedení dávky IUI a 18 den od píchnutí injekce. Takže dneska mám první den, kdy bych měla dostat menstruaci. Ráno jsem začala slabě špinit a je mě blbě, jakoby to mělo přicházet. Nicméně na testu je slabší duch. Takže je možné, že by ten dušík byl ještě následkem injekce Ovitrelle? Nic jiného, ani Ultrogestan jsem nebrala, děkuji, Katka

anpineapple
6. srp 2021

@kate1984 Mne se držel hodně dlouho, uz přesně nevim kolik dni to bylo… ale hlavní bylo, ze duch na testu nesilil. Takže podle toho to poznáš, zkus test zitra nebo pozítří a uvidíš, jestli bude čárka silnější. To uz Ovitrelle pak nebude. Přeji hodně štěstí!🌸

kate1984
autor
6. srp 2021

Tak jiné holky, které mají zkušenosti s Ovitrellem tvrdí, že 16. den od zavedení dávky IUI je to už dlouho a působení injekce by se už nemělo projevit. Já od rána trochu špiním a vypadá to, jakoby se to mělo rozjíždět, což se zatím nestalo. Ale ten duch na testu mate.

anpineapple
6. srp 2021

@kate1984 jako jo, 16.den je uz dlouho… ale vždycky záleží na metabolismu a muze to byt ovlivněno různými faktory. Proste stejne nezbyde nic jiného nez pockat a zkusit jestli test bude sílit 😊

kate1984
autor
6. srp 2021

@anpineapple To ano, musíme prostě čekat a čekat🙂 Mě jenom zajímaly zkušenosti ostatních žen, protože 16.den je už opravdu dlouho, ale kdo ví..

anpineapple
6. srp 2021

@kate1984 koukala jsem do kalendáře a měla jsem ducha 14.den, pak slabšího 15.den a 16.den ráno uplne bilo a odpoledne dorazila MS 😊 takže treba se u vás vazne zadarilo 🌸 ja měla injekci jen jednou, takzd víc zkušenosti uz nemám

kate1984
autor
6. srp 2021

@anpineapple Děkuji a uvidíme zítra. Když tak napíšu🙂 Ve čtvrtek byl test úplně bílý a v pátek se zjevil duch, který nepřehlédl ani chlap, jakože jsme oba slepí🙂

anpineapple
6. srp 2021

@kate1984 Jo takhle, tys měla uz test negativní 😁 tak to uz by ten dnešní duch neměl byt Ovi 😊 ale samozřejmě ta MS se rozjet jeste muze 😕 ale taky treba ne, budu moc drzet pěsti a ať test sílí!🙏🏻

hahahala
Autor odpověď smazal
Zobraz
maxulekapcule
7. srp 2021

Ja mela i 14 dni 😒

lilian2111
7. srp 2021

Jo taky jsem měla i 14 dní a dokonce kolísal. A 16 dní po ovulaci by už byla dálnice, ne duch….

europa00
14. lis 2021

@kate1984 ahoj holky prosím máte některá zkušenost s vyprchaním 2 dávek ovitrelle? Ani nevím jak to počítat píchala jsem v pátek večer 5.11 … objednávala jsem testy hcg z aliexpresu 😂😂 proto jsem včera zkoušela jestli vůbec funguji jsem si říkala ze ještě budu mít v těle zbytkový hormon z injekce a jo funguji ukázaly ducha dnes rano taky stejné intenzity když přimhouřím oci tak dnes by to byl 10 den po injekcich dvou. Počítám ze se bude odbourávat déle než 10 dnů když he to dvojitá dávka. Měl někdo dvojitou dávku ?