Ivf transfer blastocysta. Kdy byl pozitivní test?

14. zář 2020

Ahoj zdravím prosím vás o vaše zkušenosti při ivf zavedení 5 denního embrya ve stádiu blastocysty s asis. hatchingem. Kdy vám vyšel pozitivní test?

Moc děkuji

rybkaryb
14. zář 2020

Me zavedli dve, chytlo se jedno a test byl 5.den po et viditelnej duch. Ale to je velka vyjimka, tehle temat je tu hromada a zjistis, ze kdyz mas stesti, uvidis mini ducha 7dni po, nebo treba az 9.

kmarie81
14. zář 2020

ahoj, za zkusila testnout 8 den po et a už tam byly čárky - ta druhá trochu světlejší ale regulérní čárka, ale byly tam taky dvě mimča .-)

handulkak
14. zář 2020

4. den jsem už viděla, 5. den už pěkného, pak už víc a víc.
Ale s první až 9.den 🙂

katule1990
14. zář 2020

Měla jsem zavedenou taky blastocystu s AH a test jsem zkoušela až 9. den - byla už docela pěkná slabší čárka, duch by byl vidět dříve.

andyskarsgard
14. zář 2020

U mě až 13 den večer duch. 😂

petsam
17. zář 2020

Všechny moc zdravím. Jsem tu poprvé. Jsem 9 den po ket a téměř od 3 dne mám bolesti v podbřišku a bolesti v kříži. Bolesti v podbřišku jsou občasné a jsou úplně jako na ms. Jdou až do třísel. Máte s tímto některá zkušenost a stejně Vám vyšel pozitivní test? Děkuji za odpověď.

karkulka66
Autor odpověď smazal
Zobraz
katule1990
24. zář 2020

@petsam Ano, měla jsem úplně stejné bolesti jako na MS - břicho i bedra. Test byl 9. den pozitivní. Hodně štěstí 🍀.

twins_sovovi
26. zář 2020

Já měla ducha 5ty den a každý den byl viditelnější🤗 Všichni Teda říkaly že duchy dělá Ovitrell. Test prvni jsem si dělala 4 den po transferu a byl negativní tudíž jsem si byla jistá že ten 5tý den to ovitrrel být prostě nemohl 🤗

terezarys
19. říj 2020

Ahoj já jsem měla 5.denni hatch. Blastocystu a 1.duch na testu byl 10 den od et 🙂