• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v březnu, je tu nějaká dušička, co má stejné obavy?

9. dubna 2014 
autor
@sasanka033 jé ahoj, to víš že neva, moc díky za odpověď!!! jako já bych se právě ani těm dvojčatkům nebránila...ale tak je to asi fakt rizikovější...ty jdeš do dalšího pokusu? :wink:
22. bře 2014 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@catchulinecka my taky vzdycky dve davali, i s rizikem, ze se tim pripravujeme o 4.pokus na pojistovnu. taky bychom radeji najednou dve deti, nez tohle absolvovat vickrat...ale bohuzel :frowning2: pokud pujdem do tretiho pokusu, tak az v cervnu, musim se dat dohromady, mam za sebou ted neuspesnej treti transfer.
22. bře 2014 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 hmmm :frowning2: to je mi moc líto, ale červen už je za chvíli! a do třetice všeho dobrého :wink:
23. bře 2014 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@catchulinecka ahoj, už ti odpověděla sasanka, je to tak , je lepší dát si jedno embryo. Silná si moc nepřipadám, po každém nezadařeném pokusu ( už 4 ) jsem se sesypala, i kdtž jsem si to zakázala :frowning2: . No už je mi lépe, nějak to musím zvládnout, ještě máme 2 v mrazáku.... :confused: A jak ty pokračuješ ????? Držím všechny palce, co mám.... :wink:
24. bře 2014 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj, tak jsme na tom psychicky koukám hodně podobně, já mám za sebou ted 4. neúspěšný transfer, moc to bolí, je to boj.... :frowning2:
24. bře 2014 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ctiborka ach jo, to je tak nespravedlivé že? Ale neboj, dáme veškerou důvěru do těch dvou posledních :slight_smile: to budou určitě bojovníci a nebo bojovničky :wink:
24. bře 2014 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@catchulinecka jsi zlatá, děkuji. Snažím se věřit, ale moc mi to už nejde, tak nevim, nevim. A jak se máš ty ? :slight_smile:
24. bře 2014 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ctiborka no to není zač, musíme se vzájemně podporovat a držet nad vodou, prostě jednou se to podaří!!!! a basta!!!! no já jako docela dobrý, teď jsme před chvílí píchali "poslední" injekci - Pregnyl, no to byla maturita zase :grinning: jako já nevím, že je to tak složité... zlaté pero s Gonalem :grinning: každopádně je to píchlé, zítra žádná injekce po dlouhé době!!!!a potom, děj se vůle boží :grinning: sice nejsem věřící, ale možná se dám na modlení :slight_smile: :grinning:
24. bře 2014 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@catchulinecka :grinning: modlením určitě nic nezkazíme.... :grinning: .....myslim na tebe a určitě napiš , prosím.... !!!!!!! :wink:
25. bře 2014 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ctiborka přesně :grinning: jsi hodná, díky moc, docela se bojím a dneska mě jak naschvál šíleně bolí ty vaječníky, bolí to i když jdu na záchod a nemůžu se ani moc narovnat :frowning2: je to maso fakt
25. bře 2014 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@catchulinecka to znam :slight_smile: , ale stojí to za to vydržet... :wink:
27. bře 2014 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ctiborka uvidíme, jestli to stojí za to :slight_smile: v pondělí ET
27. bře 2014 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@catchulinecka tak na tebe budu v pondělí myslet. Necháš si zavést jen jedno ???? :slight_smile:
29. bře 2014 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ctiborka jsi hodna :slight_smile: my chteli dve,jenze doktor rikal,ze nevidi duvod :(
29. bře 2014 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@catchulinecka Ahoj, tak jak to šlo a jak to vypadá ??? Pořád na tebe myslim. Chápu, že jsi chtěla dvě, taky to tak cítim, ale netrap se tim, určitě to vyjde i tak.... :wink: :slight_smile: :sunglasses: Já začnu chodit na akupunkturu, prej se mi nejspíš špatně prokrvuje děloha, takže další pokus ted odložím a zkusím tohle a pak uvidíme... :unamused:
4. dub 2014 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ctiborka ahooooj, cože? špatné prokrvení dělohy? :-O to je děs, co dneska všechno může mít za následek nemožnost otěhotnění :frowning2: ale třeba ti ta akupunktura pomůže natolik, že se podaří i bez IVF!!! to by bylo super co? :slight_smile: No a já tak nějak normálně, nic necítím, nic mě nebolí :slight_smile: Na jiných diskuzích holky popisují jak je píchá tam a tam, pak se to přesunuje a že je to určo zahnízdění a já nic :grinning: tak nevím no...
4. dub 2014 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jak pokračujete? Mě čeká ve středu KET, tak jsem zvědavá. Budou mi zavádět 2 embrya. Akupunkturu doporučuji, ja jsem mnohem klidnější, takže věřím že to bude mít pozitivní výsledky.
7. dub 2014 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@catchulinecka Vůbec nic cítit nemusíš, tohle fakt neřeš, každá jsme jiná, některá nemá žádné příznaky a je těhotná !!!!!!! Takže klid, joooo :grinning: !!! Kdy testuješ ???? Už mám za sebou včera první akupunkturu, tak uvidíme, nechám vše volně plynout.....no teda spíš se o to pokusím, moc to nejde,ale snažím se nepřemýšlet. Ještě že máme malýho... :slight_smile:
8. dub 2014 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@karinne007 Ahoj, tak ve středu budeme držet palečky. Napiš, jak to šlo. Jak často chodíš na akupunkturu??? Já před MS a pak těsně po MS a pak zas další cyklus... :wink:
8. dub 2014 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak uz jsem doma a polehavam. Cítím se dobre, zavedli mi 2 blastocysty ( 120 buněčné). Chodím jednou tydne na cele tělo, v uchu mam trvalky. Každy den pijí odvar čínských bylinek TCM. Děkuji za držení palečku :slight_smile: ja jdu na krev 23. 4.
9. dub 2014 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek