IVF v březnu, je tu nějaká dušička, co má stejné obavy?

catchulinecka
5. bře 2014

Ahojte, ráda bych tu našla někoho, kdo je na tom podobně...Víc hlav, víc ví 🙂 Máme za sebou pár konzultací a teď v březnu to přijde, bojím se docela ☹

catchulinecka
autor
22. bře 2014

@sasanka033 jé ahoj, to víš že neva, moc díky za odpověď!!! jako já bych se právě ani těm dvojčatkům nebránila...ale tak je to asi fakt rizikovější...ty jdeš do dalšího pokusu? 😉

sasanka033
22. bře 2014

@catchulinecka my taky vzdycky dve davali, i s rizikem, ze se tim pripravujeme o 4.pokus na pojistovnu. taky bychom radeji najednou dve deti, nez tohle absolvovat vickrat...ale bohuzel ☹ pokud pujdem do tretiho pokusu, tak az v cervnu, musim se dat dohromady, mam za sebou ted neuspesnej treti transfer.

catchulinecka
autor
23. bře 2014

@sasanka033 hmmm ☹ to je mi moc líto, ale červen už je za chvíli! a do třetice všeho dobrého 😉

ctiborka
24. bře 2014

@catchulinecka ahoj, už ti odpověděla sasanka, je to tak , je lepší dát si jedno embryo. Silná si moc nepřipadám, po každém nezadařeném pokusu ( už 4 ) jsem se sesypala, i kdtž jsem si to zakázala ☹ . No už je mi lépe, nějak to musím zvládnout, ještě máme 2 v mrazáku.... 😕 A jak ty pokračuješ ????? Držím všechny palce, co mám.... 😉

ctiborka
24. bře 2014

@sasanka033 Ahoj, tak jsme na tom psychicky koukám hodně podobně, já mám za sebou ted 4. neúspěšný transfer, moc to bolí, je to boj.... ☹

catchulinecka
autor
24. bře 2014

@ctiborka ach jo, to je tak nespravedlivé že? Ale neboj, dáme veškerou důvěru do těch dvou posledních 🙂 to budou určitě bojovníci a nebo bojovničky 😉

ctiborka
24. bře 2014

@catchulinecka jsi zlatá, děkuji. Snažím se věřit, ale moc mi to už nejde, tak nevim, nevim. A jak se máš ty ? 🙂

catchulinecka
autor
24. bře 2014

@ctiborka no to není zač, musíme se vzájemně podporovat a držet nad vodou, prostě jednou se to podaří!!!! a basta!!!! no já jako docela dobrý, teď jsme před chvílí píchali "poslední" injekci - Pregnyl, no to byla maturita zase 😀 jako já nevím, že je to tak složité... zlaté pero s Gonalem 😀 každopádně je to píchlé, zítra žádná injekce po dlouhé době!!!!a potom, děj se vůle boží 😀 sice nejsem věřící, ale možná se dám na modlení 🙂 😀

ctiborka
25. bře 2014

@catchulinecka 😀 modlením určitě nic nezkazíme.... 😀 .....myslim na tebe a určitě napiš , prosím.... !!!!!!! 😉

catchulinecka
autor
25. bře 2014

@ctiborka přesně 😀 jsi hodná, díky moc, docela se bojím a dneska mě jak naschvál šíleně bolí ty vaječníky, bolí to i když jdu na záchod a nemůžu se ani moc narovnat ☹ je to maso fakt

ctiborka
27. bře 2014

@catchulinecka to znam 🙂 , ale stojí to za to vydržet... 😉

catchulinecka
autor
27. bře 2014

@ctiborka uvidíme, jestli to stojí za to 🙂 v pondělí ET

ctiborka
29. bře 2014

@catchulinecka tak na tebe budu v pondělí myslet. Necháš si zavést jen jedno ???? 🙂

catchulinecka
autor
29. bře 2014

@ctiborka jsi hodna 🙂 my chteli dve,jenze doktor rikal,ze nevidi duvod :(

ctiborka
4. dub 2014

@catchulinecka Ahoj, tak jak to šlo a jak to vypadá ??? Pořád na tebe myslim. Chápu, že jsi chtěla dvě, taky to tak cítim, ale netrap se tim, určitě to vyjde i tak.... 😉 🙂 😎 Já začnu chodit na akupunkturu, prej se mi nejspíš špatně prokrvuje děloha, takže další pokus ted odložím a zkusím tohle a pak uvidíme... 😒

catchulinecka
autor
4. dub 2014

@ctiborka ahooooj, cože? špatné prokrvení dělohy? :-O to je děs, co dneska všechno může mít za následek nemožnost otěhotnění ☹ ale třeba ti ta akupunktura pomůže natolik, že se podaří i bez IVF!!! to by bylo super co? 🙂 No a já tak nějak normálně, nic necítím, nic mě nebolí 🙂 Na jiných diskuzích holky popisují jak je píchá tam a tam, pak se to přesunuje a že je to určo zahnízdění a já nic 😀 tak nevím no...

karinne007
7. dub 2014

Ahoj holky, jak pokračujete? Mě čeká ve středu KET, tak jsem zvědavá. Budou mi zavádět 2 embrya. Akupunkturu doporučuji, ja jsem mnohem klidnější, takže věřím že to bude mít pozitivní výsledky.

ctiborka
8. dub 2014

@catchulinecka Vůbec nic cítit nemusíš, tohle fakt neřeš, každá jsme jiná, některá nemá žádné příznaky a je těhotná !!!!!!! Takže klid, joooo 😀 !!! Kdy testuješ ???? Už mám za sebou včera první akupunkturu, tak uvidíme, nechám vše volně plynout.....no teda spíš se o to pokusím, moc to nejde,ale snažím se nepřemýšlet. Ještě že máme malýho... 🙂

ctiborka
8. dub 2014

@karinne007 Ahoj, tak ve středu budeme držet palečky. Napiš, jak to šlo. Jak často chodíš na akupunkturu??? Já před MS a pak těsně po MS a pak zas další cyklus... 😉

karinne007
9. dub 2014

Ahoj, tak uz jsem doma a polehavam. Cítím se dobre, zavedli mi 2 blastocysty ( 120 buněčné). Chodím jednou tydne na cele tělo, v uchu mam trvalky. Každy den pijí odvar čínských bylinek TCM. Děkuji za držení palečku 🙂 ja jdu na krev 23. 4.