• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

8. června 2014 
holky a k příznakům, konkrétně k prsům...mě bolí cca týden , je to bolest přesně taková jako když jsem kojila, kdybych zrovna nemenstruovala, tak bych na tuty řekla, že jsem v tom, takže to taky není asi moc dobrý ukazatel :grinning:
23. dub 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch myslim ze v této chvili pokud se ma udrzet, udrzi se..... pokud ne, nevylezis to - nebo me rekli v CAR 7 dni od transferu klidovější rezim, ale od 8. dne jsem uz v praci a pracuji jako porodni asistentka, takze občas je to dost frmol... :slight_smile:
23. dub 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@darkwitch tak jestli neděláš nějakou těžkou fyzicky nebo psychicky namáhavou práci, tak co bys nemohla pracovat...Já byla doma, ale protože se mi nechtělo ráno vstávat a neměla jsem možnost se doma nudit, bydlíme v domku se zahrádkou a máme pejska, takže pro mne bylo příjemnější vegetit doma :slight_smile:
23. dub 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@darkwitch Já bych zůstala doma, taky jsem začala po prvním transferu špinit a pak i krvácet a chodila jsem do práce, ale stát se mi to znovu, tak se na práci z vysoka vykašlu a hodím nohy nahoru :wink:
23. dub 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@lussi tak držím palce ať pěkně rostou.
23. dub 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
AHojky holky, tak hlásím že z 13 vajíček se 11 oplodnilo :slight_smile: Vzhledem k tomu, že u mne nastaly nějaké komplikace tak ET nebude, ale bude až KET v příštím cyklu, takže mi zavolají až příští pondělí kolik jich vůbec zbylo na zmažení, no bude to dlouuuhej tyden...
23. dub 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@akashka tak to gratuluji aspoň k bojovníčkům a přeji trpělivost během čekání, neboj ono to uteče už díky tomu krásnému počasí co je venku...
23. dub 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 děkuji, já doufám, že se jich do pátečního testování a mražení udrží co nejvíc :slight_smile: Uteče to určitě, ale už aby to bylo :D
23. dub 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@akashka to je pěkný výsledek :slight_smile: Te´d už jen,aby jich co nejvíc přežilo PK a mohly se dát na mrazák :dizzy_face:

@lussi tak to jsme na tom úplně stejně :slight_smile: já mám za sebou taky 1.píchanec a v pondělí UTZ.
23. dub 2013 v 15:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@maraida no super :grinning: Kolik máš dávky? Já jen 112, tak jsem zvědavá kolik toho naroste :confused:
23. dub 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka tak to je úspěch, hodně štěstí! :slight_smile:
23. dub 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussi já 300j Menopuru a Decapeptyl.A taky jsem zvědavá na UTZ.Minule jsem píchala 200J a měla jen 2 vajíčka :frowning2:
23. dub 2013 v 15:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida tak to je mazec! Já minule měla Puregon 150 a po tom těch 29 vajec, oplodněných 16.
23. dub 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch
Choď do práce, pokud neděláš něco náročnýho fyzicky nebo psychicky. :wink:
23. dub 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alba1
Ve čtvrtek ráno do 8.00h dám výsledek, ale znovu podotýkám, že mi nic nebolí a nepíchá a cítím se absolutně NETĚHOTNĚ!
23. dub 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raaaadka co ten Tvůj testing? :slight_smile:
23. dub 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo, už to tady čtu:slight_smile:
23. dub 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi tak to reaguješ nádherně :slight_smile:
23. dub 2013 v 16:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida taky to bylo před 5ti lety a od té doby jsem dosti fyzicky sešla:grinning: A měla jsem hyperstimulák, čemuž se snad tentokárte vyhnu :unamused:
23. dub 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkam co stimulují - doporučuju koupit INOFOLIC, já myslím, že to fakt pomáhá, sama doktorka říkala ze se to idi málo aby ze 14 vajíček bylo 13 takto kvalitních..
23. dub 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raloj tak jsem si to hcg zařídila u nás na zitra rano a když si zaplatím 100Kč tak mám výsledky do 20 minut :slight_smile:........shopovat?chodit? Ja se s tím pupkem šíleným sotva valim po bytě a na záchod,myšlenky na nákupy či courani mám na hony vzdáleny :grinning:
23. dub 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darkwitch No ja bych v tvém případě nechodila :pensive: když krvacis tak bych nevytahla paty z postele....ale je to jen můj pocit,aby se mrne neutrhlo nebo víc tělo nerozbourilo
23. dub 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky dá se být na neschopence od stimulace do porodu??mám dospělou formu atopického ekzému a když se vrátím do zdravotnictví mám strach, že se mi rozjede znovu a budu muset léčit kortikoidy, což bych v těhotenství rozhodně nechtěla, ale když čtu jak se vracíte do práce tak nevím jak to vlastně chodí???
23. dub 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka suuuuuuppppeeeeer,to je mega počet,tak ti přeji ať jich vydrží co nejvíc a apon se dá tělo za mesic do kupy a bude se embryjku u tebe líbit :slight_smile:
23. dub 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akashka taky jsem o nem cetla a chystam se ho koupit. Od kdy ho beres, od prvni injekce nebo uz pred stimulkou? Cetla jsem zde, ze po nej i nekolik holek otehotnelo prirozene a to pred tim probehlo i nekolik IVF.
23. dub 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 vetsinou davaji automaticky po IVF rizikove, takze doma od stimulky az do porodu :slight_smile:
23. dub 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mardusenka30 ano dá......také jsem nad tím uvažovala,ale pokud to jen trochu půjde tak ji nebudu mít na celou dobu,protozesi nedokážu představit být 9mesicu byt uvězněna na jednom místě......pri neschopence i když tehu máš vycházky Max na 6hodin a chodí kontroly i na těhotné :frowning2: .....a ja bydlím v bytě uprostřed města a být tu celé leto?

Do září to kdyztak vydržím.....vyberu si veškerou dovolenou a pak půjdu na nemocenskou......ale uvidím..člověk míní,život mění
23. dub 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go děkuji za odpověď
23. dub 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go zacala jsem ho brát hned první den ms, ale dá se brát i dřív :wink:
@mardusenka30 podívej, když si o ní rekneš tak ti ji dají, takže záleží na tobě :wink:
23. dub 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka jee já jsem to měla stejně :slight_smile: 14 folíků a 13 v pořádku :slight_smile: držím palce dál
23. dub 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek