IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ratatooy
22. dub 2013

@nikolav jj objevi se po opu nekomu i až po Et no pokud je hodne silný tak k et nedojde protože ET ho ještě trochu víc rozjede ale pokud je mírný tak je et v každym připade vhodný protože je to lepší půda pro zahnizdění než když ohss není

mardusenka30
22. dub 2013

@nikolav začala jsem hodně pít a je to mnohem lepší, myslím, že to je důsledek všeho od píchání hormonů po stres i jaro, nejlíp je fakt odpočívat...kdy jdeš na odběr vajíček??

nikolav
22. dub 2013

@ratatooy Aha no já to sama, ale asi nepoznám tak se nechám překvapit. Ale už druhý den mi není moc dobře. Motá se mi hlava a to pořád piju, chodím furt na wc. Připadám si strašně slabá a furt jen polehávám a jen bych spala. Nevím no. Břicho mě taky bolí i když není skoro nafouklé jen mírně večer. Na UTZ jdu zítra tak snad už se třeba taky něco dozvím.

nikolav
22. dub 2013

@mardusenka30 Taky si myslím, že je to tím pícháním. Já byla v pátek 7 DC na ultrazvuku a prodloužila mi to. Ani nevím kolik mám folikulů nic. A kdy jdu na odběr taktéž nevím. Natrefila jsem na dost neochotnou doktorku. Doufám, že na ni zítra nenatrefím. Jinak si požádám o to, aby už mě nevyšetřovala. Protože ptát se jí kolik mám folikulů atd. a ona mi ani neodpoví tak to ne teda, když za to platím. Tak chci vědět jak to vypadá. S jinýma doktorama jsem tam neměla problém, vše ukázali a popsali co a jak. Snažím se taky hodně pit, ale je to psycho furt chodit na WC! A kdy jdeš na odběr ty?

mardusenka30
22. dub 2013

@nikolav já jdu ve středu a dnes od 3 hod od rána mě bolelo pekelně břicho a nejvíc v mhd, mám velké folikuly tak mám oteklé vaječníky tak mě to bolí od toho. chápu, že tě to štve, protože když víš co ti bolest působí tak mi přijde, že to trochu míň bolí. Tak na tebe budu myslet ať padneš na někoho lepšího, myslím, že přístup je to nejdůležitější a pokud se ti něco nelíbí je fajn se ozvat, jde hlavně o tebe, klidně bych tam i zavolala a řekla jím jak ti je, za to nic nedáš...

mufyxa
22. dub 2013

@irisi moc blahopřeji také bych je tam ráda viděla // 🙂

alba1
22. dub 2013

@irisi tvůj muž byl taky na M/T vid? vím, že už jsi to tu psala, ale začínáte se mi holky motat 😀

nikolav
22. dub 2013

@mardusenka30 Včera to bylo dobré ještě byla jsem na zahradě, ležela jsem na houpačce a pospávala. Sice sousedi chodili v kraťasech a triku a já ležela zababušaná v teplákách a dece, ale co že 🙂 udělalo mi to dobře. Dnes půjdu až na večer. Je na zahradě tchýně s tchánem. A rozhodně nechci poslouchat blbé pindy od tchýně, proč jim nejdu pomoct atd. Ona totiž o tom, že si něco pichám neví a já ju radši nechci ani vidět. Bych už ji musela poslat někam za to jak se chová celou dobu ke mě co jsem s manželem. Ale to je na samostatnou kapitolu a s ní se nervovat nebudu. Včera mě ta bolest břicha vzbudila jak je citlivé na dotek. Už se mi i hůř pichá injekce. Jehla v pohodě, ale jak pichám do toho břicha už 10 den, i když ty strany střídám, tak už mě to bolí jak tam ten Menopur tlačím. Ale modřiny zatím žádné. To musím zaklepat. Ale snažím se hodně pit a nic netáhat. A když se necítím tak to nedělám. Překvapivě mi nedělá dobře horká vana a to ji miluju. A taky mě od včera bolí bradavky. Ale to připisuju právě těm hormonům. Uvidím co zítra bude a nebude. A ty si ještě něco picháš a nebo už ne? Budu na tebe taky myslet a držet pěsti ať ti odběr vyjde a je co nejvíc kvalitních vajíček.

go
22. dub 2013

@raaaadka 70 za dalsi IVF, nas to vzdy tak vyjde ☹

lussi
22. dub 2013

Nazdárek holky moje 🙂
Nějaké další pozitivní testíky by nebyly?🙂 A já hlásím, že si zítra frčím pro injekce 🙂

go
22. dub 2013

@irisi ty jsi zlaticko🙂. Uz jsi doma nebo Te tam jeste muci 😉 Hele u Tebe to vypada na dvojcatka, ze? 😀

go
22. dub 2013

@raaaadka hele to je velky balik pro kazdeho, ale zase za mimi nelituji niceho. 🙂

mardusenka30
22. dub 2013

@nikolav dnes jsem píchla poslední a večer píchnu pregnyl a zítra mám jeden den klidu od léků. no uvidíš zítra hlavně jím vše řekni jak a kde tě to bolí, je možné, že tělo se pere s hormony, přece jen na ně není stavěné, ale zase toho moc nevím, jdeme na ivf poprvé a já měla dnes štěstí, že byl uz jinak bych volala, byla to bolest jako by mi pod kůží hopsal velký tenisák + ta únava jako před nachlazením...uvidíš, když to bude horší neboj se volat, já chodím na obilnák a tam je někdo pořád, nevím jak jinde☹já ti budu zítra také držet pěsti...

nikolav
22. dub 2013

@mardusenka30 Aha no já uvidím. Jako na odběr bych měla jít koncem týdne max. začátek dalšího. Původně dle toho rozpisu měl být odběr taky buď teď ve středu a nebo ve čtvrtek. Ale to mi doktorka posunula, ale neřekla kdy asi zhruba. Tak snad se to zítra dozvím. Je možné, že mám něco podobného jako ty. Uvidím zítra. A kolik máš folikulů to ti řekli? A když je máš velké tak kolik mm?

mardusenka30
22. dub 2013

@nikolav mám zhruba asi kolem 14- 16, ale nevím to přesně a nejmenší má 8 a největší má 21 a ty mám na pravé straně 2 tak proto to to bolí, sliznici mám 9mm, sice mi to na uz také neukazovala, ale řekla, že jsem moc hezky nastimulovaná, píchám gonal od minulé soboty...já mám strach, aby v nich byla vajíčka, člověk se musí pořád něčeho bát, je to náročný proces☹snad bude stát za to...

nikolav
22. dub 2013

@mardusenka30 To je pravda, že nemůže si být jistý ničím. Ale na stres je času dost. Snažím se na to vůbec nemyslet. A jsem v klidu. To je krásné kolik jich máš. Myslím, že je to tak akorát ten počet. Já myslím, že v necelé půli května budeš mít krásné dvě čárky! Já nevím ani kolik jich mám, jak jsou velká a ani jaká je sliznice. Tak třeba zítra no. Já píchám Menopur od minulé neděle. Dnes jsem se píchala po deváté. A zítra si mám opět vzít sebou a uvidí se kolik si píchnout.

go
22. dub 2013

tak ja uz to definitivne ukoncila. Objednala jsem se do sveho Caru na konzultaci a tam si rekneme o dokumentaci. Doufam, ze nam ji daji bez problemu. Objednala jsem se do Brnenskeho Reprofitu a jedeme nanovo. 🙂
Myslete , ze moho zacit stimulovat 3 menzes od negativniho tehu testu?
Vsem , ktere se chystaji moc, moc drzim pesti 🙂

mardusenka30
22. dub 2013

@nikolav já se snažím také, ale ono to nedá, hlavně tím, že jsem doma, ale kupodivu mám celkem dobrou náladu, bála jsem se, že budu jen bulit a budu vzteklá, a to je zatím vše celkem v normě🙂a nezkusila jsi se zeptat jak to vypadá??Já mám výhodu, že doktorka to diktuje sestřičce...

nikolav
22. dub 2013

@mardusenka30 No já jsem taky doma vzala jsem si dovolenou v práci. Po ET si chci vzít neschopenku. Nechci v práci něco chytnout a taky se nechci tahat s těma lidma. Taky mám dobrou náladu a tak. Bála jsem se, že to se mnou bude mávat a budu buď brečet a nebo budu nervní nebo tak, ale nic z toho zatím nemám. Ptala jsem se té doktorky jak když mě vyšetřovala tak když jsem pak seděla naproti ní. Neřekla mi to ani jednou. Takže snad to zítra bude lepší.

mardusenka30
22. dub 2013

@nikolav uvidíš, že zítra se toho dozvíš víc a třeba odběr stihneš ještě tento týden, už abych byla po ET, sice bude další stres, ale méně bolesti, doufám🙂je to boj a drží pěstičky

raaaadka
22. dub 2013

@go takze to zdavas 9. Den, prestoze uz 3 holky s dvojcaty tady meli 12. Den teprve ducha na testu?

go
22. dub 2013

@raaaadka ale ja to proste na sobe citim. Uz jsem to nevydrzela a jela na nakup, neco jsem nechala v aute, ale mega tasku jsem tahla z auta do baraku. Proste uz me presla i migrana, mela bych to zitra dostat, ale nedostanu, znam to, drzi me to utrous. Ty jo, uz jsem fakt nastvana, nikdo nam nic nezjistil, oba jsme v poradku , tak proc nemuzeme mit alespon jednu holcicku po me 😒

go
22. dub 2013

jo a po tom tahnuti te tasky me ted pekne boli bricho, tedy spis podbricho 😒

nikolav
22. dub 2013

@mardusenka30 snad ano. Už bych ráda i něco věděla 🙂 jestli to pichání do sebe mělo i nějaký smysl. Doufám, že tento týden budu už po odběru. Pak zase počkat na ET. No, ale aspoň ať už ten odběr se povede. Dej vědět jak jsi dopadla!!! Držím pěsti!!

mardusenka30
22. dub 2013

@nikolav určitě dám vědět🙂 aspon mám spolubojovnici

kolino
22. dub 2013

HOLKY PROSÍM!!!
JAK JSTE SE ROZHODOVALY JESTLI ZAVÉCT JEDNO NEBO DVĚ??????
NEBO VÁM DOPORUČILI V CAR?

lucik1986
22. dub 2013

@kolino my jsme váhali, dvojčátka by nám nevadila a tak jsme se zeptali dr. na názor. A ta řekla, že ona by si dala jedno. No a bylo rozhodnuto

1miska
22. dub 2013

@danielapro a nechcete si to s tim IVF rozmyslet? preci jen jeden tam je a když je spatna sliznice, muze se zamrazit a pocka se az bude v pristim cyklu lepsi. Ja jsem při punkci mela sliznici taktéž 5 mm, tak jsem se domluvili ze uvidíme - před transferem se zmerila - byla 7mm, coz není uplne moc, tak jsme se rozhodli to zkusit a zavest - druha moznost byla zamrazit a pristi cyklus nastimlulovat sliznici s estrofermem a udelat KET a ted cekame na výsledek.......

1miska
22. dub 2013

@kolino rozhodovala jsem se tezko, manzel byl pro dve, ale ja tim, ze pracuji v porodnici tak jsem se hrozne bala dvojcat, ze se narodi predcasne a nebudou zdrava...... a nas doktor na to mel názor, ze v prvním IVF jedno staci.... i když tesne před transferem me hodne zvyklal, když se me ptal, jestli k HB/1 nechci dat ještě jedno, co je pekne, ale nebude na zamrazeni..... dala jsem jedno, ale porad premyslim, jestli dve nebyli vetsi sance.... ale zas kdyby se chytli dve, tak bych byla cely tehu v hroznym stresu a pak nase 4. patro bez vytahu......

1miska
22. dub 2013

@go tak třeba se v reprofitu domluvite na minimalku a platit bude " jen" 20-30 tisíc...... hodne holek tam na minimalky chodi, protože je to centrum, které je často dela a neboji se jich 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru