IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

baby1984
autor
11. dub 2013

@janice_opice ale asi je 😀 hlavně že je nějaká,nebudu se v tom pitvat

baby1984
autor
11. dub 2013

@jednalucka já v okolí nikoho neznám kdo by podstoupil IVF takže sem jaksi na to tady sama.No před 16 lety to je už tedy dloba to ti povim,ale dvojčata bych nezvládla budem chtít zavést jeden kousek to bohatě stačí 🙂

misulaf
11. dub 2013

Ahoj holky, jsem moc ráda, že jste založili tuhle skupinu My chodíme do Stellartu v Teplicích k Dr. Schmitzovi. Už mám za sebou testy (během MS) a pár ultrazvuků. Podle doktora všechno dopadlo výborně i hormonální profil je úplně v pořádku. Manžel má ale špatný spermiogram, takže budeme podstupovat 1. ISCI. Dneska jsem to dostala a je to snad poprvé a naposledy co z toho mám radost, protože tím pádem před polovinou května bych měla začít stimulovat 😉

baby1984
autor
11. dub 2013

@misulaf ahojky moc tě tady vítám a o to víc,že jsi na tom úplně stejně jako já,dnes jsem taky 1DC a nikdy sem z toho neměla takovou radost jako dneska 😀 hned jsem se objednala na sono a jdu 2.5 tak snad už taky dostanu injekcičky 🙂

misulaf
11. dub 2013

To je super náhoda 🙂 mně řekl doktor, že už tam budeme mít připravenou sadu na stimulování, tak teď moc nevím, v jaké fázi cyklu se se stimulkou začíná... 😕

meyryen
11. dub 2013

@misulaf Tak jestli nezačínáš 2dc, tak to vypadá na dlouhý protokol a ten začíná cca 2 týdny před ms...myslím 🤐

misulaf
11. dub 2013

A kdy píšou dlouhý protokol? Hormony i krev jsem měla v pořádku, stejně jako kontrolní ultrazvuky... 😖

baby1984
autor
11. dub 2013

no tak to bych se tyúovala taky na dlouhý 😒 jelikož mě tam chce 20dc to bude mazec.Takže to se píchají injekce cca 3 týdny??

raaaadka
12. dub 2013

@meyryen
Ještě je nějaká novinka Nosifol, doporučila mi ho na gyndě.

holanci
12. dub 2013

Dobré ránko holky, ráda bych se k vám přidala 🙂 Máme za sebou 5 IUI a teď první konzultaci ohledně IVF. Zatím vše v pořádku i imunologie. Teď ještě 25.4. jedeme na genetiku, pak počkáme na výsledky a pak hurá hurá pěkně zvesela na IVF. Myslím si, že tak v červnu by to mohlo být 😉

meyryen
12. dub 2013

@raaaadka Spousta věcí na trhu, na ten inofolic jsem se ptala ve třech lékárnách v Praze a nikde o tom ani neslyšeli, natož aby ho měli na skladě. Tak to asi taky žádný zázrak nebude ☹

janice_opice
12. dub 2013

čau díftky 🙂 tak jak se při pátku máte? kdo začíná??? já už se nemůžu dočkat té středy🙂
Jinak ahoj všem nově příchozím🙂

baby1984
autor
12. dub 2013

no máme tady nějak mrtvo nezdá se vám?? ☹ u nás mazec MS má teda sílu tak doufám,že je to tím že cysta mizí taky se nemůžu dočkat kontroly 🙂

visnu
12. dub 2013

Ahojky, taky zdravím a vítám nové holky... Všem přeji krásný víkend. 🙂

visnu
12. dub 2013

@baby1984 Však počkej, až začneme stimulovat, tak se to taty rozjede..

baby1984
autor
12. dub 2013

@visnu snad jo,jako v dubnovkách tam to frčí jedna báseň 🙂

visnu
12. dub 2013

@baby1984 no jo, musím tam mrknout.. přes týden nestíhám číst

eevvaa
13. dub 2013

ahoj, holky, tak nám to vyšlo a včera jsem dostala gonal, první mi píchla sestřička a dnes už sama, jsem na to zvědavá. No budu patřit spíše s transferem ještě do dubna, ale výsledek budem znát v květnu, je to takový divný být najednou těhotná, pokud se to povede.

eevvaa
13. dub 2013

Jo a to schválení od VZP trvalo ani ne týden, 29.3. jsme byli v CAR a 4.4. to schválili, když chtějí, jde to rychle

baby1984
autor
13. dub 2013

@eevvaa Ahojky tak to ti moc přeji aby to vyšlo 🙂 a stím schválením je to super sem zvědavá co řekne nám kdy to bylo schválený,jdu tam až 2.5

eevvaa
13. dub 2013

@baby1984 Jsem na to všechno zvědavá, nikdo z rodiny to neví, a mám slíbenou neschopenku od odběru vajíček do transferu, možná si to protáhnu až do 30. dubna, pak 2.,3. května chci dovču a pak teprve návrat to práce, máme to horší, bydlíme s manželovými rodiči. uvidím, jak budu mít napsané vycházky, mám spolužačku na rizikovém, tak bych se případně vypařila k ní na pokec a dělat jí společnost. Ale pokud nebudou problémy chci dál chodit do práce, dělám v kanceláři, takže pohoda. A taky teď je spousta akcí, takže to opravdu bude paráda, jak se neprokecnout a že to umím.

baby1984
autor
13. dub 2013

@eevvaa já si myslim,že se neprokecneš,protože tohle nechceš nikomu říct,větší pravděpodobnost že by ses prokecla by byla kdyby se to povedlo a ty to neměla potvrzený ještě od Mudr,ale takhle si to určitě ještě necháš schovaný v sobě 🙂 já to neřekla taky nikomu ani kamarádkám a ani rodině jen já a manžel a možná že to rodině ani neřeknu kdyby to vyšlo,že to bylo díky IVF no nevim uvidíme co bude

brsh
14. dub 2013

Ahoj holky, tak já se přesunu z dubnovek taky sem, protože v dubnu to fakt nestíháme 🙂 Jsem vyplněná v tabulce, kdyby někoho něco zajímalo. A jinak - tohle je moje první zkušenost z IVF, tak jsem na to tedy taky pěkně zvědavá 😀 Když jsem přišla do dubnovek, tak jsem nevěděla o IVF nic a možná to bylo tak i lepší, hehe 🙂 Ve středu jdu na folikulometrii, mám za sebou odběr na hormonální profil, tak snad začnu při další ms stimulovat. Držím nám všem palce 😎

meyryen
15. dub 2013

@brsh Já když jsem začínala s prvním pokusem, tak jsem absolutně nechápala tady ty zkratky OPU, ET, KET 😀

brsh
15. dub 2013

@meyryen Vždyť já se taky v dubnovkách ptala jak pako 😀 Na jednu stranu je dobrý vědět, do čeho se ženu, ale na druhou... ta krásná nevědomost je taky dobrá 😉 Ty jdeš nakonec taky až v květnu?

meyryen
15. dub 2013

@brsh V květnu, věděla jsem to ale už od začátku, sice jsem tajně doufala, že to vyjde už na přelom dubna května, ale hrozně se mi prodloužil cyklus, takže jsem teď na nějakých 40 dnech 😖

baby1984
autor
15. dub 2013

No taky si te´d řikám,že je lepší nevědět do čeho se hrnem,ale zase na druhou starnu vim co si ted nechán´m vše udělat,protože když nám to říkala mudr to hafo informací tak sem ničemu nerozuměla a holky v dubnovkách mi vše řekli co sem potřebovala vědět,takže až půjdu 2.5 na KO tak můžu dělat u mudr chytrou 😀

brsh
15. dub 2013

@meyryen - vydrž, všechno má svůj význam a za chvíli se tomu budeš smát 😉 Prostě je ta naše cesta k miminům trošku delší, ale zase se z toho nesmíme pos*at 😀

@baby1984 - no přesně - mně i říkala dr na první konzultaci v CARu, že je na mě vidět, jak jsem ze všeho vycukaná 😀 Tak to už teď nebudu.

Holky, dělali vám imunologii?

meyryen
15. dub 2013

@brsh Dělali, jedno z prvních vyšetření. Byla jsem v Karlíně a čekala jsem na výsledky asi 6 týdnů 😠

brsh
15. dub 2013

@meyryen Fakt tak dlouho? Ajajaj. Tak to nevím, jestli se do toho hnát nebo ne. Samozřejmě je to risk bez imu....není varianta se domluvit s dr v CARu, že by mi rovnou napsala půlku Prednisonu denně jako prevenci?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru