IVF květen 2019

minniev
17. kvě 2019

Ahoj holky, byla teď některá na ET během května? Já ano, ve středu 15.5. jsem byla na ET a už teď mám nervíky jak to všechno dopadne........ Nevím nevím jak vydržím testovat až za 3týdny

boure888
19. kvě 2019

@minniev ahoj,já byla v úterý 14.5. na 2ivf Et v Podolí a doufáme po tom všem co prožili jsme...čekaní je dlouhé...

minniev
autor
19. kvě 2019

@boure888 ahoj, tak to jsi byla akorát o den dříve jak já. Taky se přehnaně pozoruje?? 😀

boure888
19. kvě 2019

@minniev ahoj, to čekání vytoužené miminka je nekonečné. Dnes se trochu pozoruji...Co ty,kdes byla na ivf a co je u vás za problém? U nás manžel....doufáme a věříme...

minniev
autor
19. kvě 2019

Já jsem byla v Pronatalu v Teplicích. U nás to jsem já, museli mi odebrat vejcovody oba...... Takže na jednu stranu jednoduché řešení pro IVF. Byli jsme s manželem už před 2rokama, ale jeden doktor nám neporadil metodu ICSI a umřelo nám tak 14vajíček bohužel...... Dali jsme si od toho pauzu a teď jsme do toho šli a nevím proč, ale v sobě mám takový zvláštní pocit, že to vyjde. Já si prohlížím pořád břicho, i když vím, že na těhotenské je ještě brzo a prsa mě teda bolí úplně neskutečně a mám je úplně tvrdý. Co ty jak jsi na tom a kdy se chystáš na první test?

boure888
19. kvě 2019

@minniev pronatal nás zklamal...Pokud má manžel dobré spermio, ta by se sami měli oplodnit....já jsem ještě těhotná nebyla tak nemůžu porovnat. Prsa mám citlivější ale jestli to nemůže být z těch hormonů...tak to máte velkou šanci na úspěch,když jedno máte...Teď vám doktoři jen pomohli a máte snehulacky? My 4.Čekaní je na prd, zítra jdu už do práce...chci test vydržet ještě týden a hlavně ho dona nemám.....

minniev
autor
19. kvě 2019

@boure888 manžel má výborný spermiogram, ale bylo nám vysvětleno, že se spermie pozabíjeli s vajíčkama, samozřejmě to říkám úplně lidsky - srozumitelně. Nene nemáme zamraženo, nechtěli jsme, proto jsem měla menší dávku hormonů a proto bylo i málo vajíček. Měli jsme 3 a to 3.bylo nejsilnější, tak doufám, že se ten náš bojovník udrží. Tak určitě to dělají ty hormony, ale je pravda, že když jsem kdysi dávno byla těhule, poznala jsem to právě podle citlivých prsou. Taky jsem si test raději ještě nekoupila...... Lákalo by mě to

boure888
19. kvě 2019

@minniev To je zajímavé, na co neprijdou...tys měla minimalku? Známá měla 2 vajíčka a 2 embrya, já jsem měla 8 a zůstalo 5embryi a kdes to měla? Máš stejného nebo nového manžela? Zda se to dá u chlapů zhoupnout?hodně štěstí....

minniev
autor
20. kvě 2019

@boure888 syna mám z předešlého vztahu. Ale IVF se stejným manželem. Normální protokol, hormony, ultrazvuky, OPU a ET. Hodně štěstí i tobě

vendy1ivf
20. kvě 2019

Ahoj, byla jsem sice 23.dubna po ET jednoho embrya, ale za čekání na krev to stálo, a teď jsem 6+1tt a čekám jednovajecna dvojčata..

minniev
autor
20. kvě 2019

@vendy1ivf ahoj, tak to je super moc gratuluji. A kdy jsis dělala test?

vendy1ivf
21. kvě 2019

@minniev 8den po et.. Tam už byl duch, a 10den už jasná čára.. Ale jen proto, že čekám dvojčata.. 14dnen na krvi jsem měla hcg 2596..

minniev
autor
21. kvě 2019

@vendy1ivf tak to je krásný, hlavně hodně zdravíčka. Ať jste ty i dvojčátka v pořádku. A jak se těšíš a co manžel /přítel, že budete mít hned dvě mimča?

vendy1ivf
21. kvě 2019

@minniev no byli jsme oba překvapení, ale já to tušila už z hcg.. Manžel řeší hlavně finanční stránku, ale je šťastný.. Zkoušeli jsme to tři roky, a to mi doktor říkal, že mám staré vaječníky, tak abych vůbec otěhotněla.. Měla jsem 6folikul,z toho oplodnili 5,a přežily 3..a hned první a udělalo takovou parádu 😅

minniev
autor
21. kvě 2019

@vendy1ivf tak to je jasný že řeší finance, přece jen je to náročné mít dvojčátka. A jak si užíváš těhotenství? Už máš bříško?

vendy1ivf
21. kvě 2019

@minniev no po stimulaci jsem přibrala, a bříško mám jen z toho, že mám chutě 😅 ale prsa mám natlakovane a na dotek bolestivé a bříško bez špičku už taky.. U dvojčátek to bude vidět dřív.. Včera jsem byla na utz a bijou jim srdíčka, měří půl centimetru, každé má svoji placentu a jsou v jednom obalu.. Manžel nevěřil do té doby, než to viděl na utz..

minniev
autor
21. kvě 2019

@vendy1ivf já jsem pár dní po ET, dneska vlastně 6den, ale narostlo mi normálně bříško, prsa mám o číslo větší, tvrdý a bolestivý. Udělala jsem si test, odpoledne a je tam druhá čárka, sice slabá ale je

boure888
21. kvě 2019

@minniev To je skvělé.....

vendy1ivf
21. kvě 2019

@minniev to je dobře a taky brzo😃 pokud to neudělal pregnyl nebo utrogestan.. Já žádné příznaky asi neměla.. Jako nafoukla jsem byla dobře a prsa taky cytliva, ale to přikládám stimulaci.. Lepší testovat 10den..

minniev
autor
22. kvě 2019

@boure888 no snad je to dobré a udrží se to

minniev
autor
22. kvě 2019

@vendy1ivf tak ten test byl opravdu spontánní a čekala jsem, že bude sněhobílý, ale nebyl😀

vendy1ivf
22. kvě 2019

@minniev rozumím, taky jsem nevydržela.. Potom jsem testovala obden.. Tak držím palce..

boure888
22. kvě 2019

také bych ráda testovala,ale bojím se, kdyz 8 den po ET...

minniev
autor
22. kvě 2019

@boure888 no já jsem ještě o den míň, tak to zkus. Držím palce

boure888
22. kvě 2019

@minniev uvidím o víkendu, pokud to nedostanu,,

vendy1ivf
22. kvě 2019

@boure888 první je 8den,,druhy 10den

minniev
autor
22. kvě 2019

@boure888 tak dej určitě vědět, držím palce

minniev
autor
22. kvě 2019

@vendy1ivf no krásně to je vidět

lujana0
22. kvě 2019

@vendy1ivf
Dobrý den.
Chtěla jsem se jen zeptat kolo jste si dala folikul.

vendy1ivf
22. kvě 2019

@lujana0 oplodnili mi jich 5, 3 přežili do 5teho dne, a dávali mi jedno😊

minniev
autor
23. kvě 2019

8. Den po ET a je tam 😍

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru