Kdo se chystá na ET v únoru 2019?

tehryza
4. únor 2019

Ahoj holky koníkovky, dlouho už pročítám vaše diskuze,je to super podpora. Čeká některá z vás ET teď v ùnoru? Já jdu zítra,posledni naše možné IVF,zatím snad máme 8 oplodněných vajíček, tak nevím zda transferovat 1 nebo 2....nervíky pracujou,je na tom někdo stejně?

sadovka
4. únor 2019

@tehryza ahojky,já jsem 7 den stimulace,na víkend by měla vyjít OPU a příští týden ET, už se moc těším, první IVF jsem začínala v listopadu 2018,ale bohužel jsem nereagovala a tak byla stimulace přerušena. A kam chodíš do CAR? Rozumím tomu dobře,že je to tvoje 4té IVF? A jestli se můžu zeptat, na čem ztroskotali předešlé IVF?

sadovka
4. únor 2019

@tehryza ale koukám že ti zbývá 5 dnů do termínu porodu? 😊

tehryza
autor
5. únor 2019

@sadovka mame za sebou 2ivf, ted 3.,jednou se chytlo ale zamlke tehu a jinak nic...mame dceru 8let priroozene tak jsem stastna...tp jsem mela mit,ale v srpnu jsem potratila ve 3.mesici a nedoslo mi ze to tady asi zustalo :(

tehryza
autor
5. únor 2019

@sadovka jinak chodime do Natalartu v Plzni,jsem moc spokojena s pristupem a muzu myslim hodnotit - zacali jsme sem chodit pred 7lety a s pauzama jsme dodnes 🙂 jdu zkusit smazat ten tp,chjo :(

sadovka
5. únor 2019

@tehryza tak držím palečky, tentokrát to určitě dotáhnete až do konce 😊 já jdu zítra na kontrolní UZ, tak jsem zvědavá jestli a jak povyskocili 🤗

adelyi
5. únor 2019

Ahoj, ja jsem 7dc a stimuluju na prvni ivf. Opu budu mit pravdepodobne o vikendu. Držím palce🙏

sadovka
5. únor 2019

@adelyi tak to máme všechny stejně 🙂 taky nám čeká OPU pravděpodobně o víkendu 😊

reennddyy
20. únor 2019

Ahoj holky,já měla opu 4.2 a 8.2 ET dvou 4 denních morulek a dnes jsem 12 dní po ET a na testu //😊Jinak zítra mám jít na krev a výsledek bude až v pátek -jsou to ale nervíky 😕A jak ste na tom vy?😊

reennddyy
20. únor 2019

Jinak je to mé 4 ivf a nijak zvlášť nejásám neboť sem už měla tolika // ,že bych to už ani nespočítala ,ale bohužel to vždycky nevyšlo, biochemické, zamklé, mimoděložní,...no prostě děs a hrůza...

reennddyy
1. bře 2019

@tehryza ahojky tak jak si dopadla?🙂

reennddyy
1. bře 2019

@sadovka ahojky tak jak si na tom?🙂

sadovka
1. bře 2019

@reennddyy ahojky, zrovna čekám v nemocnici na příjem. V pondělí mě budou operovat, laparoskopie... Tak snad vše dopadne dobře a už nic nebude bránit KET 🙂 no a co tvoje výsledky? 🙂

reennddyy
2. bře 2019

@sadovka ahoj proč tě čeká laparoskopie?😮😕

reennddyy
2. bře 2019

@sadovka jinak já byla včera na utz a zatim to vypada dobre, byla tam jen dutinka a 14.3 mám přít na kontrolu zas a to už by mělo být srdíčko 🙂Tak doufám že se nic nepokazi 😕

sadovka
2. bře 2019

@reennddyy kvůli sactosalpinxu, to je zánětlivá tekutina ve vejcovodů,která většinou brání v uhnízdění. Tak držím palce,aby šlo krásně vidět srdíčko ☺

reennddyy
3. bře 2019

@sadovka děkuji a tobě ať to dobře dopadne 😉