IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

go
8. črc 2013

@malinka_02 ja jsem taky zalezla, protoze pry nejaka opalovacka na lehatku neni dobra, tak se snazim byt doma nebo ve stinu☹Jak se ti dari?

go
8. črc 2013

@petulak1988 tak to je jasna vec, jste na tom obe stejne 🙂

tygrisek09
8. črc 2013

Dobré ráno, děvčata.

petulak1988
8. črc 2013

@go to si nemyslim ale to je jedno 🙂 tesim se az napise

hhani
8. črc 2013

@janice_opice krasne rano 🙂 mam posledni dva dny v praci a tyden volnicko takze skvela nalada 😉 ...testila jsi dnes tehulko nase?

janice_opice
8. črc 2013

@hhani jasný testila, jestli se ta čárka někam neschovala a je tam🙂))))) tak volno ti přeju moooccc
Já řeším alternativu na tu Krétu....ted jsem volala s tátou jestli by jeli s přítelkyní místo nás, aby ten Kuba mohl jet.) tak to doma probere a dá mi vědět🙂 🙂 Stockholm jsem už zrušila to bylo v pohodě, vrátí nám 50 % za letenky což je v poho a ubytko jsme neplatili🙂Rozhodli jsme se, že počkáme co nám řekne Mudr v pátek nebo v pondělí,ale že pokud budu těhu tak v prvním trimestru radši nepoletíme, udělám esi dovču v ČR asi nějakej Šikland nebo tak něco🙂

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 já tě fakt obdivuju!!! 🙂) že to vydržíš🙂
@tygrisek09 Dobré ráno🙂

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice jj ani mi to neprijde ze uz jsem tak daleko.. jak se rika na spatne zpravy casu dost 😀

petulak1988
8. črc 2013

@tygrisek09 Dobre rano

go
8. črc 2013

@petulak1988 ja hlavne obdivu, ze ti nevadi nevedet co dal. Me to hrozne omezuje v planovani, cviceni a jinych aktivitach. Pokud bych byla tehu , tak rada obetuji vse, ale pokud ne , tak skoda casu, necinne cekat 😉 Ty jsi , tak uz to potvrd 🙂

hhani
8. črc 2013

@janice_opice jeeee tak to je super kam by se taky schovavala,to by ji vikingaci dali pekne na frak 😀 ..s tim odletem jsi urcite udelala dobre,ja bych to nedala bych mela hrozny strach..dovca tady u nas je taky pekna..takova morava te se fakt nic nevyrovna,ale ve tvem stavu ti bude jedno kde budes hlavne,ze vikingove se teteli pekne v brisku 🙂

petulak1988
8. črc 2013

@go no vidis pokud myslis ze jsem tak to neni skoda casu 🙂 a muzu pockat... nevim jeste nechci.. me to neomezuje... dovolenou chceme kdyztak az v zari a cviceni chvilku pocka

brsh
8. črc 2013

@janice_opice to je.moje holka rozumna 😉 jsem.rada, ze zustanes tady! Takovych let a trapeni a ted riskovat, no.mam.z tebe radost 😉
@petulak1988 - tak.uz sup, chceme.dalsi carky 🙂

pavlina1976
8. črc 2013

Ahoj děvčátka, já také dnes už v práci 😉 , ráno jsem si byla v caru pro fraxiparin, neb mi došel, tak jsme povídaly se setřičkama, domluvily jsme se že budu testit příští po, teda když nepřijde mrcha a že bych pak hned zaskočila na krev na potvrzení ať tak či tak 😉 . Jani dobře děláš, žes to rozmyslela s tim lítáním. Pořád na tebe myslím, je to skvělý, tak doufám, že vlna// 😀 . Mě trochu přestává břicho a prsa. Ještě včera jsem si myslela, že to bude ok, dnes se mi zdá, že asi ne 😒 . Jsou to nervy.

petulak1988
8. črc 2013

@brsh neboooj pidisek prijde s carkama 🙂 ja asi neee

hhani
8. črc 2013

@petulak1988 tak se testni taky mas uz cas tak proc to odkladat...je to zbytecny trapeni ☹

pavlina1976
8. črc 2013

@martas14 Ahoj Martinko, to víš dlouhé dlouhé 😀 , budu testovat příští pondělí abych mohla rovnou na kontrolní krev ať tak či tak 😉 . Ještě včera jsem byla přesvědčená, že je to na dobré cestě a dnes to vidím opačně 😀 . Je to s náma hrůza....Už chci abych věděla co a jak. To bude dlouhý týden 😀 . a co ty Marti? Už tě pouští ta lenora a depréze? Moc na tebe myslím!

petulak1988
8. črc 2013

@hhani ale ja se netrapim uz jsem to tu psala jsem v pohode... nema cenu se stresovat uz nic nezmenim... jen si uzivam nevedomost

hhani
8. črc 2013

@brsh mas recht holka jen at zustane pekne tady 😉 .. a jak ty,citis se v pohode? Jsi porad na chaloupce?

pavlina1976
8. črc 2013

@petulak1988 ahoj, a jak že dloho jsi po et? Vypadá to hodně dobře, když mrcha nepřišla 😀 . Moc ti to přeju a až se rozhodneš tak se těší na ty tvoje // 😀

petulak1988
8. črc 2013

@pavlina1976 ahojky moc ti dekuji jsem 11den po a jsem 38DC ale podle me to muze byt utrosem... ☹ 🙂 proto radsi pocitam s horsi variantou a pripravuji se snad do lazni kdyz bue misto

pavlina1976
8. črc 2013

11 den po et? tak to jo, to není ještě tak dlouho, myslela jsem jak tu holky píšou, že jsi snad měsíc 😀 , já budu testovat taky až 13 den 😉 . Do pondělka to bude dlouhý týden, ale dřív taky nebudu 😉 . Tak snad mě mrcha nepřekvapí dřív 😒

petulak1988
8. črc 2013

@pavlina1976 jj ja uvidim jak dlouho jeste pockam... ted uz se nic nezmeni tak je to jedno 🙂 taky beres utorgestan??

pavlina1976
8. črc 2013

@petulak1988 jj beru, sestři říkala, že to může utroš držet, ale nemusí...Každá to máje holt jinak no 🙂 . Já jsem si říkala, že se nebudu pozorovat a stejně se pozoruju. Jak říkáš, teď už je to na mimi, na přírodě. Moc bych nám to všem přála, to by bylo krásný co 😀

petulak1988
8. črc 2013

@pavlina1976 jj presne tak me prvni ET to nedrzel a dostala jsem to 🙂 tak uvidime...drzim ti pesticky

pavlina1976
8. črc 2013

ty jo svítilo krásně sluníčko, teď zašlo.... do mě se dala nějaká zima 😒 , tak doufám, že zase brzo vykoukne, nebo zmrznu 😉

pavlina1976
8. črc 2013

@petulak1988 a kdy jsi to měla dostat? Já právě až 14.7., to vychází na testování. Vyšlo to, že jsem na et byla 16dc 🙂

petulak1988
8. črc 2013

@pavlina1976 jj taky to tak mam bud je mi vedro nebo zima 🙂

petulak1988
8. črc 2013

@pavlina1976 no ja byla na ET 27DC mela jsem dlouhy protokol... no jsem uz 14dni od opu tak nevim jestli uz mela dorazit

pavlina1976
8. črc 2013

@go Ahoj tak jak je? Doufám, že jsi netestovala 😉 , že až čtvrtek, pátek? Já budu testovat v pondělí, už teď je mi z toho mdlo 😀 😀 . Taky bych raději věděla hned jestli jo nebo ne? Přesně jak píšeš člověk se podle toho pak zařídí 😉 .jj všechno má svůj čas 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru