IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
1. črc 2013

@go no jo, to se máš, že máš tak málo kg .. já šíleně nabrala po hormonech a po prednisonu a po léčbě rakoviny, páč jsem ho a ještě jiné léky brala asi 6 let tak jsem se to snažila shodit a furt nic moc..takže ted si s tím lámat hlavu nebudu,ale nebudu to přehánět....... a pak konečně zhubnu🙂

pidisek
1. črc 2013

@go no ja nesnesu normálně ani deko navíc, furt jsem v pohybu i v práci, takže tohle je taky nezvyk... Ale pro pidíse cokoli!!!!!!!!! 😀

go
1. črc 2013

@janice_opice ja take nabrala po hormonech , ale pak to slo nejak dolu, i kdyz ne tak lehce jako jindy 😉 . Tim se ted nestresuj, po tom co mas za sebou, bych nejaka kila hazela za hlavu 🙂

janice_opice
1. črc 2013

@go no však :D jako vzducholod ještě nejsem:D a proto jsem si dala ty dvě kinder vajíčka:D
Já se tak těší na tu kosmetikuuuuu zítra🙂

pidisek
1. črc 2013

Tak a ja mám zase problém...uz me někdo vemte palicí fakt... Včera bolelo briško i všechno ostatní jako na ms a dneska vůbec nic ☹ me uz hrábne......

janice_opice
1. črc 2013

@pidisek hele fakt se nějak zabav at se tolik nesleduješ, zaměstnej hlavu...ted už s tím stejně nic nevymyslíš at tě bolí břicho anebo ne, prostě to dopadne a bud pozitivní a říkej si jsem těhotna!! kdy ti má přijít MS?Dokud ti nepřijde MS ta prostě těhotná jsi ! ty příznaky nejsou směrodatné vždyt máme tělo narvané hormonama!!

malinka_02
1. črc 2013

@orin77 tak to je presne jak manzel, uz to vi rodina a pulka kamaradu pry ze se nic nestane a nemame proc to tajit!

pidisek
1. črc 2013

@janice_opice ja nevím... Minula byla 12.5. Ale pak krátký protokol....tak vůbec nevím ....

janice_opice
1. črc 2013

@pidisek tak dokud to nedostaneeš tak jsi těhu --jo a i kdyby tak krev!! a basta!!! Musíme jim trochu věřit těm prckům🙂

malinka_02
1. črc 2013

@janice_opice no tak snad je to normalni!
@coralin ja si taky vzdycky rikala ze koncim ale po Ms se objevila chut jit znivu dal..

malinka_02
1. črc 2013

@pidisek heke nesmis tomu takhle podlehat, jestli si na PN tak jdi radsi do prace at se zabavis ..Jinak se zblaznis!!

lucavka
1. črc 2013

Ahojky.Tak sme se s prckem hoďku vyvenčili. Snažila jsem se uvařit, ale nějak mi stávkuje plotna 😠 . Navíc sem si udělala poslední max test co sem tu měla a samozřejmně nic. Tak zítra může být krev jen dobrý překvapení. Sem připravená na nejhorší. Holt si užiju léto a pak pro dvojčátka...

janice_opice
1. črc 2013

@malinka_02 já si myslím, že určo,ale radši si zajdi i když ty jdeš ted 4.7. že? pokud tě nic nepálí tak si myslím, že je to normální - já si na to taky pamatuju jak jsem furt lítala🙂

lucavka
1. črc 2013

Jo a jinak mě už třetí den pořádně bolí břich ☹

janice_opice
1. črc 2013

jdu si píchnoout tu jubilejní 40. injekci 😀 😀 už si přijdu za ten měsíc 😀 jak řešeto

janice_opice
1. črc 2013

nevíte někdo, jestli Decaeptyl obsahuje hcg??? nikde to nemůžu dočíst

malinka_02
1. črc 2013

@janice_opice jdu no ale do caru tam ale mohli aspon mit ty papirky a udelat mi test z moci ne? Ja mam dovolenou a kvuli dr bych musela do Prahy a to jedem v ten ctvrtek..

pavlina1976
1. črc 2013

@janice_opice já jsem si dala dnes fazolky na olivovým oleji a zapečené sýrem, chlap je umí božsky! 😉 moc na tebe myslím, opatruj se 😉 , mě už se to taky blíží 😀 , snad mi zítra řeknou, že je vše OK 😉

janice_opice
1. črc 2013

@malinka_02 jo určo jim to řekni a oni ti určo poradí...... 😉 ale věřím, že to bude v pohodě🙂

pavlina1976
1. črc 2013

@pidisek tolik to nehroť, to není dobře.....Příznaky má každá jiný a stejně ani netušíme že jsou to příznaky. A jak říká Janča, jsme narvaný hormonama 😉 😉 Teď s tím nic nenaděláš, věř to je nejdůležitější! 😉

malinka_02
1. črc 2013

@janice_opice no radsi se zeptam..

janice_opice
1. črc 2013

@pavlina1976 mńááááááááááámmmmm to milujuuuuuuuuuuuuuuuuuu juuu to bych si taky dala!!!!! Určiě ti řeknou dobrý zprávy...mě dneska holky na jiný diskuzi vyblbly s tím Pregnylem a i kámoška, že jsem dneska testla, jestli tam je a byl tam slabej doušek tak snad za těch 7 dní až budu testit tak to bude těhu doušek🙂))

janice_opice
1. črc 2013

@malinka_02 jo to je vždycky lepší---přeci jen nejsme doktorky jen tu říkáme své zkušenosti a lepší mít jistotu že je člověk v pořádku🙂

pavlina1976
1. črc 2013

@janice_opice ty jsi fakt vopice viď? Schovej testy na dalších min.7 dní 😀 , protože pak tam bude tlustá tlustice dálnice 😉 , já nám to tak přeju

janice_opice
1. črc 2013

@pavlina1976 jo však jo,ale já dneska byla vyblblá z tý kámošky a holek co psaly, že měly pregnylovku i 14.tý den...takhle mám jistotu, pro jistotu jsem to řekla i mužovi 😀 😀 😀 tak mi to posvětil když prý mi to pomže pro psychiku🙂 Pomohlo, takže mám klid, byla tam už strašně slabounká, takže už je to skoro pryč...takže až to bude // tak vím, že je to těhulkovský🙂

janice_opice
1. črc 2013

@pavlina1976 a ty havně,aby se ti tam ti tvoji bublíci vešli s těma větvema!!! 😀

pidisek
1. črc 2013

@pavlina1976 ja vím snažím se ...🙂

janice_opice
1. črc 2013

tak dobrý decapeptyl hcg neobsahuje🙂

brsh
1. črc 2013

@hhani ahoj Hanci, ja uz jsem nejak vnitrne srovnana a nesaskuju 😉 nechodim moc na Konika a uz vubec ne mezi tehule, protoze se pak vzdycky zbytecne vystihuju 😀 tak si lebedim na chate. Hrozne mi zacalo chutnat ovoce, jdu hlavne po melounech. Jediny momentalni problem je hrozne opruzeny bricho, ale pry se to.stava. Mam sudocream, tak snad zabere. A Ty to s tim kalenim za nas moc neprehanej, to po Tobe nechceme 😀 Neboj, utece to jako voda pres leto a za chvli tehulis s nama 😉

brsh
1. črc 2013

@malinka_02 ty jsi hroznej prdlous, ja taky hodne chodim.curat. Je to fakt normalni. Uz mame delohy jako pomerance , tak to.tlaci a bude hur 😉
Holciny, je nerealny vas docitat, ale na vsechny myslim. Jani, gratuluju k.jubileu. Ja radeji nepocitam, ale uz jsem zarucene presahla sto ☹ tj hnuj. Ale co, vid. Bude spuntik 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru