IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
26. čer 2013

Stejně je bezva, že u ET může být i můj muž🙂

brsh
26. čer 2013

@janice_opice no vidíš, budete mávat spolu - mně mával celej sál 😀 i s holkama, co jsme byly na pokoji, jsme se hrozně divily, proč jedou všechny ty matky tak zakaboněný ze sálu a slíbily jsme si, že my se budeme smát. A jak nás vozily a předávaly jsme si štafetu, tak jsme se tlemily jak blbky a zřízenci nechápali 😀

orin77
26. čer 2013

@janice_opice Je to bezvadné. Uvidíš svoje miláčky ještě na mističce 🙂 S manželem jsem to oba oplakali...

martas14
26. čer 2013

@janice_opice jak myslíš holka, jen to spaní na rukách po mě nechtěj celých devět měsíců, to by mě už mohlo zabit 😀 😀

janice_opice
26. čer 2013

@brsh
@orin77 no hele za těch 7 pokusů je to poprvé kdy může být někde chlap u ET přímo na sále 🙂 on se na to moc těší

janice_opice
26. čer 2013

@martas14 to nejde páč pak budeš mít plný ruce práce s mimoušem přece v zimě a to budu spát já na rukách akorát je doufám budu mít zkroucený pod zády 😀 páč snad budu mít bubenisko a tak na něm nebudu moc spát 😀

pavlina1976
26. čer 2013

@lolinek Ahoj, ach jo ☹ , zaval se prací.....to ti aspoň vždy na chvíli pomůže na to tolik nemyslet. JJ úplně vím jak se cejtíš ☹ . Druhý pokus bude ok uvidíš 😉 moc mě mrzí, že se ti napoprvé nepovedlo 😢 . Hodně sil a štěstí!

pavlina1976
26. čer 2013

@janice_opice No to je krása Janinko 😀 , ideální stav holka zlatá 😀

janice_opice
26. čer 2013

@pavlina1976 od zítra jsem na neschopence a válím se doma huráááááááááááááááá 😀 CO TÝÝÝÝÝ???

pavlina1976
26. čer 2013

@martas14 Ahoj Matinko a Janinko a všechny, tak se hlásím, holky tak to pomohlo jak jsme je trochu plísnily 😀 . Takže, 2x20, 4x19,3x18 a ještě asi trošku poporostou, nebo jsem si dnes ráno píchala ty poslední dávky....Takže opu v pátek 😀 . Tak se těším, musí tam být tři ukázkový, jeden ke mě a dva do mrazáčku......Co kdyby.......
Je mi líto, že tě takhle ta mrcha trápí, ach jo, fakt to nemáme lehký ženy!!!!!

pavlina1976
26. čer 2013

@janice_opice Já mám z tebe a těch tvých zlobilů takovou radost! 😉 . Mě primář hladil dneska po rameni a sestřičky na mě plivaly 😀 a v pátek jim mám hned zavolat, kolik že jich teda je krásnej v tý zkumavce 😀 . Tak doufám, že budu jak ty a povedou se minimálně 3 krasavci, či krasavice, potřebuju nějaký do mrazáčku víš 😉 . Dneska jsem říkala dr, že jsem jim domlouvala, a ptal se mě jak se mi to povedlo, že takhle krásně vyrostly? A já říkám vynadala jsem jim a ještě ani neví, že to budou mimina a už zlobí 😠

janice_opice
26. čer 2013

@pavlina1976 Já ti to říkala!!!!!!! to nebudou jenom tři!!!!! J8 jsem chtěla taky do mrazáčku,ale protože se to určitě povede a ta zlobilda se zakousnou tak už ani doufám nebude potřeba..přinejhorším půjdu na 8. pokus, ale to už tedy fakt silou vůle...
No je to super tak v pátek na tě budu myslet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a příští středa asi ET že? 🙂 🙂 jsou fakt krásně narostlé

jaka17
26. čer 2013

@pavlina1976 skvělýýý 😀 😀 😀 velké gratulace a tfuj tfuj tfuj......a´t je i dál všechno jak má...

janice_opice
26. čer 2013

už zase bulím holky:((( na recepci je spousta květin a svíček 🤐 🤐 🤐 🤐
http://www.datart.cz/spolecnost/tiskova_zprava/...

pavlina1976
26. čer 2013

@janice_opice na osmý pokus fakt už nepůjdeš, ty se na tebe tak těší, že se nepustí za nic na světě 😉 , bude to ok! To je prostě jasný! Jj buď v úterý, nebo ve st na et. Ty jsi Jani neměla prodlouženou kultivaci?

orin77
26. čer 2013

@janice_opice Je to velmi smutné, když odejde člověk natožto někdo koho jsi osobně znal. Až mi z toho běhá mráz pozádech. ☹

janice_opice
26. čer 2013

@pavlina1976 no embryolog a doktorka rozhodli, že jdu zítra pro ně tak jim budu věřit!!! Prý to jsou rychlíci tak uvidíme

janice_opice
26. čer 2013

@orin77 no jak tam píšou nebyl to jen výkonný ředitel, šéf a kolega, ale skvělej chlap

pavlina1976
26. čer 2013

@jaka17 děkuju moc, těším se 😉 , vždyť víš nervíky budou dál.....ale dopadne to dobře! Jsi hodná, že tu s náma jsi a podporuješ nás 😉 , za chvilku se k nám s nanučkem zase přidáš a pak to budeme prožívat zase s tebou 😀 . Rozmrazí se krásně, už abys ho měla zas u sebe 😉

janice_opice
26. čer 2013

@pavlina1976 hele prý moc u embrijek,když je méně jak 5 tak PK nedělají - prý v děloze je jim nejlépe....
Jo a budu mít embryoglue 🙂

jaka17
26. čer 2013

@pavlina1976 díky, nemůžu vás opustit, dokud to všechno dobře nedopadne....no a taky mi to nedá, neb ve škole už se houby děje...tak se držte a já budu fandit...

pavlina1976
26. čer 2013

@janice_opice Tak to teda joooo no, když to říkají nejpovolanější 😀 . Budu na tebe zítra myslet, ať ti je tam položí jako do peřinky 😀

petulak1988
26. čer 2013

Ahojky mohu se k vam pridat???podstupujeme druhe IVF a jsem druhy den po OPU a zitra bych mela mit transfer ale bohuzel jsem z 12ti foliku mela jsem 5zralych vajicek a z tech vcera uz bylo jen 3 se spravnym vyvojem...tak mam strach aby do zitr vubec nejaky zbyl ☹ Prvni IVF jsem mela 50foliku a z neho 41vajicek...jenze z neho zbalo jen jedno na zavedeni a dve se zmrazili no a ja mela silny hyperstimulacni syndrom ..skoncila jsem na jipce ☹ a nevyslo ani ET ani KET...

pavlina1976
26. čer 2013

@janice_opice Co to je za novoty čečéééé

orin77
26. čer 2013

@janice_opice Takže to chceš mít pojištěné ze všech stran a mimísky si přilepit 🙂

janice_opice
26. čer 2013

@jaka17
@pavlina1976
já se budu strašně smát až mi je tam přilepí tím lepidlem:DDDDD mně to přijde fakt vtipný 😀 😀 lepidlo na embrijka

orin77
26. čer 2013

@petulak1988 Ahoj vítej mezi námi.

janice_opice
26. čer 2013

@orin77 😀 😀 😀 😀 mnooo hele je to 7.pokus tak cooo co to nezkusit, tojsem za prvé nikdy předtím neslyšela a i kdyby to mělo fungovat jako placebo tak co si to nepojistit 😀

pavlina1976
26. čer 2013

@petulak1988 Ahoj, ty bláho to je hodně vajuch, když jsou 3 tak super 😉 , určitě do zítra vydrží a ještě se vylepší a budou se těšit k tobě zase zpátky 😉 , kolik si jich necháš dát?

janice_opice
26. čer 2013

@petulak1988 Ahoojjjjj téééda ty jsi pěkná zásobárna na folíky....... hele já například měla problém s celou stimulkou, rozhodování,jelsti se to stopne nebo ne - rostly mi jen tři folíky...a ejhle - odsáli mi 5 vajíček, oplodnily se 3 a ti tři Vikingové se vyvíjí a zítra si pro dva z nich jdu!!!! Takže neztrácej naději a věř!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru