IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
8. lis 2013

@verkuska Přesně tak
😉

verkuska
autor
8. lis 2013

@vanushka tak jsem poplivala celý monitor a každou z vás pro štěstí a hlavně, abych vás nakazila :D :D

muddledgirl
8. lis 2013

@verkuska Hi, já taky..... 😀

chrisula
8. lis 2013

@verkuska to ti teda veriim,opatruj se hlavne...

verkuska
autor
8. lis 2013

@chrisula teď to teprve začne, budu se střežit jak oko v hlavě, aby se ve mě miminku líbilo 🙂

stazina1
8. lis 2013

@verkuska wau tak to je fakt krásna správa na večer 🙂 ,tak len sa pekne opatruj a nech miminko krásne rastie 🙂
A nám snažilkám snad vela stastícka a nech aj v našich bruškách sa miminkám páči 🙂

vanushka
8. lis 2013

@verkuska diky diky, chytam virus 😝

suzik161
8. lis 2013

Také chytám virus a vá holky velikááááááááááááááááanská gratulace 😉

zazy
8. lis 2013

Jéééééééé další těhulinky se ke mě přidali,jupíííí,čekala jsem s napětím,jak dopadnete a že mě budete následovat,jsem Vám posílala těhu virusky.Ženy neuděláme si nějakou tabulku,at máme přehled,která je v jaké fázy,je to jen nápad.Jinak já byla dneska znovu na krvi,hcg stouplo,byl vidět gest. váček,akorát jsem vyfasovala Estrapatch náplasti,páč mám málo nějakého hormonu a za týden znovu na kontrolu

verkuska
autor
9. lis 2013

@zazy s tou tabulkou to je celkem fajn nápad 🙂

jinak holky až dneska slabá druhá čárka na testu :D fakt nechápu.... asi to HCG málo vyčůrávám :D a mě bylo divné, že já takový náruživý spáč už týden nespím od šesti rána :D takže jeden z příznaků těhotenství 🙂

stazina1
9. lis 2013

@verkuska
No tak to je teda fakt dobré,stresy už rovno od začiatku,to by som fakt neverila,že tie tehot.testy sú na prd 🙂
No vidíš,a ja musím vstávat o šiestej aj keby som nechcela 🙂 moje díte od narodenia má spánek na nič,ale aj tak je to lepšie donedávna sme vstávali o piatej 🙂
Tu je počasie na nič,prší ako divé,nič sa mi nechce ☹

javon
9. lis 2013

ahoj, teprve dnes dočítám včerejšek, večer jsme byli v kině a holky - mudleddgirl a verkuska, nádherný zprávy, moc gratuluju,opatrujte se!!! to je přesně to co jsme tu potřebovali, povzbudit, na začátku diskuze hned první dvě holčiny jsou těhule, dodáváte mi moc naději a věřím že nám to ted klapne taky. mějte se hezky, přeji všem krásnou sobotu - i když u nás teda leje jako z konve ☹ .

verkuska
autor
9. lis 2013

@stazina1 @javon no u nás je pod mrakem, ale neprší,už jsme stihli i procházku 🙂

muddledgirl
9. lis 2013

@zazy Podle těhu kalkulačky bych měla být 4+3, kontrola + ultrazvuk 28.11. 😉 Všechny je tu nakazíme... 😀

muddledgirl
9. lis 2013

@verkuska Já jsem spáč jak kdy,ale teˇje to děs...Každý den o půl pátý až v pět ráno už vzhůru....někdy naštěstí usnu přes den, protože když bych měla jít spát, vůbec se mi nechce...Čučím třeba do půl 1...Takhle pár dní a pak to se mnou sekne třeba i na deset hodin..

muddledgirl
9. lis 2013

@javon Děkujeme kočko, opatrovat se budeme...a vy nás všechny budete následovat.... 😉

muddledgirl
9. lis 2013

@suzik161 😉

muddledgirl
9. lis 2013

@verkuska Co používáš za test...na mamatestech se to pořádně objevila až 15.den...na max 13.den odpoledne krásně vidět....třeba máš moc vysoké hcg na obyč. testy... 😀

muddledgirl
9. lis 2013

Jsem se těšila, že v těhu, mě nebude honit mlsná a je to naopak, to co mi nejlépe dělá je sladké...ch jo....Mimísek bude po mně, sladkomil... 😀

verkuska
autor
9. lis 2013

@muddledgirl mamatestem jsem testovala už od středy 🙂 jinak s tím sladkým mi povídej, ale co, já si to užiju, koneckonců moje poslední miminečko, tak se pěkně rozmazlím 🙂

muddledgirl
9. lis 2013

@verkuska No, jo...tam jsem lovila celou dobu duchy....i 13,den až Dr.max ukázala pěkne....Taky to máš tak, že nevíš na co máš chuť.....vůbec nevím co jíst, protože chuť mám fakt jen na blbiny.Naštěstí aspon miluju zeleninový saláty, acido, tvaroh a ovoce....Moje mamka jedla zákusky, když se mnou byla těhotná a větrníkům a indiánkům se vyhýbám do dnešek, protože jinak bych se tím klidně cpala celý den... 😀 😀 😀

verkuska
autor
9. lis 2013

@muddledgirl no já mám chuť na zeleninu a ovoce a šílenou chuť na řepu, po které se fakt můžu zabít, dneska mi muž vaří řepovou polévku :D mimochodem, je prý v ní hodně kyseliny listové, tak asi proto :D :D jinak jím od každého něco, v podstatě na co mám chuť, tak si dám 🙂

muddledgirl
9. lis 2013

@verkuska Já taky jím na co mám chuť,snad nebude 30kg nahoře za těhotenství, v práci to chci do 3.měsíce utajit a každý měsíc musím podepisovat výkaz, všichni vědí co jsem podstoupila....to zas bude dotazů..... 😉

stazina1
9. lis 2013

Dievčence,tak konečne som dostala MC,tak dúfam,že sa to už rozhýbe,krv a tak dalej....... 🙂

muddledgirl
9. lis 2013

@stazina1 To víš, že jo, kočko... 😉

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl tak mam jen 3 folikuly...zatiim tak ze prej to nenii dobree.mela jsem spatny hormonalni profil ,tak jsem s tim i pocitala...

muddledgirl
9. lis 2013

@chrisula Ach jo.....to mě mrzí....a oni Ti nenavýší dávku?Vždyť by se to dalo dohnat,si myslím... 😉

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl dali mi jeste at si picham jeste navic do zadku injekci v poledne...v pondeli opetr ultrazvuk

chrisula
9. lis 2013

@chrisula kolik jsi mela ty folikulu a to v nem je vzdy vajicko,nebo muze byt i prazdny,ze?no vidiim to blede

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl no a ony mi treba ty vajicka ve ctvrtek odeberou a spoji se spermii hned,ze?kdyby alespon 1 vydrzelo a bylo kvalitnii