IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
9. lis 2013

@chrisula Já nevím,kolik jsem měla folikulů.Vajíček jsem měla poprvé17 a teď 42....No, to nevím,jestli může být prázdný....Ano, odeberou a hned spojí....Moc na Tebe myslím,aby to už vyšlo...Teˇnaposled jsem měla 200 jednotek ráno, 100 večer a asi od 4. dne 200 a 200,proto jsem jich měla tolik...

muddledgirl
9. lis 2013

@chrisula Jo, vlastně 4.den jsem měla asi 15 folikulů...Ale tři nejsou tak málo, vždyť máš před sebou jestě x dní... 😉

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl no uvidiime🙂s tim nic stejne nenadelam,opatruj se

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl ja picham 2 krat denne 150 jednotek a ted mi pridali neco do zadku jeste

muddledgirl
9. lis 2013

@chrisula Ty máš kočko taky puregon vid?

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl jn puregon mam,pročpak?

muddledgirl
9. lis 2013

@chrisula Ten jsem měla taky......Moc Ti přeju,aby tam bylo to nejkvalitnější vajíčko a bylo z toho miminko... 😉

verkuska
autor
9. lis 2013

@muddledgirl kdypak máš jít na ultrazvuk?? Já 18.11.

muddledgirl
9. lis 2013

@verkuska Jéé,Ty se máš, já až 28.11....asi to už nevydržim.. 😀 A jak Ti je kočko?

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl děkuji ale docent mi rekl,at si nedavaam nadeje.

muddledgirl
9. lis 2013

@chrisula Fakt jo?To je teda podpora.....Ach jo.....No, uvidíš,věřím, že se tam aspoň to jedno, za to kvalitní najde... 😉

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl to jako kdyz mam 3 folikuly tak v kazdem je bud 1 vajicko?nebo v nekterem neni zadne?nechapu to

muddledgirl
9. lis 2013

@chrisula Jo, to já právě nevím,ale myslím, že vždy je.....zkusím zjistit... 😉

chrisula
9. lis 2013

@chrisula jsem se tam dnes trochu rozbrecela...trapas,ale to samo 😢

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl dekujuuu budes hodnaaa,kdyz mi pridali jeste davku neceho jineho na pichani do zadku,tak treba jeste neco naroste do te doby nez mi to odsaji,

muddledgirl
9. lis 2013

@chrisula Aha, tak prý může být prázdný, našla jsem to na netu.... 😢

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl ahaaa tak to je v hajzlu,ale dekuju

muddledgirl
9. lis 2013

@chrisula Při zvýšení dávek by to mohlo být v pořádku,ale nejsem doktor....je to jen můj názor....Že jsi brečela u doktora?To nic, to je pochopitelné.....Já řvu vždy po narkoze a je mi hrozně trapně....A po 3. transferu jsem moc doufala, že to bude o.k.,byli tam 2 fazolky... a nic...na tt jsem hledala duchy...a když řekli, že negativní,,,,tak se mě po tvářích koulely slzy.... 😉

anzet
9. lis 2013

@chrisula Může být prázdné. Né každý folikul obsahuje vajíčko ☹ Ale to určitě nebude tvůj problém!!

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl chudačku,ze si ale vytrpime,vysla jsem z te ordynace a uplne me hlava bolela

chrisula
9. lis 2013

@anzet no obavaam se ,ze bude 😒 mam uplne spatny hormonalni profil...vis

muddledgirl
9. lis 2013

@chrisula jj, ale věřím, že to nakonec vždy bude mít dobrý konec...A co přesně ji měla špatné?

anzet
9. lis 2013

@chrisula Nevěšte hlavu holky, jednou to vyjít prostě musí. I já věřím, že mě to jednou potká.
A psychika je na tom asi to nejhorší...snažíme se to ustát, ale čím silnější se snažíme být, tím spíše se zhroutíme. Asi to máme všechny podobně.

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl hormonalni profil byl spatnyy to znamena prej ze mam vajecniik uz vyzdimany jako 40 leta zena a je mi 33

chrisula
9. lis 2013

@anzet presne tak to je,musiime vydrzet 🙂

anzet
9. lis 2013

@chrisula A dělat s tím budou co? Hormonální stimulace a nebo nějaká pauza, aby se vaječníky vzpamatovaly?

chrisula
9. lis 2013

@anzet no ted podstupuji stimulaci hormonalni,ale vajecnik nereaguje

muddledgirl
9. lis 2013

@chrisula Aha, to jsem nevěděla, to potom vysvětluje, že tam je méně folikulů.... ☹ Ale uvidíš kočko... 🙂

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl vsak jo uvidiim,mej se pekne 🙂

anzet
9. lis 2013

@chrisula I to se stává. Ale nic není ztraceno. Něco se tam najde. Stačí i to jedno vajíčko.