IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

chrisula
9. lis 2013

@anzet dekuju za podporu,me dnes docent rekl at radsi necek nic dobreho,po tom co videl jen ty 3 folikuly

anzet
9. lis 2013

@muddledgirl
@chrisula
Mizím holky, držte se. 😉

chrisula
9. lis 2013

@anzet dobrou jdu se taky koupat 😉

muddledgirl
9. lis 2013

@chrisula 😉 neboj..

anzet
9. lis 2013

@chrisula 3 folikuly jsou pořád OK. I doktoři se někdy mohou zmýlit. Nechce, aby sis dělala plané naděje, ale....mojí kamarádce řekli, že vlastní dítě nikdy mít nebude - a dnes má 3 mrňousy, zcela přirozeně. A druhé kamarádce, která má neplodného manžela a problémy s tvorbou folikulů to samé - a dnes čeká Aničku 😉 Taky přirozeně, bez jejich zásahu. Takže: HLAVU VZHŮRU, NADĚJE UMÍRÁ JAKO POSLEDNÍ.

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl trochu se bojii,noo dost

muddledgirl
9. lis 2013

@chrisula Já Tě chápu....kočko.... A Ty jdeš ještě na ultrazvuk před OPU?

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl v pondeli jedu opet na ultrazvuk to bude 9 den co stymuluju

chrisula
9. lis 2013

@chrisula sama neviim ktery den mi odsaji ty vajicka,pokud tedy budou..

muddledgirl
9. lis 2013

@chrisula To by Ti už snad měl v pondělí říct, myslím....Budu na Tebe myslet... 😉

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl dekuju v pondeli mi pisni vecer kolem 7 vecer odepisu ti .jedu tam odpoledne

muddledgirl
9. lis 2013

@chrisula Určitě kočko.....Já mám koníka skoro pořád zapnutého.... 😉

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl tak se mej pekne...v pondeli uz nejdu do prace ,tak budu na pc urcite uz rano pisni mi 🙂

muddledgirl
9. lis 2013

@chrisula Taky se měj moc hezky...o.k.,....akorát ráno musím na osmou na krev....kvůli štítné žláze, v těhotenství je většinou nutné zvýšit dávky léku,ale pak tu zas budu... 😉

chrisula
9. lis 2013

@muddledgirl tak se opatruj hlavne,tak v 10 to zapnu v pondeli ahoooj jdu se koupat 🙂

muddledgirl
9. lis 2013

o.k.pa pa 😉

verkuska
autor
10. lis 2013

@muddledgirl @chrisula holky to já se rozbrečela, i když mi řekli,že to tam je :D no jsem se zkoro zhroutila....

@muddledgirl no tak to se fakt mám, že jedu už 18.... jsem se koukala, že už by srdíčko mělo bít.

@chrisula naděje opravdu umírá poslední.... uvidíš zítra, budu ti držet palečky

chrisula
10. lis 2013

@verkuska jsem zvedava,kez by alespon 1 vajičko bylo dobre...

muddledgirl
10. lis 2013

@verkuska Jo,jo, já málem taky,ale doufala jsem,když jsem měla pozitivní testy.....takže jsem to ustála....ale až uvidím srdíčko,tak to bude tutovka...Jede s Tebou na ultrazvuk manžel? 😉

muddledgirl
10. lis 2013

@chrisula Já na Tebe taky budu myslet, holka naše... 😉

chrisula
10. lis 2013

tak dekuju ti zlato🙂

chrisula
10. lis 2013

@verkuska take ja drziim palecky,at mas kontrolu v poradku🙂

verkuska
autor
10. lis 2013

@muddledgirl no jedeme spolu určitě, to si nenechá ujít 🙂
@chrisula bude dobré, není možné.... a z něho to nejlepší embryjko, které nedá pokoj devět měsíců 😉

muddledgirl
10. lis 2013

@verkuska Jo,jo se mnou taky přítel půjde.. 😉

verkuska
autor
10. lis 2013

@muddledgirl já mám taky přítele, teda snoubence, ale svatba se odkládá, až se narodí miminko 🙂 na mě by to byl moc velký rozruch 🙂

muddledgirl
10. lis 2013

@verkuska No,to u nás svatba nevím kdy...ale já na to nespěchám...mluvíme o tom už nějakou dobu,ale vůbec si nedokážu předstvit,jak to jednou proběhne....Přítel má rodiče kolem 350 km daleko....A nevím,jak bych tam dostala mé tety, ségru a kamarádky...když nemáme ani jeden řidičák....Ale já bych chtěla svatbu až když prckoj budou dva, tři...ať si to taky užije... 😉

verkuska
autor
10. lis 2013

@muddledgirl já na to taky nespěchala, ale když mi připravil takovej šok a jednoho krásného dne mě pozval na večeři a pak si přede mnou klekl, tak nešlo říct ne :D a ještě mi pak říkal, že mi to chtěl dát do jídla nebo pití, ale že prej sem takové jelito, že bych to polkla a ani mu nevěřila, že tam ten prstýnek byl :D :D

verkuska
autor
10. lis 2013

@muddledgirl co jinak, jakpak se cítíš?? Mě pobolívá mírně hlava pořád a je mi tak nějak šoufl už týden od žaludku.... a pořád brkám a prdím :D :D

muddledgirl
10. lis 2013

@verkuska 😀 Mně taky pobolívá občas hlava, občas tlačí žaludek a jsem unavená...ale jinak v poho,takže dobrý....Hlavně,že neblinkáme.... 😉

muddledgirl
10. lis 2013

@verkuska Jo, tak něco takového si představuju, že by řekl přítel, že mi to chtěl někam skovat,ale raději ne, že bych to spolkla... 😀