• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v říjnu, listopadu 2013

24. července 2016 
@anzet dekuju za podporu,me dnes docent rekl at radsi necek nic dobreho,po tom co videl jen ty 3 folikuly
9. lis 2013 v 19:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@chrisula
Mizím holky, držte se. :wink:
9. lis 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anzet dobrou jdu se taky koupat :wink:
9. lis 2013 v 19:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chrisula 3 folikuly jsou pořád OK. I doktoři se někdy mohou zmýlit. Nechce, aby sis dělala plané naděje, ale....mojí kamarádce řekli, že vlastní dítě nikdy mít nebude - a dnes má 3 mrňousy, zcela přirozeně. A druhé kamarádce, která má neplodného manžela a problémy s tvorbou folikulů to samé - a dnes čeká Aničku :wink: Taky přirozeně, bez jejich zásahu. Takže: HLAVU VZHŮRU, NADĚJE UMÍRÁ JAKO POSLEDNÍ.
9. lis 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl trochu se bojii,noo dost
9. lis 2013 v 19:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula Já Tě chápu....kočko.... A Ty jdeš ještě na ultrazvuk před OPU?
9. lis 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl v pondeli jedu opet na ultrazvuk to bude 9 den co stymuluju
9. lis 2013 ve 20:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula sama neviim ktery den mi odsaji ty vajicka,pokud tedy budou..
9. lis 2013 ve 20:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula To by Ti už snad měl v pondělí říct, myslím....Budu na Tebe myslet... :wink:
9. lis 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl dekuju v pondeli mi pisni vecer kolem 7 vecer odepisu ti .jedu tam odpoledne
9. lis 2013 ve 20:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula Určitě kočko.....Já mám koníka skoro pořád zapnutého.... :wink:
9. lis 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak se mej pekne...v pondeli uz nejdu do prace ,tak budu na pc urcite uz rano pisni mi :slight_smile:
9. lis 2013 ve 20:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula Taky se měj moc hezky...o.k.,....akorát ráno musím na osmou na krev....kvůli štítné žláze, v těhotenství je většinou nutné zvýšit dávky léku,ale pak tu zas budu... :wink:
9. lis 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak se opatruj hlavne,tak v 10 to zapnu v pondeli ahoooj jdu se koupat :slight_smile:
9. lis 2013 ve 20:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k.pa pa :wink:
9. lis 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl @chrisula holky to já se rozbrečela, i když mi řekli,že to tam je :D no jsem se zkoro zhroutila....

@muddledgirl no tak to se fakt mám, že jedu už 18.... jsem se koukala, že už by srdíčko mělo bít.

@chrisula naděje opravdu umírá poslední.... uvidíš zítra, budu ti držet palečky
10. lis 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verkuska jsem zvedava,kez by alespon 1 vajičko bylo dobre...
10. lis 2013 v 16:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska Jo,jo, já málem taky,ale doufala jsem,když jsem měla pozitivní testy.....takže jsem to ustála....ale až uvidím srdíčko,tak to bude tutovka...Jede s Tebou na ultrazvuk manžel? :wink:
10. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula Já na Tebe taky budu myslet, holka naše... :wink:
10. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak dekuju ti zlato:slight_smile:
10. lis 2013 v 16:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska take ja drziim palecky,at mas kontrolu v poradku:slight_smile:
10. lis 2013 v 16:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jedeme spolu určitě, to si nenechá ujít :slight_smile:
@chrisula bude dobré, není možné.... a z něho to nejlepší embryjko, které nedá pokoj devět měsíců :wink:
10. lis 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verkuska Jo,jo se mnou taky přítel půjde.. :wink:
10. lis 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já mám taky přítele, teda snoubence, ale svatba se odkládá, až se narodí miminko :slight_smile: na mě by to byl moc velký rozruch :slight_smile:
10. lis 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska No,to u nás svatba nevím kdy...ale já na to nespěchám...mluvíme o tom už nějakou dobu,ale vůbec si nedokážu předstvit,jak to jednou proběhne....Přítel má rodiče kolem 350 km daleko....A nevím,jak bych tam dostala mé tety, ségru a kamarádky...když nemáme ani jeden řidičák....Ale já bych chtěla svatbu až když prckoj budou dva, tři...ať si to taky užije... :wink:
10. lis 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já na to taky nespěchala, ale když mi připravil takovej šok a jednoho krásného dne mě pozval na večeři a pak si přede mnou klekl, tak nešlo říct ne :D a ještě mi pak říkal, že mi to chtěl dát do jídla nebo pití, ale že prej sem takové jelito, že bych to polkla a ani mu nevěřila, že tam ten prstýnek byl :D :D
10. lis 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl co jinak, jakpak se cítíš?? Mě pobolívá mírně hlava pořád a je mi tak nějak šoufl už týden od žaludku.... a pořád brkám a prdím :D :D
10. lis 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska :grinning: Mně taky pobolívá občas hlava, občas tlačí žaludek a jsem unavená...ale jinak v poho,takže dobrý....Hlavně,že neblinkáme.... :wink:
10. lis 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska Jo, tak něco takového si představuju, že by řekl přítel, že mi to chtěl někam skovat,ale raději ne, že bych to spolkla... :grinning:
10. lis 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek