IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
17. črc 2014

@suzik161 hi hi...asi jo....po umělku jsem myslela,že půjde do termínu....

suzik161
18. črc 2014

Ahoj, dnešní test vypadá stejně, další test bude v neděli. Doufám, že to bude již čárka 😀 děkuji za palce!!!

muddledgirl
18. črc 2014

@suzik161 to bude dobrý věřím tomu..

muddledgirl
18. črc 2014

@suzik161
@verkuska..
Jinak hlásí,že jsem se dnes ptala na Hamiltona po prohlídce a mám ho už podruhé udělaný... 😀 😀 😀 😀 Další KO v úterý když nic...ale já myslím,že do víkendu to bude... 😀

verkuska
autor
18. črc 2014

@muddledgirl takže jako pořád nic jo?? A pohyby ctíš?? Nechci strašit, kamarádce se teď zdálo, že necítí, pro jistotu jela do porodky a přijela za pět minut 12 ☹ okamžitě císař a malou ji vezli do Ostravy.... ale snad bude vše v pořádku. A to je právě ta, co jsem ji předpověděla porod v den termínu...

verkuska
autor
18. črc 2014

@muddledgirl takže je vše ok 🙂 to jsem ráda 🙂

muddledgirl
18. črc 2014

@verkuska cítím..dnes jsem byla na kontrole... 😉 malý ještě nemá ani hlavičku úplně úplně dole...

muddledgirl
18. črc 2014

@verkuska miminka hodně spí..nabírají sílu na porod...stačí 12x za den ......

verkuska
autor
18. črc 2014

@muddledgirl snad už to po tom hmatu pujde 🙂 ty nás teda hezky napínáš 😀 😀

verkuska
autor
18. črc 2014

@suzik161 dělala jsi ráno testík 🙂

suzik161
18. črc 2014

@verkuska ahoj, dělala, je tam ta samá čárka jako včera. Jsem 7.den po KET, takže je ještě brzo, ale snad to bude dobré.

verkuska
autor
19. črc 2014

@suzik161 určitě bude 🙂 smůly už sis vybrala až až, teď je na řadě štěstíčko 🙂

suzik161
19. črc 2014

@muddledgirl ak jak Sam??? Vy nás teda napínáte!!!
@verkuska děkuji moc, snad máš pravdu, včera jsem slabounce zašpinila, tak snad si tam dělal prcek místo 😀

verkuska
autor
19. črc 2014

@suzik161 tak to je jasné, se zavrtává 🙂

muddledgirl
19. črc 2014

Ahoj kočky..ráno v šest mi prdla voda...před sedmou jsem dostala provokovacku...a od té doby jsem. Na čekankach..

zazy
19. črc 2014

Ahojky děvčata @muddledgirl no tak,že by se konečně začlo něco dít.Jsem už taky mc zvědavá na Samíka.Budu dneska na tebemyslet,at máš pokud možno co nejmím bolestivý porod a hlavně at už to máš za sebou a pak fotečku,ju.@suzik161 dušík tam byl to je super,tenokrát to musí vyjít,páč potřebujeme pokračovatelky,budu držet pěstičky at čárečka sílí.Jinak malá je naprosto úžasná pořád papá a spinká,občas nás zazlobí pdíky,už jsem dala dvakrát kapičky.Jinak já už docela v poho,bříško ještě sem tam pobolí a močáček taky trénuju,musím chodit dřív na záchod,ne na poslední chvíli,to bych se asi počůrala,ale to je prý normální,když nebyl tak dlouho namáhán,to se prý časem zase spraví.Za 4 týdny jdu na urologii na kontrolu.Ale jsem tak strašně ráda,že jsem doma a že už mám vše za sebou.Jsem divná,dneska jsem byla nakoupit a šla na proti mě těhulka a já ji na jednu stranu to bříško záviděla,protože už to nikd nebude.Jinak Verunka by Viktroku pořád jen pusinkovala,dávala ji dudlíček atd,musím ji docela hlídat.

verkuska
autor
19. črc 2014

@muddledgirl tak konečněěěě 🙂 držím palečky, ať je to rychlé a pokud možno co nejmíň bolestivé 🙂 moc se těším na první fotečky 🙂

@zazy my jsme se kapičkám zatím vyhli 🙂 no ale taky nás to někdy trápí, jen se mi zdá, že teď se to už nějak spravilo, tak nevím.... dudlík dávám i já, jen tak na chvilku na uklidněnou 🙂 ale stejně ho vyplivuje Vikulka naša malá 🙂 raději se nosí 😀

suzik161
19. črc 2014

@muddledgirl myslím na tebe a držím palce!!!

suzik161
20. črc 2014

@zazy
@verkuska ahoj, čárka tam stále je a je o odstín tnmavší, je vidět i po zaschnutí jako duch. Ty ostatní po zaschnutí skoro nejsou. Dneska jsem to nevyfotila, ptž ráno(3:30) jsem nějak neměla umělecký talent a nešlo mi to 😒 myslím si, že je to dobré a při KETu je tohle brzo na testování, nevím proč, ale je. F

verkuska
autor
20. črc 2014

@suzik161 brzy to je určitě celých 14 dní 🙂 ale tak je to takové pro klid duše... aspoň něco tam je 🙂 mě doktor říkal, že každému říká, ať si ty chcankové testy nedělají ženské ( fakt řekl chcankové 😀 😀 ) že buď tam ta čárka je a těhu nejsou a pak jsou šíleně zklamané, nebo není, pak se jdou ožrat a přitom těhulky jsou 🙂 no já na testíku doma nebyla, stejně jsem si pořád říkala, že jsem, opít jsem se nešla a těhulka jsem byla 🙂 no že zkrátka během těch 14 dní jsou ty testy ještě velmi nespolehlivé. Takže v klidu, těhulka určitě jsi 🙂

verkuska
autor
20. črc 2014

@muddledgirl tak určitě už máš miminko taky 🙂 je to jasné, když už nám tu nepíšeš 🙂 hned jak budeš moci, tak se ozvi, co a jak probíhalo, jak se daří malému a hoď nám tady nějakou fotku, ať tu nejsou jenom Viktorky 🙂

muddledgirl
20. črc 2014

@verkuska v sobotu v šest ráno prdla plodovka...v sedum vyvolávacka...pak oxytocin 2x...v deset večer otevřená na sedm prstů...jenže o půlnoci ještě mimi nebylo sestouple...tak antibiotika a prašek na bolest..který skoro nezabral.Dnes ráno v sedum provokovacka...před tlačenim..dán na moji žadost analytiků do žíky.V deset padesát se narodil. Měří 51 cm a váží 3.502 g:-* Už jsem hodl i kojila:-*

suzik161
20. črc 2014

@muddledgirl Teda ten tě potrápil!!! Ale už je u vás!! Gratuluji a užívejte si to!!!

muddledgirl
20. črc 2014

@suzik161 přesně kočko...:-*

verkuska
autor
20. črc 2014

@muddledgirl tak to bylo joooooooo dlouhé.... dávala sis epidural?? A co tatínek?? Byl u porodu?? Samík má skoro tak, jak Viktorka 🙂 měla 49cm a 3 490g 🙂 gratulace mamino a užívej si první dny miminka 🙂

zazy
21. črc 2014

muddledgirl@ tak moc gratuluji mamino,normálně jsem se rozplakala,ani nevím proč,to jsou ty hormony,asi,že už to máš taky za sebou.Holky já bych tu malou samou láskou umačkala,ale i tu starší,jsem tak moc ráda,že ty děti mám,nebýt toho,že už je medicína na takové úrovni,tak bych holky nkdy neměla a to je hrozná představa.

muddledgirl
21. črc 2014

MOC DĚKUJU KOČKY...DÍKY MEDICINE JE Samík taky..a Vikorky.Tatínek byl u porodu asi od tří do půlnoci a v neděli až na tlačení:-*Epidural jsem nechtěla ani oxytocin...tak jsem měla analgetikum do žíly:-*

verkuska
autor
23. črc 2014

@zazy já jsem na tom úplně stejně s těma mýma holčičkama 🙂 taky bych tu moji Vikulku upusinkovala nejraději, chudák, je celá ode mě celá uslintaná, jak ji pořád dávám ty puChorvatska, tak tu te´d pusovat nemůžu, ale ani jak je doma, přede mnou zdrhá 😀 díky za ty pokroky, za to všechno.... taky bych jinak byla bezdětná...

verkuska
autor
23. črc 2014

@muddledgirl už jste doma nebo stále v nemocnici?? 🙂

verkuska
autor
23. črc 2014

@suzik161 tak jak jdou testíky?? Sílí čárka?