IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
4. lis 2013

@smillleee Tak jsme na tom stejně, držím pěstičky...já tři dny ležela teda furt,ale pak už na to prdim..akorát jsem byla na nerv z toho ležení

muddledgirl
4. lis 2013

@smillleee Ne, mně to nikdo nenabízel..ani nedoporučoval....věřím embryologům... 😉

verkuska
autor
4. lis 2013

@chrisula no určitě i psychika, i když mě se zdá, že jsem na to nějak minule nemyslela a stejně to nedopadlo :/

verkuska
autor
4. lis 2013

@smillleee na krev mám jít po čtrnácti dnech....

verkuska
autor
4. lis 2013

@smillleee taky mi nikdo nic takového nedoporučoval

verkuska
autor
4. lis 2013

@muddledgirl no naděje ve mě silně roste 🙂 tak nějak cítím, že by to teď mohlo vyjít

muddledgirl
4. lis 2013

@verkuska Znáš to,musíme věřit, většinou se 12.-14.den nejdýl něco na testu objeví,ale nemusí... 😉

verkuska
autor
4. lis 2013

@muddledgirl zkusím testnout zase ve středu 🙂

muddledgirl
4. lis 2013

@verkuska Někdo to vydrží netestovat, já to vydržela jen poprvé, nic...a pak už jsem vždy testovala.......určitě...

verkuska
autor
4. lis 2013

@muddledgirl já to taky vydržela jen u prvního a to mám zrovna dceru, tak jsem chtěla zkusit, jak na tom teda ty testy jsou, zda jsou či nejsou spolehlivé už tak brzy .... 🙂

muddledgirl
4. lis 2013

@verkuska No, to jsem taky zvědavá....Zkusila jsem i clearblue compact, ale ten je až od 50 iui a je tam slabá,ale to si myslím, že je fakt blbost.....no uvidíme v pátek, viď?Budu na Tebe myslet... 😉

verkuska
autor
4. lis 2013

@muddledgirl že by dvojčata?? 🙂

muddledgirl
4. lis 2013

@verkuska Jednovaječný?No,já nevim,dokdy se ty buňky dělí....Já měla transfer po 3 dnech.....a v tom šoku, že transfer proběhl /bála jsem se,že ne, bolesti byly velký/ jsem se zapomněla zeptat v jakým stádiu do mně vložili embryo.....Jen doktorka řekla, že je hodně kvalitní....Mně by dvojky nevadily.....Je to určitě masakr,,,ale vzhledem k tomu, že tu nemáme rodiče....tak nevím,jak by jsme to dělali s dvěma dětma... 😉

muddledgirl
4. lis 2013

@verkuska myslím tím skloubení práce a dvou dětí ne stejně narozených...jsem to špatně napsala... 😀

verkuska
autor
4. lis 2013

@muddledgirl to byste si zvykli :D lepší dvě než nic 🙂 no kdo ví....jsem na to zvědavá

muddledgirl
4. lis 2013

@verkuska Já nevim,jestli to je možný...... 😀 Já jem teda dvojky chtěla vždy,ale teď jsem dala jedno, protože to bylo 2.ivf ...aby kdyby se nedařilo nám pojišťovna přispívala na 4 pokusy.... 😉

chrisula
4. lis 2013

@muddledgirl ty testy jsou velmi spolehlive,pokud tam mas slabou ,tak v patek bude silna,ne???

muddledgirl
4. lis 2013

@chrisula gs mamatest nebo clearblue compact myslíš? Já měla kdysi duchy na dr.maxoj a early predictor a těhu to nebylo... 😉

verkuska
autor
5. lis 2013

tak jak se dnes cítíte holky?? 🙂 já zatím báječně, i když je deštivé počasí, ale to mě neodradí od mé každodenní procházky 🙂

muddledgirl
5. lis 2013

@verkuska Ahojky, no vidíš to jsi šikulka....taky asi půjdu dnes na procházku, máš nemocenskou nebo dovču?

verkuska
autor
5. lis 2013

@muddledgirl nemocenskou, už jsem z5, procházka byla úžasná i v tom dešti 🙂

verkuska
autor
5. lis 2013

oooo co jsem našla za koment..... 🙂 naděje stoupá víc a víc 🙂

Za testy jsem tento měsíc vyhodila majlant.
Už vím,že nemám věřit testům před mestruací. I pátý den po vynechání mi zaručeně spolehlivý (jak říkala paní v lékárně) ukázal negativní výsledek.
Po dalších šesti dnech jsem si udělala další test kvůli antibiotikům a vyšel pozitivně.
Další si už dělat nebudu-rovnou jsem se objednala k lékaři.

Takže se nespoléhat jen na testy.

a ještě tento:

Ahoj holky, já to dostala naposled před 43 dnama, minulý týden jsem si dělala test, vyšel negativní a včera jsem byla na gyndě, kde mi řekli, že je to na 99 procent těhotenství a že když bych si test dělala teď, tak určitě vyjde, tak jsem to hned doma zkusila a opět negativní. Takže asi testy nee.

muddledgirl
5. lis 2013

@verkuska Tak já mám vycházky až od jedné,ale půjdu se projít....Já mám i opačný příběh...měla jsem totálně jasně pozitivní predictor early...a nic těhu jsem nebyla.....nebyla jsem ani po transferu..... 😀

muddledgirl
5. lis 2013

@verkuska Nejlépe vysrat se na testy...kdo to umí,ten je dobrej.... 😀

verkuska
autor
5. lis 2013

@muddledgirl no já mám vycházky až od tří :D ale tak spoléhám na štěstí 🙂

muddledgirl
5. lis 2013

@verkuska Kočko, nechci Tě strašit,ale na to fakt nespoléhej....jsou pokuty 10-20 000 a můžu Ti až na rok odebrat nemocenskou a hlavně už navždy budeš v jejich hledáčku,pokud Tě načápou....Ty máš jen čtyři hodiny?Já před rokem měla dvě......teď jsem si vykecala šest a v kuse...

muddledgirl
5. lis 2013

@verkuska Nebo jsi zatím na nemocenské první tři týdny, to by bylo jiná,když víš,že Tě nezkontroluje zaměstnavatel,ale stejně jsem riskovala jen jednou a to v noci...po slezině v práci....kde jsem zůstala stejně dýl a byla tam šéfová a ani nedutala...

verkuska
autor
5. lis 2013

@muddledgirl teď je to čtvrtý týden..... no já mám super doktorku, kdyby byl lístek ve schránce, tak by mi na ten den napsala návštěvu 🙂

muddledgirl
5. lis 2013

No,tak to máš dobrý...to já říct nemůžu.... 😉