• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v říjnu, listopadu 2013

24. července 2016 
@zazy moc děkuji za dopporu. Normálně jsi mě rozplakala :slight_smile: Ale to ty hormony poblázněný a veliké očekávání a samozřejmě i strach z výsledku
2. únor 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk1: tak to jsem nechtěla. :slight_smile: .Já věřím,že to dobře dopadne,Vám oboum,musíme mít následnice
2. únor 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@suzik161 @lucikk1 holky držím vám pěstičky :slight_smile: hodně štěstíčka :slight_smile:
3. únor 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161
@lucikk1 tak kočky,ať to klapne.. :wink:
3. únor 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy
@verkuska já někdy cítím tlačení či píchání,ale nedokážu říct,jestli to je mimi....dnes sem tam něco uklidím.....a zítra zubař.... :wink:
3. únor 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zazy tak já včera cítila mimi taky :grinning: úplně jemně nebo já ani nevím, jak to popsat :slight_smile: prostě bylo to miminečko :slight_smile:
3. únor 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@suzik161 za chvilinku přijde ta chvíle, pořád na tebe myslím :slight_smile:

@lucikk1 ty máš ještě chvilinku čas :slight_smile:
3. únor 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verkuska tak já holky za měsíc přibrala necelé kilo :slight_smile: a to pořád do sebe něco cpu, ale fakt vidím, že ty hodinové rychloprocházky, cvičení a bazén k něčemu jsou :slight_smile:
3. únor 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem napsala sama sobě :grinning: :grinning:
3. únor 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska já za měsíc taky kilo a to nic nedělám,heč... :wink: :wink: :wink: dnes je náledí..chtěla jsem ven..tak nevím... :angry: :angry: :angry:
3. únor 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no závidět není co :grinning: :grinning: já se pak cítím báječně a hlavně se už připravuju na porod :slight_smile: jsem zvyklá něco dělat se svým tělem :wink:
3. únor 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska :wink: tak já na plavák asi kašlu..v zimě jsem nikdy nechodila, protože mě nedělaj dobře přechody z tepla do zimy a vždy jsem hned byla nemocná,takže leda až bude teplejc..nevim....a na cvíčo se zeptám.....koupila jsem si tepláky jen za kilo v Lidlu a jsou zatím super...uvidíme,jaké budou až se vyperou... :grinning:
3. únor 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já koupila super za 15,- v sekošu :slight_smile: a miláček mi ještě jedny koupil za 200 myslím, oboje jsou super a stejně se mi lépe chodí v těch za 15,- :slight_smile:
3. únor 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska no,já mám těhu tepláky....a jsou tu už jen dva sekáče v celým městě ....a ten jeden ještě bývá občas zavřenej,tak jsem se tam nedostala....a těhu věci tam nebývaj...bohužel....
3. únor 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak my tu máme sekoš na každém rohu a super věci celkem, navíc bazárek třinecký, kde je těhu věcí docela dost, stačí si jen vybrat, kalhoty jsem koupila za 150,- a jsou super, pak třičtvrteční kalhoty na jaro za 100,- taky boží.... jsem ráda, že nemusím kupovat za plnou cenu.
3. únor 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska no vidíš to.... :wink: :wink: :wink:
3. únor 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucikk1 lucikuuuuu, držím palečky, už jsi asi na sále :slight_smile: :wink: myslím na tebe.....
3. únor 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska
@muddledgirl Ahoj, neklaplo to dnes holky, měla jsem autonehodu, když jsem jela do Caru, já jsem v pohodě, nic mi není. Auto je naodpis :frowning2:
3. únor 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 ježiš kočko.....to mě mrzí,hlavně,že jsi v pořádku...Ty.. :wink: A co teď teda?
3. únor 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Volala jsem tam a pojedeme tam zítra dopoledne, embryjko je trošku pomalejší, takže to nijak nevadí
3. únor 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 no tak to je super...kočko...je to blbý,ale auto je auto...hlavně,že jsi v pořádku... :wink: :wink: :wink: a že budeš mít embryo v bříšku
3. únor 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Snad to nebude mít nějaký vliv na mě a psychiku, musím to nějak zvládnout do zítra, a být v pohodě. Tady to byla jedna velká klouzačka :unamused:
3. únor 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 no,přítel ráno taky říkal,že se to všude klouže,tak asi dnes budu doma...a uklízet dál..taky peču buchtu... :wink:
3. únor 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Vůbec nikam nechoď je to fakt hrůza, chlap z odtahovky mi říkal, že odpoledne to má být ještě horší!!
3. únor 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 tak to nepůjdu,děkuju....
Výsledky tripplů super 1:20 000 DS...tak myslím,že ani nebudu muset na harmony test... :wink: :wink: :wink: jupppíííí
3. únor 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Super!!! to je dobrá zpráva, se ti ulevilo, viď?
3. únor 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 jo, moc...tak už se nebojím...dnes přišel i balík s hadýrkama od paní,tak jdu mrknout....Moc přeju,aby už všechny byly těhotné a šťastné :wink:
3. únor 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verkuska dekuji uz to mam za sebou a lezim ba pokoji taky drzim pesti
3. únor 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska diky :slight_smile: ted uz lezim na pokoji
3. únor 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 chudaju hlavne ze jsi ok
3. únor 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek