IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

zazy
3. únor 2014

Ahojky děvčata,tak já budu celý týden jak na trní.Včera jsme byly na narozeninách a dnes mi sestřenka volala,že jejich malá má spálu.Tak doufám že jsem ji nechytla.Moje malá to snad taky nechytla,protože měla do včerejška penicilinové antibiotika.Ach jo pořád něco.@suzik161,ještě,že jsi v pořádku ty.
@lucikk1,tak se pěkně opatruj a odpočívej,at se mimi pěkně zavrtá

muddledgirl
3. únor 2014

@zazy no nedávno jsem zrovna koukala do očkováku a mám tam,že jsem měla jenom neštovice..je fakt...že já se snažím dětem teď vyhýbat.....tak snad jste to holky naše nechytly....je to děs....furt někde něco lítá..

verkuska
autor
3. únor 2014

@suzik161 to si děláš srandu, to je v prdeli toto.... hlavně, že jsi v pořádku.

verkuska
autor
3. únor 2014

@suzik161 tak aspoň že jdeš zítra, to by byla jedna velikánská škoda jinak.... budu na zítra držet palečky, ať to dopadne lépe než dnes 😉

verkuska
autor
3. únor 2014

@lucikk1 tfuuuuj tfuuuuj, plivankuju bacilky 🙂

verkuska
autor
3. únor 2014

@zazy no to není sranda toto, ale věřím, že to bude ok..... ty jsi včera na mě přivolala ty pohyby od mimi 🙂 taky už cítím 🙂

muddledgirl
3. únor 2014

@verkuska no jo, vy čekáte holky druhý,tak to pak jooo... 😉

muddledgirl
3. únor 2014

@verkuska
@zazy já už se nemůžu dočkat až dorazí mini angel sound... 😉

verkuska
autor
3. únor 2014

@muddledgirl no ani nemluv, jak já byla ráda, když jsem ho dostala od Ježíška.... 🙂 je to super věc, moc rádi posloucháme.

muddledgirl
3. únor 2014

@verkuska já objednala pidi midi...z ebay..tak to čekání je dlouhý......ale nejdřív ve čtvrek už dojde... 😉 A dnes bude premiéra špalíčku,tak drž pěsti 😀

verkuska
autor
3. únor 2014

@muddledgirl já nevím, co to je 😀

verkuska
autor
3. únor 2014

@muddledgirl jako že budeš vařit špalíčky?? 😀 já jinak fakt nevím, co by to jiného mohlo být 😀

muddledgirl
3. únor 2014

@verkuska jo špalíčky...premiéra špalíčku mělo být premiéra špalíčků...

verkuska
autor
3. únor 2014

@muddledgirl ahaa 😀 já nejprve vůbec nevěděla, o čem je řeč 😀 mi to nějak nedošlo nejprve, co myslíš 😀 tak ať chutnají 🙂

muddledgirl
3. únor 2014

@verkuska se mi nepovedly ☹ ☹ ☹ sem málem brečela...půlka mě spadla do dřezu a ten zbytek je nedodělaný,přesto,že plavaly nahoře vrrrr ☹

verkuska
autor
3. únor 2014

@muddledgirl nevěš hlavu, chybama se člověk učí. Příště budou určo vynikající 😉

muddledgirl
3. únor 2014

@verkuska ☹ ☹ ☹ ch jo...jsem je vytáhla nějak brzo...a je z toho sr...tak zítra udělám radši brambory.. 😀

lucikk1
4. únor 2014

Holky jak dlouho jste po transferu lezely? 3 nebo 5 dni? Byka jsem vcera tak premyslim zda budu moc vylest z postele uz ve ctvrtek🙂

muddledgirl
4. únor 2014

@lucikk1 ahojky...doporučuju tak tři dny...pak už jsem doma normálka chodila...ale nic neuklízet apod....asi po týdnu jsem chodila už na nákupy s přítelem.....ale nic netahat...nežehlit...prostě se válet,maximálně krátké procházky.....těhu se nevyleží,jsme toho s verkus důkazem...že se povedlo,když jsme ležely 3 dny.. 😉 😉 😉 držíme pěstičky...

suzik161
4. únor 2014

@lucikk1
@muddledgirl
@verkuska ahoj, tak už ležím s bublinkou v posteli, je trošku pozadu, ale může to dohnat 😉

lucikk1
4. únor 2014

@suzik161 odpocivej ja taky lezim a nudim se.embyjko to urcite dozene.ver tomu

verkuska
autor
4. únor 2014

@suzik161 @lucikk1 holky naše, moc vám fandím.... to přečkáte, rychle to uteče do té krve, i když každá hodina pro mě byla jak naschvál jak jeden rok 😀 super, že se to nakonec suziku povedlo dneska 🙂

suzik161
4. únor 2014

@verkuska jj, jsem ráda, ležím v posteli a pouštím si pohádky 😀 moc děkuji za podporu

verkuska
autor
4. únor 2014

dneska holky bylo u nás jaro, máte taky tak hezky?? Po ranní procházce jsem upekla věnečky z odpalovaného těsta, udělala úklid kuchyně, mimochodem prvně jsem vysávala dneska 😀 můj muž byl nadšený, konečně byl doma pořádek, když přišel z práce domů 🙂 já na něho, že když je tak krásně venku, tak mě všechno tak baví i to uklízení a on prej, no tak takhle krásně by mohlo být pořád 😀

verkuska
autor
4. únor 2014

holky no ooo, se fakt povedly 🙂 do náplně jsem si cvrkla i vaječný likér 😀 se už na ně těším 🙂

muddledgirl
4. únor 2014

@verkuska ty šilkulko...nechceš mi nějaké poslat?Já koupila andulku,tak jí učím říkat ahoj.. 😀

lucikk1
4. únor 2014

@verkuska ty jo delas chute

lucikk1
4. únor 2014

@verkuska jo jo lezim ale znas to.kdyz musis tak te to neba a kdyz nemuzes, tak chces 🙂

suzik161
4. únor 2014

@verkuska tý jo, ty ksou krásný, taky bach si dala hned.... No nic jdu si oloupat místo toho pomeranč, budu koukat na tu fotku a myslet si že je jím 😀

verkuska
autor
4. únor 2014

@muddledgirl 😀 no to jsem zvědavá, jestli ji to naučíš 🙂
@lucikk1 jj, to znám docela dobře, zákon schválnosti 🙂
@suzik161 vitamínky jsou důležité a lepší než sladké, já zase budu mít o kg více určitě 😀

jinak já jsem maniak, o víkendu jsem dělala cheescake, byl vynikající. Teď zase ty věnečky, ale už s tím musím přestat, jinak se nevlezu ani do těch těhotenských kalhot 🙂
je to velice jednoduché, zkuste taky, pokud to neznáte, dělala jsem to podle tohoto receptu http://www.toprecepty.cz/recept/12093-jednoduch...