IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
4. únor 2014

@verkuska pošli mi prosím recept na cheescake do zprávy,děkuju... 😉

muddledgirl
4. únor 2014

@verkuska děkuju.... 😀 😀 😀

verkuska
autor
5. únor 2014

@muddledgirl není zač 🙂 hlavně jak chutnat bude, u nás nevydržel ani den a to jsme tři 😀 s těma věnečkama to dopadlo úplně stejně 😀

muddledgirl
5. únor 2014

@verkuska někdy vyzkouším...jestli zvládnu,toť otázka...letím na gynda pa 😉

verkuska
autor
5. únor 2014

@muddledgirl se máš, já až toho 21.2 vůbec to neutíká, od minulé kontroly to je už dloouuuho a ještě dlouho do další...

muddledgirl
5. únor 2014

@verkuska chodím ted tak jednou za tři týdny.....mám nemám...nikomu nepřeje pořád čekat na nějaké výsledky kočko.....Od 11 tt čekám....jestli se DS vyvrátí nebo potvrdí...Mimi vypadá v pořádka...a odpolko na pohovor ke genetičce... 😉

muddledgirl
5. únor 2014

@verkuska že nám časté kontroly značí,že jsi v pořádku i mimis... 😉 Podívej se na navždy svoji....je to prdel... 😉

verkuska
autor
5. únor 2014

@muddledgirl no ale kdyby se náhodou něco dělo, tak se to nezjistí včas, protože to mi příjde trochu hodně 5 týdnů čekat a to jsem měla ještě naplánovanou kontrolu o týden později, ale zavolali, že budou mít dovolenou, tak mi to přesunuli na toho 21.2. jsem zvědavá, co ti tam řeknou. Jámyslím, že to už budeš mít vše v pohodě.

muddledgirl
5. únor 2014

@verkuska jestli 3 nebo 5,to už máš jedno...celý těhu máš v pohodě...tak nemaluj čerta na zeď.... 😉 Má doktorka si myslí,že mě poženou na plodovku ☹

verkuska
autor
5. únor 2014

@muddledgirl tak zas jestli to je lepší pro 100% jistotu, tak raději běž. Uvidíš odpoledne, co ti řekne, sestra moje taky na tom byla a říkala, že žádná tragédie to nebyla. Já bych ale nešla, jsem velký odpůrce jehel .... brrrr, ta představa mě děsí, vůbec ti teď nezávidím. Ale zase fakt to není nic hrozného prej teda

muddledgirl
5. únor 2014

@verkuska já nejdu...si radši zaplatím harmony test...riziko potratu jsou až dvě procenta...mě neděsí představa jehly,ale potratu....

verkuska
autor
5. únor 2014

@muddledgirl no riziko potratu máš tak jako tak celé těhu, i teď mě doktor upozorňoval, že kdybych cítila tvrdnutí nebo přišla krev, okamžitě volat... 2% vůbec nic není, to máš z tisíce ženských jen 2, a to fakt pochybuju, že zrovna tobě by se to přihodilo..... ty už máš smůlu vybranou 🙂 😉

muddledgirl
5. únor 2014

@verkuska no, doktor mi to zákazal ...a když chce někdo riskovat,tak je podle mně blbej...2 procenta ze sta jsou dvě 😉 😉 😉 😉 😀 nééé z tisíce...

verkuska
autor
5. únor 2014

@muddledgirl já nevím, kolik to je, ale stejně toho bych se vůbec nebála, ještě pět let zpátky dělali jenom plodovku 🙂

muddledgirl
5. únor 2014

@verkuska sama říkáš,že bys nešla... v cizině se to vůbec nedělá....to je tady...

verkuska
autor
5. únor 2014

@muddledgirl já bych nešla, protože omdlívám i u odběrů, kvůli tomu 🙂 tak každopádně běž na co chceš, já osobně bych už tolik peněz neinvestovala, když tobě to nevadí, tak proč ne 🙂

verkuska
autor
5. únor 2014

@muddledgirl já bych už nešla na nic 🙂 😉

muddledgirl
5. únor 2014

@verkuska furt lepší přijít o peníze než o dítě...doktor asi ví, proč mi to říká...Je něco jinýho,když někdo počne přirozeně.... 😉 😉 😉

verkuska
autor
5. únor 2014

@muddledgirl no nevím, když to pozitivní bude, tak stejně o něho příjdeš.... je to v takovém případě dost na vážkách. A když to bude ok, tak na test ani jít nemusíš 😀 no já bych fakt už nikde nešla. Ani bych to už nedala pryč. Už bych to neunesla 🙂

muddledgirl
5. únor 2014

@verkuska to já bych downa dala pryč.....Mít postižený dítě není nic krásnýho..

verkuska
autor
5. únor 2014

@muddledgirl no právě, tak proč dávat za test tolik peněz...

muddledgirl
5. únor 2014

@verkuska protože riziko potratu...už to neřeš prosim Tě...

verkuska
autor
5. únor 2014

holky miminko cítím čím dál tím více a každý den 🙂 je to fakt zvláštní pocit, že ve mě něco žije 🙂

muddledgirl
5. únor 2014

@verkuska Ty bys na nic nešla a měla downa...to bych teda nepřála nikomu,,,

verkuska
autor
5. únor 2014

@muddledgirl co ten ungel sound, už ti přišel?? Vyzkoušela jsi to??

muddledgirl
5. únor 2014

@verkuska nepřišel,ale už asi dva dny mě přijde,že ho občas cítím..ale nevím..jestli to je on..musím letět na vlak..mějte se tu hezky,p apa

verkuska
autor
5. únor 2014

@muddledgirl no pro mě by bylo daleko horší mimi dát pryč v tomto stadiu těhu

verkuska
autor
5. únor 2014

@muddledgirl držím palečky, ať slyšíš jen pozitivní zprávy 🙂 😉

muddledgirl
5. únor 2014

@verkuska nevím co se stalo..ale teď už musím běžet na vlak..

verkuska
autor
5. únor 2014

tak jsem holky dnes z bazárku koupila věcičky pro mimi za 500,- mám toho opravdu hodně 🙂 jsem ráda, věci jsou jako nové, dokonce některé jsou i úplně nové, vůbec nepoužité.... jsme zase o kousek miminku blíže, když už si máme na co šáhnout 🙂 jsou sladké, takové malinkaté 🙂