IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
21. únor 2014

@verkuska no tak to snad nebudu... 😉 No,se mě ptali,jestli stihnu na jedenáctou,ale než bych se vykoupala a tak,tak to nestíhám....a na cestování to není...jo jo...určují to z DNA matky..Prý to bývá u obézních...No,tak snad to nechytneš

verkuska
autor
21. únor 2014

@muddledgirl jako že u obézních je to DNA menší?? Ale tak ty nejsi snad obézní ne??

muddledgirl
21. únor 2014

@verkuska to mě doktor taky říkal...ale tak 86 kg na 170 cm je už dost 😀

verkuska
autor
21. únor 2014

@muddledgirl no trošku, ale zase to nejsi tlustá, jsi těhotná 😀 😀 já mám 166cm a momentálně 72,8 kg... kéž už by to nestoupalo výše ta váha 😀 ale právě v tom druhém trimestru to jde prý hodně nahoru... takže než budu rodit, tak se klidně můžu dostat ku 85... no uvidíme, já si s tím hlavu nedělám. Je pravda, že když něco dělám, cvičím, plavu a procházkuju, tak moc nepřibírám.... zatím, uvidíme do budoucna 🙂 zatím 7 kg nahoře 😀

muddledgirl
21. únor 2014

@verkuska mámnahoře asi deset kilo..a ted to letí nahoru

verkuska
autor
21. únor 2014

@muddledgirl no to máš z toho, že necvičíš 😀 já ti to říkala 🙂 ale hlavně já to nedělám kvůli tomu, abych nepřibírala, i když musím uznat, že se mi to líbí 🙂, ale hlavně příprava na porod, lehčeji se pak rodí 🙂 po porodu to budeš mít hned dole, když budeš kojit.... to se neboj 🙂 probdělé noci ti taky uberou to kilečko 😉

muddledgirl
21. únor 2014

@verkuska já nesmim,sem Ti to psala...ale jestli 7 nebo 10 to už takový rozdíl není...no,to si povíme pak,jak to půjde dolů...hlavně když budu mít zdravé mimi

verkuska
autor
21. únor 2014

přesně tak, na ničem jiném nezáleží 🙂 😉 no ty máš na to ale fakt smůlu, na to čekání.... mě už by asi drblo...a kdy teda jdeš na tu krev?? A pak budou výsledky do 10 dnů??

verkuska
autor
21. únor 2014

hpolkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, je to HOLKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😀 😀 😀 😀 😀 je to taaaaaaaaaaam huráááááááááááááááááá, jsem šťastná a tatínek taky 🙂 byl celý na měkko, a dcerka taky, jak sledovali ten UZ 😀

verkuska
autor
21. únor 2014

jeee, já jsem vám je tu dala naopak ty fotky :-/ oprava

lucikk1
21. únor 2014

@verkuska gratuluji, je krásná 🙂

suzik161
21. únor 2014

@verkuska Krásná!!!

verkuska
autor
21. únor 2014

@lucikk1 @suzik161 holky díky moc.... já jsem celá z toho v prdeli 😀 😀 fakt to se ani popsat nedá 🙂 hooooodně moc vám to taky přeju zažít, ale taky se dočkáte, nebojte nic. A jak tam má ty ruce a nožky fajné na té první fotce, no krása.... no a tak jsem byla naměko dneska, že jsem si řekla, že když už se chlapovi nevyplnil ten kluk, tak že aspoň bude jméno, jaké se mu nejvíce líbí... takže s největší pravděpodobností to bude Eliška 🙂

muddledgirl
21. únor 2014

@verkuska moc gratuluju...
fakt jsem klikařka...1. v Sanusu ...ch jo...no..jdu v pondělí,zkusím se ještě vyležet a cca do 12 dní....že bych si vzala mail,ať mi napíšou?To by asi doktoři čuměli,že si chci mailovat s americkýma doktorama...ale ráda bych měla to vysvětlení proč toho DNA bylo málo...určitě nejsem zas tak super super tlustá...

verkuska
autor
21. únor 2014

@muddledgirl 🙂 no to jo no 😀 díky za gratulaci, já jsem šťastná jako blecha, že tam dole nic nevyrostlo 😀 😀 dnes jsem i kočárek koupila, nakonec z druhé ruky, ale šíleně se mi líbil a je to přesně to, co chci 🙂 Jané Nomad 🙂

muddledgirl
21. únor 2014

@verkuska já vůbec nevím co za kočárek...asi nejdřív budu shánět plíny, vaničku a tak.. 😉 😉 😉

verkuska
autor
21. únor 2014

@muddledgirl to já už mám koupené 😀 vaničku teda od ségry, a plíny jsem si koupila pampers tyto, jsou prý boží, tak jsem zvědavá 🙂 http://pleny.heureka.cz/pampers-premium-care-1-...

zazy
22. únor 2014

@verkuska moc gratuluji k holčičce,je moc pěkná,líbila se i mé malé,prý jé to ezké mimiko.Elišku jsem chtěla taky,ale má ji manželova sestra.Mě se strašně líbí Viktorie,tak uvidíme jestli mi projde.Já budu mít kočárek od sestřenky exlander,nevím,jestli jsem to napsala dobře,ale je černý.Nebudu dávat peníze za nový.Plínečky ty budu kupovat až tak za 2 měsíce na to je ještě čas.Já jdu na kontrolu za týden,ted mě to nějak začlo utíkat.
@muddledgirl neboj bude všechno ok,budu na tebe myslet,hlavně se nenervuj,vím,mě se to říká.

verkuska
autor
22. únor 2014

@zazy no tu byly v akci a ještě k tomu jsem dostala dáreček na gynekologii, bylo to v takové krabičce před vánoci, a tam byl takový mosazný dukátek pro miminko pro štěstí do postýlky, vzorky aviváže, krémiku na opruzeninky, plenečka a na ty pleny i slevový kuponek 50,-... takže jsem ho ještě využila 🙂 ... jeee no děkuju moc za chválu 🙂 x-lander jsem si taky chtěla pořídit, ale nakonec zvítězilo to Jané 🙂 já ho mám taky z druhé ruky za fakt super cenu, na to, že kdysi stál 24 000,- 😀 to bych taky neinvestovala 🙂 ty X-landery jsou taky super. U mě rozhodla velikost korbičky, nechci v zimě dávat do sporťáku... u toho X-landeru je ta korbička malinkatá... no ale sporťáček je luxusní 🙂

muddledgirl
22. únor 2014

@verkuska tyto všechny chválí,taky je chci... 😀

muddledgirl
22. únor 2014

@zazy musí..já se nenervuju..ale jsou to šoky...furt čekat...od 11tt čekám,čekám,čekám...

muddledgirl
22. únor 2014

@zazy
@verkuska taky vám tak rostou stále prsa a bříško?Mně to bříško snad za týden vyrostlo úplně hustě a prcka už asi dva dny cítím..je to super...většinou teda asi,když se mu něco nelíbí..když špatně vstávám z postele nebo tak.. 😀

verkuska
autor
22. únor 2014

@zazy ještě u toho kočárku je super, že má pro fix, budu hodně jezdit autem, kvůli stavby, takže maximální pohodlí nasazování bez žádných adaptérů a je velmi lehký, myslím že celý kočár váží nějak 6,5 kg, což je pro mě luxus na ty moje záda, jak to budu pořád dávat do auta a z auta 🙂 ale zase nemá nafukovací kola, má takové ty pěnové, taková ta tvrdá guma nebo jak to mám říct 🙂 no ale zase mám jistotu, že nikde nepíchnu.... ve všech recenzích je na něho jen samá chvála a všichni ho vřele doporučujou, tak jsem velmi zvědavá 🙂 ale na ten rok a půl max dva roky si myslím, že je skvělý 🙂

verkuska
autor
22. únor 2014

@muddledgirl jj nevím jestli prsa, ty mám brutálně velké už dlouho, ale bříško krásně roste 🙂 že to je bomba mimi cítit, to já právě většinou, když ležím v klidu 🙂 no vlastně poslední dobou kdykoli 😀 čím dál, tím více 🙂 i mi najednou úplně tak jakoby ztvrdne bříško, to si vždycky říkám, že se zrovna probrala a protahuje se 🙂 je to fakt boží 🙂 nejlepší jak vždycky vychrlím malá malá a Vláďa hned letí k břichu... mě to vždycky tak rozesměje, protože mu pořád dookola říkám, že on ještě nic neucítí 🙂

muddledgirl
22. únor 2014

@verkuska viď,je to masakr..nedokážu si představit,kam to bříško poroste.. 😀 😀 😀 už je mi líp..bohužel lipový čaj v Lidlu neměli,ale neva,koupila jsem aspoň jahody a smetanu a už jsou v bříšku... 😀 Jo,já mám tam vždycky bouličku a je to na té straně,kde je pak tvrdší...někdy se teda evidentně přesunuje rychlostí blesku...takže asi bude v tomhle po mně... 😀

verkuska
autor
22. únor 2014

@muddledgirl já taky pila ten lipový čaj, když jsem měla tu rymku 🙂 jinak já mám pocit, že čakáš od samého začátku, už jenom jak jsi byla v nemocnici 🙂... ale já mám taky pocit, že pořád na něco čekám 😀 ale u mě to je spíše radostného rázu... jo a kontrola další zase až za 5 týdnů 😀

muddledgirl
22. únor 2014

@verkuska už jsem na tom dobře..jen jak jsme šli na nákup....tak funim teda....a kašlu..ale cítím se dobře..což je hlavní....To máš pravdu,,že vlastně čekám od začátku...je to děs...holt mě něco zkouší....tu moji trpělivost kterou nemám...ještě ze mně nakonec bude flegmatik..já chodím tak po třech,ale nikdy se nic nedovím...maximálně,že to vypadá v pořádku... 😀

verkuska
autor
23. únor 2014

@muddledgirl no já si vzpomněla, že vlastně jedu 10.3. na srdíčko do Ostravy, tak malou uvidím 🙂

muddledgirl
23. únor 2014

@verkuska no vidíš...

verkuska
autor
25. únor 2014

ženušky moje, tak jak se vám daří?? Mě je naprosto úžasně, je fakt, že ten druhý trimestr je úplně nejlepší 🙂