IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

muddledgirl
5. kvě 2014

@suzik161 netuším... ☹ Snad je vše jak má být... 😉

suzik161
6. kvě 2014

@muddledgirl Tak nám jich oplodnili 10 😀

muddledgirl
6. kvě 2014

@suzik161 superrrrr....a máš si volat kdy potom..zítra a pozítří? Nebo jak dlouho nechávají..já naposled měla jen třídenní embrya.. 😉

suzik161
6. kvě 2014

@muddledgirl Mám volat zítra a pojedu pro něj nejspíš v sobotu 😀

muddledgirl
6. kvě 2014

@suzik161 to je nechávají tak dlouho??? Pět dní? Kam chodíš?Dej vědět zas... 😀

suzik161
6. kvě 2014

@muddledgirl jj, nechali jsme je tam 5 dní, aby jsme vybrali to nejlepší. Chodím do Sanusu

muddledgirl
6. kvě 2014

@suzik161 do kterého ...? DO HK?

suzik161
6. kvě 2014

@muddledgirl jihlava 😀

muddledgirl
6. kvě 2014

@suzik161 hm...tak já měla 4-denní a naposled 3-denní.. 😉 a chodím do HK...Já věděla,že někdo chodil do Sanusu..a myslela jsem,že Ty..jen mně vždy vypadne kam... 😀 😀 😀

lucikk1
6. kvě 2014

@suzik161 mam za tebe radost 😀

lucikk1
6. kvě 2014

@suzik161 v patek jdu na OPU.tak snad budu mit urodu.zatim mam 6 a 3-ty jsou zatim nic moc.

suzik161
6. kvě 2014

@lucikk1 budeš, určitě, kor když tě bolí vakečníky. Já jsem po Pregnylu jen ležela a jsem ráda. V pondělí když jsme jeli do Caru, tak jsem nemohla ani sedět, jak to bolelo. Budu na tebe myslet a držet palce!!!

lucikk1
6. kvě 2014

@suzik161 dekuji. Me vajecniky az tak neboli. Spis je obcas citim jako kdybych mela dostat ms. Budu je silou vule podporovat. Jen at rostou.

suzik161
7. kvě 2014

@lucikk1
@muddledgirl Ahoj, tak jich máme 9 a jsou prý krásná dnes 😀

lucikk1
7. kvě 2014

@suzik161 jen tak dal. Uz se ta smula prolomuje. Bude super vysledek 😀

muddledgirl
8. kvě 2014

@suzik161 superrrr,bomba..já nějak tu Tvoji zprávu neviděla...nezlob se..nevím,jestli má chyba nebo chyba koníka....gratuluju... 😀

zazy
8. kvě 2014

Ahojky
suzik161 tak to je krásné,to jich máš pěknou ourodičku,já měla taky 5 pětidenní a jen jedno.To tentokrát určo výjde,cítím to.
Lucíkk1 a tobě taky,přecii v tom nenecháš Suzi samotnou.
Jinak mě se dneska zdálo o porodu,že se mi narodila Viktorka a kdybych taklhe měla rodit doopravdy,tak rodím každý rok.

verkuska
autor
8. kvě 2014

holky moje, s náma je vše ok, jen fakt nestíhám, trochu se svatbou problémy, je to fakt debilně narychlo, navíc jsem šila šaty družičkám, teď došívám sobě 🙂 do toho ještě už začínající stavba, no vůbec nemám čas nazbyt. Teď pomalu každý den chodívám ještě na cvičení, přibyl mi ještě předporodní kurz s cvičením a plaváním 🙂 termín svatby je nakonec definitivně 24.5.2014... nevím, jestli jsem vám psala, že jsme to přesunuli na 17.5, ale zase jsme to dali na 24.5..... trochu se vše komplikovalo, no hrůůůůůůza 😀 už abych byla vdaná ženuška a měla klid, ale to se asi nejspíše pak stane, až dostavíme ..... no a jak si představím, že do toho chaosu se narodí naše malá brambůrka...... no raději ani nemyslet 😀 ale je fakt, že se mooooooooooooooc těším, čím dál tím více... jo a v pondělí jsme byli na focení bříška, fotky budou hotové 22.5., tak pak vám tu nějaké hodím 🙂
@lucikk1 @suzik161 chápu to dobře, že jste šli obě stejně zase?? 🙂 tak to je fajn 🙂 fakt vám holky moc držím pěsti, i palce na nohou, i když mě pak do těch noh chytaj křeče 😀 no fakt se to už povede.... musí a ne že ne 🙂 kdy jdete na zavedení, Zuzi ty zítra??

verkuska
autor
8. kvě 2014

@zazy AHOJKY, NO MĚ TAKY BŘUŠEK TVRDNE, ALE DOKTOR ŘÍKAL, JAK TO NENÍ VÍCEKRÁT JAK 10X ZA DEN, TAK V KLIDU A ŽE JSEM TAKY KRÁSNĚ ZAVŘENÁ 🙂 MAGNOSOLV BERU ALE TAKY DENNĚ, PROTOŽE MĚ POSLEDNÍ DOBOU CHYTAJ KŘEČE DO NOHOU, DĚS BĚS 🙂 OMLOUVÁM SE ZA VELKÁ PÍSMENKA, JSEM SI AŽ TEĎ VŠIMLA, ŽE TO MÁM NA VELKÉ.... 😵

verkuska
autor
8. kvě 2014

@muddledgirl a jakpak ty bojuješ s prckem?? Už je vše v pohodě??

suzik161
8. kvě 2014

@verkuska jj, šli jsme zase spolu, abychom se mohly podporovat. Myslely jsme si, že toho máš určitě hodně, ale něco malého v nás hlodalo, jestli se něco neděje. Teda, vy to musíte mít vše najednou v jednom roce😀 hlavně si tu svatbu užij!!! Já jdu zítra na ET, při OPU mi jich odsáli 13, 10 oplodnili a dneska jich bylo 7 krásných. Takže snad zbyde i něco na nanučky 😀

verkuska
autor
8. kvě 2014

@suzik161 krásné 🙂 já měla pět, z toho mi zůstali 4, dva šupli do mě, z toho čekáme jedno mimi a dva tam ještě máme, ale ty už nikdy nerozmrazíme 🙂 takže s tvým počtem určo na nanučky zbyde 🙂 tak jestli ti zavedou zítra, tak bys měla vědět za dva týdny, což je přesně 23.5. z krve tu nádhernou zprávu, že v tvém bříšku zdárně roste život 🙂 jak jsem předpovídala, budu to mít jako svatební dar od tebe 😀 😉

verkuska
autor
8. kvě 2014

těhulky, pijete s mírou alkohol?? Já teda jako za celé těhu nesrkla ani piva, prostě ani kapku alkoholu.... ale mám teda v plánu na svatbě vytutkat aspoň přípitek 😀 🙂 ale už teď se cítím tak trochu provinile 🙂

muddledgirl
9. kvě 2014

@verkuska ahoj kočíí jsme v pořádku..já měla jednou decku bílého, jednou šáňo a jednou velkou desítku.... 😉 Ale nijak to nemusím...jsem zvyklá na birell a občas kofču.. 😀 Ale známé pily i víc 😲

suzik161
9. kvě 2014

@muddledgirl
@verkuska
@zazy
@lucikk1 ahoj holky, tak jsem zase čekatelka 😀 zavedli mi krásnou blastocystu a asi 5 jich půjde do mrazáčku 😀 za sebe jsem proztím spokojená. Tak budu 2 dny ospočívat a pak budu v rámci možností fungovat 😉

lucikk1
9. kvě 2014

@verkuska jj zase jsme se dali do boje 🙂

lucikk1
9. kvě 2014

@suzik161 tak to je vyborne. At se bublince u tebe libi a budu cekat pozitivni zpravy. Ja jsem dnes po OPU.melajsem 7 vajicek. Zitra budu volat kolik se jich oplodnilo. Tak snad zbyde na nanuky. Supet ze mate tolik mrazacku 😉

suzik161
9. kvě 2014

@lucikk1 taky máš krásný počet!!! Dej zítra vědět, kolik se jich povedlo 😉 to víš že něco zbyde, ale nám se to tentokrát povede a to už budou pro prcky sourozenci 😉

verkuska
autor
10. kvě 2014

@suzik161 tak to je fajn, myslím, že teď je i příhodná doba na oplodnění 🙂 v tom květnu tak nějak všechno hezky roste 🙂

suzik161
10. kvě 2014

@verkuska snad jo, snad se to povede. Manža marodí taky, tak ležíme spolu v posteli a tak jsme se snad ještě nenasmáli a nenadělali takových kravin jako teď. Tak snad to bude dobré, furt se mi chce smát 😀