• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

7. prosince 2016 
@lucijete Vajíček bylo 30, 10 jsme dali ICSI a zbytek normálně ke spermiím. Samo se neoplodnilo nic, pomocí ICSI 9. 6 bylo luxusních - 2 zavedli a 4 jsme nechali zamrazit. Ostatní byli taky docela slušné, ale ne až tak ... Prodloužená kultivace je výborná věc - oni za těch 5 - 6 dní vidí ten vývoj embryí a dokážou tak odhadnout, která jsou silnější ... uvidíš, vše bude ok a budete mít silná embryjka :wink:
8. kvě 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renda12 no já si nepamatuju, že bych při holkách něco cítila ... ani po transferu, ani v těhu - kdyby nerostlo břicho, nic mi není ... je to hodně individuální .. určitě je to ok :wink:
8. kvě 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adyss nepřijde, nesmí !!!
8. kvě 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dagin jj snad máš pravdu každé to tady vychází taky bych si to moc přála :slight_smile:
8. kvě 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dagin velká gratulace! :grinning: lepší už to snad ani nemůžeš mít! chtěla jsem tu včera večer mrknou, ale usla jsem :sweat_smile: Já jsem měla dnes tu poslední kontrolu na Klinice. Na UZ bylo vše v pořádku, takže mě Dr. taky předal do péče mojí gynekoložky. Miminko povyrostlo a srdíčko mu krásně ťukalo. :slight_smile:
9. kvě 2014 v 10:52  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@renda12 buď dál v pohodě! já začala trochu něco cítit až týden po ET, ale kdybych se nepozorovala, tak možná ani nevím :slight_smile: chce to pozitivní myšlení a bude pozitivní výsledek! :wink:
9. kvě 2014 v 10:55  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petpeta7 ok tak uvidíme jak to dopadne:slight_smile:test si budu dělat stejnak až 17.5.dřív určo ne .
9. kvě 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
...těhotenství potvrzeno:slight_smile:
9. kvě 2014 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@adyss Paráda, gratuluju :slight_smile:
9. kvě 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adyss paráda tak doufám že ani já a ostatní nezklamem
9. kvě 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,jsem dnes po transferu dvou 3denních embryí :slight_smile: ,je to naše 2.ivf,tak si moc přeji aby to konečně vyšlo!!! Jinak všem snažilkam přeji hodně štěstí a tehulkam gratuluji :slight_smile:
9. kvě 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adyss super! moc gratuluju! :wink: :slight_smile: další kontrolu máš za týden? to je perfektní, že nám to tak vychází :grinning:
9. kvě 2014 v 18:47  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@retrivr ahojky...to víš, že to vyjde! teď je nějaké dobré období, protože nám to tady vychází všem! :wink: o víkendu v klídečku odpočívej a pozitivní test tě nemine! :grinning: ke kterému Dr. chodíš?
9. kvě 2014 v 18:51  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renda12 no jasně, alespoň z té druhé čárky budeš mít větší radost, když si na ni počkáš :grinning: duchy necháme krotitelům duchů :sunglasses: co máš v plánu vařit o víkendu? já budu dělat rajskou, protože jsem na ni dostala hroznou chuť :sweat_smile: momentálně se řídím tím, že sním všechno, na co mám chuť :slight_smile:
9. kvě 2014 v 18:57  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petpeta7 chodím ke Kovalcikovi,ale transfer mi dělal Křenek :slight_smile: .. na krev jdu 12cty den po transferu,tak snad to uteče a bude potvrzeno tehu :slight_smile: ..Ty chodís ke komu?
9. kvě 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petpeta7 ahoj holky na zítra mám naložený maso pěkně na česku s cibulí ktomu opečeme brambory a hlávkový salát jinak přesně jak jsem doma tak pěkně vyvaruju
9. kvě 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@retrivr ahoj máme to stejně chodíme ke Kovalčikovi ale transfer dělal Křenek já jdu přesně 14dni po zákroku na krev
9. kvě 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jo jak píšete nějak podezřele to všem vychází tak doufám že to štěstí bude i u nás ostatních
9. kvě 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@renda12 Tak přeji stesticko,ať nám to taky vyjde :slight_smile: .. Kovalcik tam bývá jen některé dny,tak většinou jdu ke Krenkovi,bo Slovakove .. Ta mi zas dělala OPU :slight_smile: ..
9. kvě 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@retrivr jo přesně tak já se snažím taky směrovat ke kovalčíkovi ale jinak jdu ke křenkovi a opu mi taky dělala slováková :slight_smile:to je náhoda:slight_smile: a kdy máš jít na krev???já jdu 19.5.
10. kvě 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renda12 Jeeeeee,tak to je fakt nahoda :slight_smile: .. Na krev jdu 21.5. A ten den má zrovna můj narozeninky :slight_smile: ,tak doufám,že bude mít ten nej dáreček - z krve potvrzené tehu :slight_smile:
10. kvě 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pekne sobotni dopoledne! Ja jsem dnes dostala mns a byl to takovy zvlastni pocit, kdyz jsem si rikala - tak, a az dostanes priste, tak uz si zacnes pichat a vsecko se to rozjede na plno. Trosku me desi, ze uz je to jen 28 dni :grinning: Ale zaroven se tesim, az uz to budu mit za sebou (samozrejme uspesne :grinning: )

@adyss a tobe to vyslo na prvni pokus?
10. kvě 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petpeta7 děkuju..jojo kontrola za týden.. :slight_smile:
10. kvě 2014 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bien_1987 ahojky...no svým způsobem na pátý pokus...4 neúspěšné IUI a 1.IVF vyšlo...:.)
10. kvě 2014 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adyss to je bezva, moc gratuluju! Ať se dál daří :slight_smile:
10. kvě 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@retrivr já jsem chodila stabilně k Dr. Křenkovi a jednou jsem byla u Dr. Slovákové, ale jen na UZ při stimulaci :slight_smile: takže to můžete být s rendou v klidu, když vám ET dělal Křenda...to vám určo vyjde! :wink: a budeš zkoušet test doma nebo to necháš až na Kliniku, když jdeš už 12. den po ET? to tak max den předem, ne? :confused:
10. kvě 2014 v 19:21  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renda12 no vidíš, taky bych měla někdy naložit maso :confused: my to většinou děláme jen v létě na grilování :slight_smile: hlávkový salát jsme měli předevčírem, protože nám ho dala tchýně - pěstuje si ho na zahrádce :sunglasses: a jak se cítíš, jsi stále v pohodě? :wink:
10. kvě 2014 v 19:26  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adyss já to tak nepočítám, že nám nevyšly IUI :zipper_mouth: hlavně, že nám vyšlo hned to první IVFko-to jsem fakt šťastná! :grinning:
10. kvě 2014 v 19:31  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petpeta7 tak to jsem samozřejmě šťastná i já...ale i IUI počítám mezi pokusy..
10. kvě 2014 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petpeta7 mě dělal Křenek ET i u 1.ivf ,vždy mi to vyšlo na den kdy tam Kovalcik nebyl ..,tak ho musel zastoupit :grinning: .. Jinak dnes jsem o tom testování přemýšlela a nechám to teď až na krev na klinice.. :slight_smile:
10. kvě 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek