• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

7. prosince 2016 
@janunulinka Ne,jen řekneš sestřička, že chceš změnit lékaře a řekneš, ke komu si přeješ jít..MUDR. Chovanec je taky zkušený.
21. zář ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@midnightpoison Taky jsem byla s Chovancem spokojená :slight_smile: .
21. zář ve 12:23  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@xyrina a jaký je Chovanec, já ty chlapy moc nemusím :grinning: myslela jsem že Štochlová bude výhra, ale je taková divná, jako by fakt nevěděla co má dělat :frowning2:
22. zář v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@janunulinka Na mě i na manžela působil dobře a odborně. Mluví trochu tišším hlasem, ale to je vlastně dobře, protože hlasitě bych ty špatné zprávy asi neunesla.
22. zář ve 13:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem objednaná k Chovancovi na 17.10.. Narovinu jsem sestřičce řekla proč k němu chci a ona řekla, že volba je samozřejmě na mě, ale že pan dr. Chovanec je tam nejdéle a naznačila že je asi nejlepší :grinning: Tak a teď uvidíme co bude dál, po genetice si moc vyskakovat nemůžu :frowning2:
22. zář v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janunulinka tak uvidis jak na tebe zapusobi ale mužů rict ze i já i manžel jsme byly spokojeni. Ted jdeme 3.10 zase. Jo mluvi potichu ale je příjemný. A snaží se fakt pomoct.
22. zář v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@maji01 doufám, že ho uslyším :grinning: ale mně přijde že tam mluví potichu všichni :grinning:
23. zář v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janunulinka ale uslyšíš. Toho jsem se take bala a je to v pohodě. Když ho slyším aj ja.:grinning:je fakt v pohode a super.
24. zář ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky roční prohlídku na gyndě se mám objednat k mojí dr, nebo to taky padá na Tomášov?
26. zář v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@janunulinka Ke svojí doktorce.S tim Tomášovi nemá nic společného.
26. zář v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ke komu chodíte ke gynekologovi - nemyslím na Tomášov? :slight_smile:
26. zář ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
26. zář ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janunulinka na prohlidku ke svemu doktorovi.
27. zář ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@janunulinka ja jezdim do Luhačovic mudr. Kudrna. Ordinuje i ve Zline.
27. zář ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jdeme na konzultaci po genetice, co mám očekávat?
17. říj v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@janunulinka na genetice vam vše řekli. Tak asi nic moc. My třeba kdyz2 jsme přišli po genetice tak se k tomu ani nevracel neříkál nic.
17. říj v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky chci se zeptat,jsou na Tomášově i o vikendech nebo svátcích? Mame začínat se stimulaci a volat jak přijde ms a vychazi mi to na 28...atd. Tak Přemýšlím jak to udělat..moc dekuji.
17. říj v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@maji01 já si to zjištovala u krve na hormonální profil a prej tam nejsou. Ale potom mají na stránkách nějaký nonstop kontakt, tak nevím. Asi je nejlepší tam zavolat a zeptat se :frowning2:
17. říj v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@janunulinka jojo budu muset to zjistit abych vedela co a jak udelat.
17. říj v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@maji01 to na to jdete brzo, není to tak dávno co jsi psala, že tam jdete na první konzultaci :slight_smile:
17. říj v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@janunulinka no prvni konzultace a prvni pokus nevyšel tak sme měli 2 měsíce přestávku a teď jdeme druhe kolo..
17. říj v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@maji01 Držím palce :slight_smile:
17. říj ve 12:02  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@xyrina dekuji:relaxed:snad to dopadne lip než poprve.
17. říj v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky tak Chovanec super, jen na nás vyvalil narovinu ty prognozy a jak se obává, že to s našima výsledkama dopadne. On sám navrhuje darované vajíčka, protože je velmi malá šance, že se podaří můj cyklus s mojima. Ale i tak jsme se rozhodli ten jeden cyklus zkusit :slight_smile: A teď se děj vůle boží.
18. říj v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janunulinka on takovy je.povi vše rovnou a to je asi dobře. Jinak jsem si volala na info jak jsou na Tomášově a státní svátek mají zavřeno ale o víkendu tam uz budou aspoň jeden den. Tak si zavolat na nonstop linku a tam se domluvit.
18. říj v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nevite prosim co to je za krabičku co dávají ve zlíně? Jak jsme si čekali pred transferem na doktora a embryolozku, tak to dávali ve třetím patře jednomu páru. Ale predpokladam ze tam jsou lekari tak jak o patro niz a asi páru rekli, ze čekají andílka, protoze nam nikdo nic nedal. My jsme si pro andilka teprve jeli. :-* jsem jen zvědavá. :grinning:
23. říj ve 13:10  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@esiii V igelitce nám dali injekce a léky pro stimulaci :slight_smile:
23. říj ve 21:19  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky chtěla bych se zeptat, díky blbé genetice, mi dávají malou šanci na moje vajíčka. I tak jsem řekla že chci zkusit jeden cyklus IVF u mě. Čekám teď na ms. Ale už týden jsem uplně v háji s nervama, že to opravdu nevyjde. Myslíte, že to můžu zrušit a nechat to až po novém roce, až se uklidním a smířím se s tím, že to opravdu nemusí vyjít?
24. říj v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@xyrina kvalitou nemyslím. Tu jsme vyfasovali i my :slight_smile: je to malá papírová skládací krabička jak na svatební zakusky jen neni rak hranata a je vyšší a pomalovana. :grinning: jsem zvědavá. Treba sa taky dočkáme :sunglasses:
24. říj v 08:30  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janunulinka hlavní je se uklidnit A pokud se na to necitis tak to radši odloz.
24. říj v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek