IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

midnightpoison
21. zář 2016

@janunulinka Ne,jen řekneš sestřička, že chceš změnit lékaře a řekneš, ke komu si přeješ jít..MUDR. Chovanec je taky zkušený.

xyrina
21. zář 2016

@midnightpoison Taky jsem byla s Chovancem spokojená 🙂 .

janunulinka
22. zář 2016

@xyrina a jaký je Chovanec, já ty chlapy moc nemusím 😀 myslela jsem že Štochlová bude výhra, ale je taková divná, jako by fakt nevěděla co má dělat ☹

xyrina
22. zář 2016

@janunulinka Na mě i na manžela působil dobře a odborně. Mluví trochu tišším hlasem, ale to je vlastně dobře, protože hlasitě bych ty špatné zprávy asi neunesla.

janunulinka
22. zář 2016

tak jsem objednaná k Chovancovi na 17.10.. Narovinu jsem sestřičce řekla proč k němu chci a ona řekla, že volba je samozřejmě na mě, ale že pan dr. Chovanec je tam nejdéle a naznačila že je asi nejlepší 😀 Tak a teď uvidíme co bude dál, po genetice si moc vyskakovat nemůžu ☹

maji01
22. zář 2016

@janunulinka tak uvidis jak na tebe zapusobi ale mužů rict ze i já i manžel jsme byly spokojeni. Ted jdeme 3.10 zase. Jo mluvi potichu ale je příjemný. A snaží se fakt pomoct.

janunulinka
23. zář 2016

@maji01 doufám, že ho uslyším 😀 ale mně přijde že tam mluví potichu všichni 😀

maji01
24. zář 2016

@janunulinka ale uslyšíš. Toho jsem se take bala a je to v pohodě. Když ho slyším aj ja.😀je fakt v pohode a super.

janunulinka
26. zář 2016

Holky roční prohlídku na gyndě se mám objednat k mojí dr, nebo to taky padá na Tomášov?

midnightpoison
26. zář 2016

@janunulinka Ke svojí doktorce.S tim Tomášovi nemá nic společného.

janunulinka
26. zář 2016

Holky ke komu chodíte ke gynekologovi - nemyslím na Tomášov? 🙂

janunulinka
26. zář 2016

@midnightpoison 🙂 děkuji 🙂

maji01
27. zář 2016

@janunulinka na prohlidku ke svemu doktorovi.

maji01
27. zář 2016

@janunulinka ja jezdim do Luhačovic mudr. Kudrna. Ordinuje i ve Zline.

janunulinka
17. říj 2016

Holky jdeme na konzultaci po genetice, co mám očekávat?

maji01
17. říj 2016

@janunulinka na genetice vam vše řekli. Tak asi nic moc. My třeba kdyz2 jsme přišli po genetice tak se k tomu ani nevracel neříkál nic.

maji01
17. říj 2016

Holky chci se zeptat,jsou na Tomášově i o vikendech nebo svátcích? Mame začínat se stimulaci a volat jak přijde ms a vychazi mi to na 28...atd. Tak Přemýšlím jak to udělat..moc dekuji.

janunulinka
17. říj 2016

@maji01 já si to zjištovala u krve na hormonální profil a prej tam nejsou. Ale potom mají na stránkách nějaký nonstop kontakt, tak nevím. Asi je nejlepší tam zavolat a zeptat se ☹

maji01
17. říj 2016

@janunulinka jojo budu muset to zjistit abych vedela co a jak udelat.

janunulinka
17. říj 2016

@maji01 to na to jdete brzo, není to tak dávno co jsi psala, že tam jdete na první konzultaci 🙂

maji01
17. říj 2016

@janunulinka no prvni konzultace a prvni pokus nevyšel tak sme měli 2 měsíce přestávku a teď jdeme druhe kolo..

xyrina
17. říj 2016

@maji01 Držím palce 🙂

maji01
17. říj 2016

@xyrina dekuji☺snad to dopadne lip než poprve.

janunulinka
18. říj 2016

Holky tak Chovanec super, jen na nás vyvalil narovinu ty prognozy a jak se obává, že to s našima výsledkama dopadne. On sám navrhuje darované vajíčka, protože je velmi malá šance, že se podaří můj cyklus s mojima. Ale i tak jsme se rozhodli ten jeden cyklus zkusit 🙂 A teď se děj vůle boží.

maji01
18. říj 2016

@janunulinka on takovy je.povi vše rovnou a to je asi dobře. Jinak jsem si volala na info jak jsou na Tomášově a státní svátek mají zavřeno ale o víkendu tam uz budou aspoň jeden den. Tak si zavolat na nonstop linku a tam se domluvit.

esiii
23. říj 2016

Holky nevite prosim co to je za krabičku co dávají ve zlíně? Jak jsme si čekali pred transferem na doktora a embryolozku, tak to dávali ve třetím patře jednomu páru. Ale predpokladam ze tam jsou lekari tak jak o patro niz a asi páru rekli, ze čekají andílka, protoze nam nikdo nic nedal. My jsme si pro andilka teprve jeli. :-* jsem jen zvědavá. 😀

xyrina
23. říj 2016

@esiii V igelitce nám dali injekce a léky pro stimulaci 🙂

janunulinka
24. říj 2016

Holky chtěla bych se zeptat, díky blbé genetice, mi dávají malou šanci na moje vajíčka. I tak jsem řekla že chci zkusit jeden cyklus IVF u mě. Čekám teď na ms. Ale už týden jsem uplně v háji s nervama, že to opravdu nevyjde. Myslíte, že to můžu zrušit a nechat to až po novém roce, až se uklidním a smířím se s tím, že to opravdu nemusí vyjít?

esiii
24. říj 2016

@xyrina kvalitou nemyslím. Tu jsme vyfasovali i my 🙂 je to malá papírová skládací krabička jak na svatební zakusky jen neni rak hranata a je vyšší a pomalovana. 😀 jsem zvědavá. Treba sa taky dočkáme 😎

maji01
24. říj 2016

@janunulinka hlavní je se uklidnit A pokud se na to necitis tak to radši odloz.